دنیال داستان جراحی موفقیت آمیز بینی را این طور بیان میکند

سلام دكتر وقتتون بخير من 2 سالِ پيش عمل زيبايي بيني انجام دادم، بينيم گوشتی هست و اون موقع مشكلش اين بود كه استخونش كمي قوز داشت، اون برطرف شد ولي ظاهرش بهم ريخت، الان بينيم از روبرو غير قرينه هست، عكس هامو براتون فرستادم، ممنون ميشم بررسي كنيد .مشاوره رایگان اینترنتی جراحی بینی و زیبایی. سوال خود را از در ...

دنیال داستان جراحی موفقیت آمیز بینی خود را این گونه بیان میکند :

و ما از او چند سوال درباره جراحی زیبایی بینی میپرسیم

من یک حس خود آگاه درباره اندازه بینی خود داشته ام . و همچنین عملکرد تنفسی من قبل از عمل دچار مشکل شده بود . به همین دلیل تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی کرده ام.

شما چه روش جراحی پلاستیک دارید؟ آیا همه آنها هموار بود، و آیا آزمایشات غیرمنتظره در طول مسیر وجود داشت؟

رینوپلاستی و septoplasty. من همچنین برخی از پرکننده های تزریقی را در لب ها، گونه ها و چانه های من برای افزایش و ایجاد تعادل و نسبت به ویژگی های من داشته ام. این همه در کلینیک دکتر موونی انجام شد و بسیار محافظه کارانه انجام شد

PSH:  آیا چیزهایی وجود دارد که شما می توانید متفاوت انجام دهید، یا هر گونه مشاوره ای که برای هر کسی که به دنبال جراحی های مشابه هستید را داشته باشید؟

دانیل: تنها چیزی که من می توانم انجام دهم متفاوت است این است که مراحل اولیه را در ابتدای بیست سالگی من در نظر گرفتم، بنابراین زمان بیشتری برای لذت بردن از بینی زیبا دارم!

PSH: آیا قبل از عمل جراحی، درباره تحقیقات جراحان یا جراحی واقعی خود می خواهی چیزی بخواهی؟

دانیل: من نمی دانستم که چگونه یک متخصص ENT را به جای یک جراح زیبایی یا پلاستیک برای رینوپلاستی ببینم. خوشبختانه دکتر  یک ENT است تا او قادر به اصلاح عملکرد و همچنین ظاهر بینی من است.

PSH: آیا ما می توانیم از طریق روش واقعی صحبت کنیم؟

این روش فقط یک ساعت طول کشید، با این حال در یک شب در بیمارستان بستری شدم. من یک ساعت قبل از مراجعه به بیمارستان به بیمارستان رسيدم و در تمام مدت اقامتم به خوبی مراقبت کردم. بینی من شکسته شد تا از ضربه زدن خالی شود، اما بعد از عمل، به شدت درد داشت. من خیلی خسته بودم و نمی توانستم از طریق بینی نفس بکشم.

PSH: چه جراحي داشتيد و احساس کرديد که همه کارهايي را که بايد انجام ميدهند انجام دهيد؟

دانیل: او بسیار عالی، حرفه ای بود و باعث شد من احساس کنم که من در بهترین مسیر در کل سفر بودم. او لذت و شور و شوق من را با نتیجه نهایی به اشتراک گذاشت.

PSH: بهبودی شما چطور بود و شما به سایر بیماران جراحی مشابه می رفتید؟

دانیل: من دیگر بیماران را توصیه می کنم فوق العاده واقع گرایانه و بسیار صبور باشند زیرا ممکن است نتیجه شما تا 12 ماه طول بکشد! همچنین، تمام دستورالعمل های ارائه شده توسط جراح و پرستاران پس از عمل را دنبال کنید. نحوه مراقبت از خودتان به طور عملی بسیار تاثیر گذار بر نتیجه شماست.

PSH: در حال حاضر شما در مقایسه با چگونگی احساس جراحی چطور احساس می کنید؟

دانیل: من در مورد ماه با اعتماد به نفس من با نگاه جدیدم.

PSH: خانواده و دوستانتان چگونه به عمل جراحی واکنش نشان دادند؟

دانیل: دوستان و خانواده نگران بودند که بینی جدید من چهره من را نداشته باشد یا اینکه من کاملا متفاوت خواهم شد. خیلی بیشتر از آن چیزی که من فکر میکنم، فقط یک نسخه بهتر و مرسومتر به نظر میرسد. من بازخورد بسیار مثبتی از سوی دیگران داشته ام - گرچه تنها انگیزه من برای جراحی این بود که در خودم احساس خوبی داشته باشم، بنابراین نظر دیگران اهمیت زیادی نداشت.

PSH: چگونه کیفیت زندگی / سطح عزت نفس / میزان شادی شما تغییر کرده است؟ حالا چه اتفاقی می افتد که زندگی شما تغییر می کند که عمل جراحی بینی  انجام داده اید؟

دانیل: یک کلمه: اعتماد به نفس. این روحیه صادقانه در هر روز از زندگی من احساس می کردم. من شادتر هستم و یک سرگرمی جدید برای زندگی دارم!


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /