هزینه عمل ابدومینوپلاستی چقدر است ؟ بهترین جراح ابدومینوپلاستی کیست؟

هزینه عمل ابدومینوپلاستی ،

خانمی 28 ساله که تحت عمل ابدومینوپلاستی قرار گرفته بود این عمل برای افرادی که دچار افتادگی شدید پوست در ناحیه شکم به دنبال چاقی شدید یا بارداری دارند . طول این عمل جراحی بین سه الی 4 ساعت میباشد و فرد یک شب در بیمارستان بستری خواهد شد . محل انجام کلیه عمل ابدمینوپلاستی در بیمارستان فوق تخصصی میباشد .
عمل جراحی ابدومینوپلاستی ( برداشتن پوست و چربی اضافه شکم ) همراه با لیپوماتیک شکم و کمر میباشد / چربی نواحی شکم پهلو پشت ( حالت شنی ) و تزریق به باسن / تخلیه چربی شکم بازوها پشت کمر و پهلوها زیربغل و کنار سینه و فرم دهی کمر و ایجاد قوس پهلوها و انجام لیفت شکم و ابدومینوپلاستی به دلیل پوست افتاده /
ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و با پیشرفته ترین دستگاه روز اروپا صورت میگیرد .

پیش از عمل کشیدن پوست ، جراح پلاستیک تان احتمالا محل برشها و نواحی (ای) را که باید عمل شود علامتگذاری میکند .جای این برشها همیشگی است ، اما با تکنیکهای جدید پنهان میشود . و شکل برشها در کشیدن پوست پایین تنه بستگی به هر بیمار دارد
برش خط شورت بندی با برش کامل دورتادور کمر برای کشیدن پوست پایین تنه که با این برش میتوان پوست رانها ، باسن و کفلها را هم همراه با شکم، کمر ، و ناحیه تحتانی پشت کشید . کمربند چربی و بافت اضافی دور کمر و نیز ناحیه کفلها را هم برمیدارند .
فرم دهی کمر ، شکم،کشاله ران ، و بالای ران را میتوان با کشیدن عرضی شکم با برشهایی به شکل خط بیکینی سنتی فقط در قسمت جلو بدن انجام داد .
چگونه میتوان از میزان چربی شکم به روش کم کرد
مکش چربی به روش جراحی زیبایی شکم یا روش ابدومینوپلاستی گفته میشود. عمل جراحی است که در ان با استفاده از ابزارهای مخصوص ذخایر چربی موضعی و زیر پوستی را خارج می کنند .
مقصود از زیر پوستی چربی ای است که درست زیر پوست و در روی عضله قرار دارد . افراد ورزیده و خوش اندام با دخایر چربی موروثی کاندیدهای مناسبی برای عمل مکش چربی هستند .
با انجام عمل ابدومینوپلاستی میتوان اندامهای بیرونی افرادی که در برخی از نواحی بدنشان صرفا دچار چاقی موضعی شدید هستند خوش ترکیب میشوند . این نواحی عبارتند از :
•    چربی در گردن که سبب میشود چانه و گردن یکی شوند یا غبغب ایجاد می کنند .
•    شکم ، باسن ، رانها – زانوها و یا بازوهایی که برجستگی فرورفتگیهای بسیار دارند
در عمل ابدومینوپلاستی چربی زیر پوست خارج میشود . و اندام شکم را کوچک میکند . اما از پوست چیزی کم نمیکند . بنابراین کاندیدهای مناسب برای عمل مکش چربی انهایی هستند که پوست انها قوام و ارتجاعی خود را حفظ کرده و می تواند پس از جراحی جمع شود و با اندازه های تازه یافته انطباق یابد . وقتی پوست نتواند با اندازه های کوچک تر و جدید بدن منطبق شود شاید لازم باشد که با استفاده از تکنیکهای جراحی مثل کشیدن پوست همراه با عمل مکش چربی یا پس از ان پوست اضافی را برداشت .
فقط روشهای فرم دهی شناخته شده ای که در دوران رزیدنسی ، فلوشیپ و دوره های و دوره های تکمیلی آموزش پزشکی اموخته می شوند .
 
 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader