فقط برای زنان : بهترین انتخاب لیزر موهای زائد

وقتی که لیزر موهای زائد جز برنامه اصلی زیبایی شما باشد . به این فکر می کنید که موهای زائد بدن را به طور کامل از بین ببرید . و برای همین موضوع راههای مختلفی را تست می کنید تا از شر موهای زائد خلاص بشید .

اگر از shaving کردن موهای بدن  خود خسته شدید و دوس دارید به دائمی موهای خود را لیزر کنید در ادامه به این موضوع رسیدگی می کنیم .

لیزر موهای زائد یکی روشهای معمول در آمریکا است . به طور که پرتوهای لیزر موهای زائد روی فولیکولها تمرکز پیدا می کنند . که این سبب میشود

رنگ دانه های فولیکولها به روشن تر باشد و به شادابی پوست کمک کنند . و همچنین سبب از بین بردن موهای زائد بدن شوند .

مزایای لیزر موهای زائد بدن چیست ؟

لیزر ها برای از بین بردن موهای زائد بدن از قبیل ( صورت ، پا ، ساق پا ، ران ، بیکینی و سایر قسمت های بدن ) مفید هستند .

دقت . لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تاریک و درشت را هدف قرار دهند و پس از حذف موهای زائد  پوست اطراف را بدون آسیب  رسانند.

سرعت .لیزر ها می توانند در کسری از ثانیه سبب شوند تا ناحیه از لیزر موهای زائد بدن را هدف قرار بدهند و سبب از بین بردن پوست این ناحیه شوند .

لیزر میتواند به طور تقریبی در 15 صدم ثانیه یک ناحیه از پوست را هدف قرار بدهد . و بستگی به نواحی مختلف بدن از قبیل ساق پا ، ران و سایر نقاط زمان بیشتری نیاز دارد .

پیش بینی پذیری. بعد از چند جلسه لیزر ریزش مو قابل پیش بینی است

چگونه برای لیزر موهای زائد بدن اماده شویم.

کار لیزر موهای زائد  از بین بردن موهای بدن است . قبل از انجام لیزر موهای زائد میبایستی تخصص پزشک را مد نظر بگیرید .

 

 

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /