تفاوت ایمپلنت دندانی دیجیتال از ایمپلنت های دندانی سنتی متفاوت باشند؟

چرا جراحی ایمپلنت دیجیتال راحت تر است؟

تفاوت اصلی این است که ایمپلنت های دندانی دیجیتال از پیشرفت های مدرن در زمینه تصویربرداری و محاسبات استفاده می کنند تا روش را ساده تر کنند، به این دلیل که سریعتر است، نیاز به بازدید کمتر دارد و حتی دقیق تر است. ایمپلنت واقعی ریشه دندان تیتانیوم شبیه به آنهایی است که در مراحل دیگر استفاده می شود.


جراحی ایمپلنت دیجیتال بدون برش و بدون بخیه انجام می شود، بنابراین اختلال کمتر بافت حساس آدامس شما وجود دارد. این روش نیز کوتاه تر است، بنابراین زمان کمتری در صندلی وجود دارد که می تواند بسیار ساده تر باشد حتی برای افرادی که دچار اضطراب دندانی هستند.

برای انجام پرونده ایمپلنت دیجیتال، تعداد بازدیدکنندگان مورد نیاز است؟

این فقط نیاز به سه بازدید برای روش ایمپلنت دیجیتال دارد. این در مقایسه با هفت بازدیدکننده برای روش های ایمپلنت سنتی است. هیچ شمارش شامل پیگیری های معمول برای بررسی سلامت ایمپلنت نیست.

چقدر طول می کشد عمل جراحی ایمپلنت دندان دیجیتال؟

جراحی ایمپلنت دندان دیجیتال فقط 15 دقیقه به طول می انجامد تا دو ایمپلنت دندانی قرار گیرد. این به طور متوسط 130 دقیقه برای جراحی ایمپلنت سنتی مقایسه می شود.

چه زمانی کاشت دندان من آماده شود؟

با روش ايمپلنت دنداني ديجيتال، بسياري از افراد ميتوانند روزي همانند ايمپلنت، ترميم شونده را به دست آورند. شما احتمالا دفتر ما را با یک لبخند که به نظر می رسد کامل را ترک کنید. میانگین زمان بازسازی موقت 5-7 روز است، در مقایسه با 123 روز برای پرونده های ایمپلنت سنتی.

نهایی ترمیم ممکن است زمانی که استخوان به پایان رسید بهبود می یابد، معمولا 3-6 ماه پس از قرار دادن ایمپلنت دندان.

من یک نامزد برای ایمپلنت های دندانی هستم؟

اکثر بزرگسالانی که دندان ها را از دست داده اند نامزد خوبی برای ایمپلنت های دندانی هستند. از پزشک خود بخواهید اگر به اندازه کافی سالم برای عمل جراحی هستید و برنامه ریزی کنید با دندانپزشک ایمپلنت مشورت کنید.

چه تکنولوژی های تصویربرداری در پرونده ایمپلنت های دیجیتال استفاده می شود؟

حداقل، از سه تکنیک تصویربرداری برای طراحی مدل 3D دندان هایتان برای برنامه ریزی استفاده می کنیم. اشعه ایکس پانورامیک، سی تی اسکن و اسکن دیجیتال دندان های شما به کار گرفته می شود تا ما مدل ای را ارائه کنیم که به طور کامل دندان ها و فک ها را نشان می دهد.

عمل جراحی چیست؟

جراحی جراحی زمانی است که ما از مدل 3D دندان ها و فک ها استفاده می کنیم تا برنامه ایمپلنت دندان هایمان را برنامه ریزی کنیم. بهینه سازی جراحی این روش به ما امکان می دهد تا راهنماهای جراحی را که ساده تر عمل می کنند، ایجاد کنیم. به همین دلیل است که می تواند چنین روش سریعی باشد.

چگونه ایمپلنت دندانم را حفظ کنم؟

نگهداری ایمپلنت دندان بسیار شبیه مراقبت از دندان های طبیعی شما است. فقط با قلم مو، نخ کتان، و دندانپزشک خود را به طور منظم ببینید.

مدت طولانی ایمپلنت های دندانی گذشته است

ما اغلب می گویند ایمپلنت های دندانی طول عمر می کنند. مطالعات نشان می دهد که اکثر ایمپلنت های دندانی هنوز در محل 20 سال پس از قرارگیری قرار دارند. برخی افراد ایمپلنت دندانی را برای 50 سال بدون علامت نشان داده اند که بیش از حد طولانی شده اند.

اگر سوالات بیشتری در مورد ایمپلنت های دندانی دیجیتال دارید چه؟

اگر شما در سیدنی هستید و در مورد ایمپلنت های دندانی دیجیتال سؤال بیشتری دارید، امروز  برای انتصاب دندانپزشک ایمپلنت در دندانپزشک  تماس بگیرید.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /