هزینه عمل تنگ کردن واژن و تنگی واژن چقدر است ؟

لیزر یک تکنولوژی پیچیده است ، عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، هزينه عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، تنگ كردن واژن با عمل جراحي ، تنگ كردن واژن با جراحی ، عمل تنگ کردن واژن ، تنگی واژن ، عکس عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکند و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند . دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد .  لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد . تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و  بدفرم است . این بدشکلی  واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست ، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن   . عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

- تنگ کردن واژن با عمل جراحی

-تنگ کردن  واژن با لیفت کردن

-تنگ کردن واژن با نخ مخصوص

سوالاتی که کاندید عمل تنگ کردن واژن باید از متخصص زنان بپرسد :

 • تنگ کردن واژن به صورت سرپایی هست؟ ایا بعد میتوانم به خانه بروم
 • هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدر است ؟
 • عکس بعد از انجام عمل تنگ کردن واژن را می توانم ببینم ؟
 • لذت جنسی بعد از تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟
 • ایا بعد از تنگ کردن واژن می توانم حامله بشوم
 • هیجان جنسی من ، بعد از عمل تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟
 • آیا با انجام عمل تنگی واژن میزان تنگی اش به حالت قبل از ازدواج میرسد ؟

روشهای مختلف تنگ کردن واژن

- تنگ کردن واژن با لیزر

در تنگ کردن با جراحی ، به صورت سرپایی است و افراد در مدت یک ساعت این کار رو انجام میدهند و شخص بعد از انجام عمل میتواند کارهای شخصی خودش را نیز انجام بدهد

در تنگ کردن با لیزر نیز به صورت سرپایی است و مدت زمان لیزر نهایت 20 دقیقه طول بکشد . ممکن است جلسات لیزر برای کسب نتیجه بهتر تکرار شود .

بهترین-روش-تنگ-کردن-واژن

وقتی برای عمل تنگ کردن واژن آماده شدید تا گزینه هایتان برای جراحی پلاستیک را بشناسید ، باید اطلاعات لازم را درباره این خدمات و روشهایش به دست بیاورید و این فرایند آماده شدن شما برای مشاوره یا نخستین جلسه با جراح پلاستیک شماست .

از کجا شروع کنیم ؟

باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ  کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .

هزینه-ی-تنگ-کردن-واژن

باید بتوانید بپذیرید که با جراحی پلاستیک چه کارهایی را میتوان کرد و چه کارهایی را نمیتوان . از سوی دیگر هرگز برای خوشایند کسی تن به جراحی زیبایی واژن ندهید . مثلا برای راضی کردن همسر خود تن به عمل زیبایی واژن بدهید . اگر میخواهید عمل واژن انجام بدهید فقط برای خودتان باشد . جراحی واژن عمل ساده ای نیست . حتی اگر مطمن اید که میخواهید جراحی پلاستیک کنید باید ابتکار عمل را خودتان به دست بگیرید . بروید و کسی را که به درد این کار میخورد و موقعیتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید .

متخصصین زنان و جراح زنان در انجام  این خدمات ، فارغ از صلاحیت و مدرکشان ، با بیماران و موارد گوناگون به شیوه های متفاوتی رفتار می کنند . سر فرصت با چند جراح مشاوره کنید و به یک نفر بسنده نکنید . درباره راههایی که میتوانید در پیش بگیرید و میزان وقت و هزینه ای که برای عمل زیبایی واژن باید صرف کنید با آنها مشورت کنید .

هزینه برای خیلی از مردم مسله مهمی است . با این حال نباید اجازه بدهید که بحث  هزینه عمل تنگ کردن واژن و انتخاب جراح تاثیر بگذارد. خیلی از جراح زنان مشاوره رایگان برای عمل لابیاپلاستی دارند . زمان و هزینه ای برای مشاوره با یک جراح زنان صرف کنید در مقایسه با سرمایه گذاری برای درمان مورد نظرتان اصلا حساب نمی آید .

مشاوره برای اینکه متخصص مناسب را برای عمل تنگ کردن واژن مورد نظرتان بیابید و انتخاب کنید بسیار حیاتی است . مشاوره زمانی است که میتوانید شخصا با جراح زنان وقت بگذارید . و مدارک و آموزش و مهارت را در مورد عمل تنگی واژن که میخواهید انجام دهید بررسی کنید . پرسشهای مناسب را رودررو از جراح بپرسید . عکس افرادی را که قبلا همین عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند ببینید . و ببینید ایا میتوانید به این جراح برای انجام عمل تنگی واژن با لیزر اعتماد کنید یا نه .

شل شدن واژن ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. به یاد داشته باشید که کم‌تر کردن رابطه جنسی راه‌حل این مشکل نیست. شل شدن واژن به علت پارگی‌های طبیعی و کش آمدن دیواره‌های واژن است. به عنوان مثال، پس از زایمان، بافت‌های عضلانی پاره می‌شوند، و در صورتی که از مهبل (واژن) مراقبت نکنید، حالت کشسانی خود را از دست می‌دهد.

بعضی از بیمارن سوال میکنند که میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چقدر است ؟

باید گفت که بستگی به شرایط و نوع تکنیک استفاده شده دارد . با توجه به روش های گفته شده که تنگ کردن واژن ( به روش لیزر 0 به روش نخ واژن - به روش عمل پرینورافی - به روش لیزر مخصوص واژینال - به روش تایتنیگ ) هر یک از این روشها در تنگی واژن میتواند اثر خیلی خوبی داشته باشد . که حداقل آن بالای 10 سال میباشد .

 

 

نکات کلیدی در مورد ارگاسم و رابطه آن  تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن  امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از نوع جراحی زیبایی زنان را میتوان عمل تنگی واژن یا پرینورافی دانست  ، عمل زیبایی پرینورافی جهت  تنگ کردن واژن و قشنگ کردن واژن   کاربرد دارد که میتوان با استفاده از این جراحی تنگ کردن واژن را انجام داد .خیلی از زنها واژن تنگ و قشنگ رو ترجیح میدهند به واژن گشاد و بدشکل و همچنین همسران خانمها در رابطه زناشویی  نیز واژن زیبا و تنگ رو بیشتر میپسندند.

خانمها حتما باید توسط متخصص زنان معاینه شوند .

عمل تنگ کردن واژن در مورد زن هایی که در روابط زناشویی خود مشکلاتی دارند ، انجام می شود و چون تنگی واژن تاثیر خوبی در میل جنسی زنها دارند این عمل با محبوبیت خاصی دنبال میشود .

در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم کامل رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین می باشد

افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها با تنگ کردن واژن؟

اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

هر ساله تعداد زیادی از زنان سراسر دنیا به عمل تنگ کردن واژن رو می آورند و از این بابت به یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی زنان تبدیل شده است .

با انجام عمل تنگ کردن واژن اعتماد به نفس، احساس زنانگی و زیبایی توام با تناسب را دوباره بدست آورید.

خانم ها باید بداند که بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روش های مختلف جراحی پلاستیک، باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود.

همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی  تنگ کردن واژن را انجام می دهند و در واقع تنگ کردن واژن  شایعترین عمل جراحی زیبایی بر روی واژن  می باشد.

بر طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران بعد از انجام این عمل بسیار بالا می باشد و انجام جراحی عمل تنگی واژن علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، باعث بهبود روابط زناشویی وی نیز شده است.

عمل تنگ کردن واژن یک جراحی ساده ای نیست بلکه باید فرایند آن طی بشود :

- مشاوره قبل از انجام عمل تنگی واژن

- ارزیابی قبل از عمل

- تکنیک عمل تنگ کردن واژن ( اینکه چه تکنیکی برای فرد مناسب است )

- آموزش صحیح به فرد برای مراحل بعد از انجام عمل تنگی واژن

شخص باید با پزشک تعامل و ارتباط داشته باشد و اینکه چه اهدافی را دنبال میکند و چه نتیجه ای مد نظرش هست . و از عمل تنگ کردن واژن چه انتظاری دارد .

در جلسه مشاوره تصاویر و شکل فیزیکی شخص مورد بررسی قرار میگیرد و به بررسی های اولیه میپردازیم . در همین جلسه نیز به شکل مطلوب و دلخواه شخص نیز اشاره خواهد شد .

مراقبت های بعد از  عمل تنگ کردن واژن چه صورت است؟
 
معمولا این عمل تحت بیحسی عمومی انجام می شود  و طول مدت بستری بیمار یک روز است.
 
هنگام ترخیص برای بیمار ، مسکن و آنتی بیوتیک خوراکی تجویز می شود.
 
همچنین به بیمار توصیه می شود در هفته اول بعد از عمل رانندگی نکند و محدودیت حرکتی دستها را رعایت کند ( بالا بردن دستها برای مسواک یا شانه زدن بلا مانع است ) توصیه می شود در چند هفته  اول بعد از عمل از خوابیدن روی شکم خودداری شود. 
 
اولین معاینه کنترل 3 تا 5 روز  بعد از عمل انجام میشود 
 
معمولا در چند روز بعد از عمل بیمار قادر به رفتن سر کار است ولی انجام فعالیت و ورزش شدید به مدت 2 تا 3 هفته ممنوع است . 
بیشترین ورم ناشی از عمل طی 3 تا 5 هفته فروکش می کند.
 
حساسیت بافت ها به ویژه در لمس ممکن است تا چند هفته طول بکشد.
 
معاینات کنترل بعدی 4 تا 6 هفته، 3 ماه  و یک سال بعد از عمل انجام می شود و بعد از آن لازم است بیماران هر چند سال یکبار کنترل شوند.
 
 آیا عمل تنگ کردن واژن درد دارد؟

آیا تنگی واژن باعث  ارگاسم در زنان میشود ؟

رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی میتواند سرمنشا مشکلات فراوانی باشد. و عوامل فیزیکی ناحیه تناسلی نیز می تواند در این موضوع نقش داشته باشد . لذا متخصص زنان در پی حل این مشکل به بررسی علت پرداخته و با روشهای نوین و جدید مثل عمل تنگی و زیبایی واژن اقدام به بهبود حل این مشکلات کرده اند  .ثابت شده که ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله میباشد.

متخصص ین زنان معتقد که ارگاسم در زنان تبدیل به یک مساله پیچیده در زناشویی شده است. برخی معتقدند ارگاسم در زنان به دو صورت ارگاسم کلوتیرال و ارگاسم واژینال است

 

لذت جنسی کدام ارگاسم در زنان بیشتر است ؟ آیا تنگ کردن واژن در میزان لذت جنسی تاثیر دارد ؟

راه های رسیدن به ارگاسم در زنان و نقش مهم تنگی واژن در آن

در ارتباط زناشویی ،زن و مرد هر دو برای رسیدن به ارگاسم باید همکاری کنند. نیازهای یکدیگر را برطرف نمایند. در خیلی مواقع بیشتر به نقش زنان پرداخته شده در حالی که مردان با رفتار درست خود در رابطه ی زناشویی می توانند باعث شوند همسرشان احساس لذت بیشتری کرده و شریک جنسی مناسب تری گردد.

ملاعبه کردن یکی از راههای به ارگاسم رسیدن زنان است؛ ملاعبه یعنی بازی کردن در روابط جنسی به معنای بازی با اعضای جنسی زن می باشد.

تحریک جنسی زن قبل از دخول، امر لازمی است. همه زنان، نقطه تحریک جنسی ویژه ای دارد. یکی از نوازش ملایم سینه ها خوشش می آید، دیگری از آغوش و تنگ در بغل گرفتن . لمس اعضای تناسلی (فرج ومهبل) نیز در برخی دیگر محرک عمل است .هر مردی باید نقاط شهوی ویژه زن خود را یافته، قبل از دخول به نوازش آنها بپردازد. برخی اعمال و تماس زود گذر دهانی تناسلی مثل بوسه اندام های آمیزشی یکدیگر نیز طبیعی به حساب می آید. برخی زنها از عوامل روانی بیشتر از ملامسه و تحریکات فیزیکی لذت می برند. بیان جملات عشقی و تعریف از زیبایی واظهار علاقه بیش از حد سبب آمادگی جنسی برخی از ایشان می شود.

 

تصورات غلط در مورد انزال زنان

 

۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.

 

۲) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.

 

۳)تمرین های واژینال نمی تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

 

۴) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند

 

۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.

 

۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد  و میتواند میزان شلی واژن و یا نیاز به عمل تنگ کردن واژن را تشخیص بدهد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.

 

۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا ۱-۲ فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.

 

۸) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.

 

۹) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.

 

۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

تعداد جلسات تنگ کردن واژن

تعداد جلسات تنگ کردن واژن جلسه مشاوره بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات درمان را تعیین می کند .بهترین و سریعترین راه برای تنگ کردن واژن خیلی از زنان مخصوصا در سنین بالا از گشادی واژن رنج روحی میبرند. آقایان از تنگ بودن واژن همسر خود لذت جنسی بیشتری میبرند.

مشاوره عمل تنگ کردن وان

 

عمل-تنگ-کردن-واژن

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/img/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

 

 

عکس-تنگ-کردن-واژن

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

عکس-واژن-زیبا-با-تنگ-کردن-واژن

عمل-جراحی-تنگی-واژن

واژن-تنگ-دختر

واژن-تنگ-عکس

عمل-تنگی-واژن

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

تنگ کردن واژن با نخ و هزینه آن

شاید یکی از جدیدترین روشهای تنگی واژن را بتوان همین روش تنگ کردن واژن با نخ دانست که در کمتر از نیم ساعت بدون بیهوشی و عمل جراحی میتوان واژن را تنگ کرد. حال به این میپردازیم که این روش چیست ؟؟

استفاده از نخ در چند سال گذشته تا کنون در صورت و نخ لیفت صورت استفاده میشد و حتی امروزه هم این روش طرفداران زیادی دارد . اما اینکه چگونه میتوان دستگاه تناسلی را نخ تنگ کرد ، خود جای سوال است .!!!!!!!!!!

در طی تجربیات چند جراح زنان در خصوص استفاده از نخ واژن و نخ تنگی واژن برآن شدیم تا در اینباره اینگونه صحبت کنیم که این نخ یک مدل از نخ مخصوص هست که باید توسط متخصص زنان انجام شود .

تنگ کردن واژن با نخ: نخ های همگرای دو جهتی وجود دارد که با استفاده جراح از آنها می توان به صورت ایمن و بدون خونریزی واژن را تنگ کرد.در این جراحی عضلات پرینه لیفت داده می شوند.

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

جراحی تنگ کردن واژن با نخ به دو صورت انجام می گیرد.در یکی از روش ها به صورت کانیکال تنگ کردن دستگاه تناسلی و پرینه انجام می شود و در نوع جراحی دیگر که واکنش فیبرتیک دارد تاثیر گذاری بیشتری وجود دارد و می تواند بعد از عمل باعث کلاژن سازی نیز شود و واژن به شکل اولیه خود باز می گردد.

با استفاده از نخ های واژن می توان جوانسازی و تنگ کردن واژن و همچنین عمل های ترمیمی برای از بین بردن شلی واژن ،لیفت بافت واژن و از بین بردن چروک خوردگی واژن را انجام داد

و مهمترین دلیل برای استفاده از نخ واژن را میتوان تنگ کردن واژن نامید .

نخ های واژن نامریی هستند و قابل رویت نیست . این عمل سرپایی هست و نیازی به بستری شدن نیست .

از مهمترین موارد استفاده از نخ واژن را میتوان به :

 زیبایی واژن

جوان سازی واژن

تنگ نمودن واژن

ترمیم شل بودن واژن

بازسازی پرینه پس از زایمان

لیفت واژن

بازسازی پرینه پس از اپیوزوتومی

 

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%AE%20%D9%88%20%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D8%A2%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%A7%D8%A6%D9%85%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

 

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%DA%98%D9%84%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B9%D9%84%D9%84%20%D9%88%20%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84.jpg

کاندید مناسب برای تنگ کردن واژن

برای تنگ کردن واژن طیف مشخصی وجود ندارد و قالبا زنان بالای 18 سال سن میتوانند نسبت به این عمل اقدام کنند . به همین دلیل افرادی که بیشتر از شلی واژن خود رنج می برن و دوست دارن واژن تنگ تری داشته باشند میتوانند نسبت به این عمل تنگی واژن اقدام کنند .

اما نکته ای که مورد نظر هست این هست که قبل از عمل تنگی واژن باید پرسشنامه و مشاوره تخصصی را پر کنند تا دلایل انجام این عمل مشخص شود . چرا که خیلی ها خواهان جراحی زیبایی هستند . اما دلیل مشخصی برای عمل خود ندارند .

یکی از سولاتی که خیلی مطرح میشود این است افراد مناسب برای عمل تنگ کردن واژن  چه کسانی هستند ؟؟

 

سلامتی روحی  افراد برای انجام این عمل بسیار مهم است چرا که خیلی از افراد تصور خاصی از عمل تنگی واژن دارند و ممکن هست آن شکل ایده ال در ذهن آنها با انجام عمل تنگی واژن محقق نشود .

شاید خیلی از این افراد شکل واژن مناسب و ایده ال در فضای مجازی دیده باشند و تصور کنند که این شکل ، مطلوب من خواهد بود .

البته خیلی مواقع با تبهر جراح این اتفاق خواهد افتاد اما باید توجه داشت که این نوع عمل باید متناسب با نیاز افراد باشد . و افراد حس رضایت خود را باید کاملا احساس کنند .

عمل تنگی واژن ممکن است با اصلاح شکل و ساختار واژن نیز همراه باشد .

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF%20%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

ترمیم واژن یا پرینورافی

عمل پرینورافی نیز یکی از عمل های دیگه واسه زیبایی هست که افراد برای تنگ کردن واژن از آن استفاده می کنند .

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%85%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DB%8C%D8%A7%20%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%DA%86%D9%87%20%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%86%D8%AE%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%AE.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%AF.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86.jpg

فعالیتها و پیشرفت‌های حاصل شده در زمینه مشکلات زنان مخصوصا در درمان گشادی واژن را میتوان در حوزه لیزر تنگ کننده واژن جستجو کرد و به نتایج خوبی رسید .

خیلی از دختران مجرد و باکره هم انگیزه پیدا کرده اند که این عمل تنگ کننده واژن را انجام بدهند .

و در این خصوص در پی پیدا کردن جراح زیبایی زنان خوب هستند. به همین منظور سایت بهترین جراح زیبایی زنان اقدام به معرفی بهترین جراح در این زمینه کرده است .

مشکلات گشادی واژن

گشادی واژن ممکن است باعث نارضایتی جنسی بین زوجین شود . و بحث و گفتگو در این باره برای اغلب خانمها ممکن است سخت باشد و در حوزه زیبایی زنان نیز به ارایه راه حل های مناسب پرداخته اند .

روشهای مختلفی برای درمان مشکلات گشادی واژن وجود دارد : عمل پرینورافی – لیزر تنگ کردن واژن – نخ تنگ کردن واژن .

مشکلات گشادی واژن

گشادی واژن ممکن است باعث نارضایتی جنسی بین زوجین شود . و بحث و گفتگو در این باره برای اغلب خانمها ممکن است سخت باشد و در حوزه زیبایی زنان نیز به ارایه راه حل های مناسب پرداخته اند .

روشهای مختلفی برای درمان مشکلات گشادی واژن وجود دارد : عمل پرینورافی – لیزر تنگ کردن واژن – نخ تنگ کردن واژن

طیف زنان یائسه نیز از جز دسته ای از خانمها هستند که نیاز به این عمل تنگ کردن واژن دارند .

آیا زنان یائسه در این دوران دچار مشکلات جنسی میشوند ؟؟

خیر ، البته در این نوع از خانمها می توان افزایش میل جنسی را نیز دید . چرا که ترس از بارداری در بین این زنان دیده نمیشود . و این موضوع باعث میشود با فراغ بال کامل و آرامش و آسایش خاطر به میل جنسی خود اهمیت بدهند . حتی اگر در میل جنسی این نوع خانم ها اختلال ایجاد بشود میتوان با دارو و یا لیزر واژینال برطرف کرد.

 

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF%20%D8%AC%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%AA%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

 

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87%20%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C.jpg

 

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AA%D9%86%DA%AF.jpg

تنگ کردن واژن چگونه باعث  لذت جنسی میشود  ؟

انقباض ریتمیک واژن یک شکلی از ارگاسم در زنان هست که میتواند در تنگی واژن بهتر اتقاق بیفتد . و این لذت در زنان بیشتر است . ساختار کانال واژن یک ساختار پیچیده است که شرح آن را در ادامه بررسی میکنیم ولی اینکه چگونه تنگی کانال واژن باعث لذت جنسی میشود را شرح خواهیم داد .

لذت جنسی یک مساله روحی است که تصورات ذهنی  و داشتن تصورات رمانتیک میتواند به این لذت کمک بیشتری کند . درمان اختلال جنسی یا درمان ارگاسم در زنان هم یک مقوله دیگری هست که باید به بحث پرداخت .

به گزارش این سایت معتبر در حوزه معرفی جراحی زیبایی زنان ، مشکلات گشادی واژن و با توجه به ساختار ورودی واژن که حالت ارتجاعی دارد و با افزایش سن دچار شلی و افتادگی میشود و مشکلاتی به وجود می اورد که میتوان به شکل زیر تفکیک کرد :

دفع ناقص ادرار و عدم داشتن کنترل ادرار و مدفوع ، احساس خشکی واژن و سوزش در زنان

که برای درمان گشادی واژن میتوان به تکنیک های نوین در زمینه تنگ کردن واژن میتوان اشاره کرد. تحقیقات گسترده در زمینه زیبایی زنان نشان دهنده آن است که عمل پزشکی در این زمینه پیشرفت گسترده ای کرده است . و مخصوصا درباره درمان بیماریهای زنان و درمان گشادی واژن و خشکی واژن (کاهش استروژن ) و لیزر تنگی واژن .  این به طوری هست که بیماران پس از استفاده از لیزر تنگی واژن و یا عمل تنگ کردن واژن احساس رضایت نسبی میکنند .

بیمار قبل از انجام لیزر زیبایی واژن باید توسط متخصص زنان معاینه شده و در صورت وجود عفونت واژن و یا دهانه رحم تحت درمان با آنتی بیوتیک باشد و از وی آزمایش پاپ اسمیر به عمل آید . در صورت نبودن مشکل میتوان لیزر واژن را انجام بدهد.

 

آیا بیماران دیابتی محدودیت استفاده از خدمات لیزر تنگی برای زیبایی واژن و تنگی واژن را دارند ؟

در این خصوص باید پزشک متخصص زنان اظهار نظر کند.

در رابطه با زنان باردار آیا میتوان اظهار داشت که میتوانند از خدمات لیزر تنگ کننده واژن استفاده کنند ؟

در این رابطه و میزان کیفیت آن باید جراح زنان نظر بدهد .

اخیرا خیلی ها میگویند که تنگ کردن واژن با قطره خانگی مطمن هست ؟؟

خیر این روشهای غیر پزشکی سطحی و نامطمن هستند که توصیه نمیشود .

در خصوص قیمت عمل تنگ کردن واژن میتوان گفت که این هزینه بسیار متغیر هست و بستگی به عوامل متعددی دارد از جمله :

 • نوع روش انتخابی تنگی واژن
 • هزینه دستمزد جراح و کلینیک و یا بیمارستان
 • تعداد جلسات لیزر تنگی واژن
 • بنابراین به شکل دقیق و مشخص قیمت تنگ کردن واژن را نمی توان بیان کرد، بسته به عوامل بالا هزینه تنگ کردن واژن متفاوت است .
 • یکی از مهمترین علت های محبوبیت روشهای لیزر تنگی واژن را میتوان بی خطر بودن و مطمن بودن و بیشترین اثر ماندگاری این روش دانست.
 • بدون درد و احساس راحتی
 • بدون خونریزی
 • درمان سریع و سرپایی
 • در اکثر موارد با یک دوره درمان قطعی انجام میشود .
 • تنگ کردن و جوان سازی واژن بدون نیاز به جراحی (روش لیزر تنگی واژن – جدیدترین روش )

 

بارها گفته بودیم که یکی از عوامل انجام تنگی واژن تجربه لذت جنسی بیشتر است اما بهتر است درباره ارگاسم زنان هم توضیحاتی بدهیم . به هنگام ارگاسم ماهیچه های لگنی منقبض شده و نوک پستان در زنان سفت می شود . کلیتوریس حالت تند به خود میگیرد و پرخون تر میشود .و ارگاسم مرحله ای شکل میگیرد و اتفاقات زیبایی در مغز می افتد که یک احساس بسیار زیبا میباشد  و پس از ارگاسم مرحله آرامش در زنان ایجاد میشود .

تحریک مستقیم به وسیله جنسی انجام میشود که این تحریک موجب تنگ تر شدن قسمت داخلی رحم (واژن ) و سفت شدن نوک سینه ها میشود این واکنش است که در کل بدن زنان اتفاق می افتد .عضلات گردن و ماهیچه ها و پاها در اسپاسم غیر ارادی مشارکت می کنند .

معمولا پارتنر جنسی خود را محکم میگیرد . عضلات شکم در تلاش عمدی جهت بالابردن میل جنسی پا به مرحله ارگاسم پاگذاشته و شروع به منقبض شدن می کند به صورت ریتمیک و غیر ریتمیک.

ارگاسم در زنان از فرایند پیچیده تری برخوردار است و مدت زمان بیشتری نیاز دارد تا به اوج جنسی برسد . حساس ترین عضو به تحریک جنسی کیلیتوریس است که لمس آن بسیار برای زنان لذت بخش است و مهمترین نقش در لذت جنسی را در زنان دارد . با تحریک کیلیتوریس لوله واژن به شکل ریتمیک شروع به منقبض شدن می کند . این سبب افزایش تعداد نبض و میزان فشار خون بالا میشود . این افزایش انقباض عضلات سبب رسیدن لذت جنسی بیشتر میشود .

حال فرض کنید این انقباض در واژن تنگ تر اتفاق بیفتد این خود سبب لذت بیشتر جنسی میشود . بسیاری از کارشناسان بر این باورند که ارگاسم مراحل مختلفی دارد . مرحله اول شامل یک احساس تعلیق شروع میشود که کلیتوریس طرف بالا میرود . مرحله دوم سبب انتشار گرما در ناحیه لگن میشود مرحله سوم در ذهن است و سبب میشود لذت ذهنی اتفاق بیفتد .

دستیابی به توصیف ذهن ارگاسم در زنان سخت است و چیزی که اکثرا با آن توافق دارند این است که ارگاسم تجربه ای بسیار لذت بخش است .اما تصورات ذهنی زن میتونه در این موضوع بسیار مهم باشه اینکه تصور کنه واژن اش تنگ تر شده و میتونه در لذت جنسی اش تاثیر خوبی داشته باشد . 

میتوان یک نوع اوج تحریک جنسی دانست اندام تناسلی از تعداد زیادی پایانه عصبی تشکیل شده است که خود کلیتوریس بیش از چند هزار رشته عصبی دارد و این رشته عصب ها به هم متصل است و به نخاع میرسد .

 

چندین نوع عصب در دستگاه تناسلی زنان وجود دارد ::

 • عصب هیپوگاستریک : از رحم و گردن رحم در خانمها
 • عصب لگنی : از واژن و گردن رحم
 • عصب پودندال : از کلیتوریس در خانم ها
 • عصب واگوس : از گردنه رحم تا واژن

 

چون این لذت جنسی در مغز مرکزیت دارد . این حس تقویت میشود حالا چه ربطی به تنگی واژن دارد . شاید شکل فانتیزی این موضوع باشد و هر چقدر شکل واژن و اناتومی تنگی واژن در ذهن زن و مرد شکل بگیرد این تصور در کیفیت ذهنی و رمانتیک تاثیر میگذارد

مدت زمان ارگاسم در خانمها :

بین 20 ثانیه شامل انقباضات ماهیچه ای در ناحیه لگن ، واژینال و رحم است . ارگاسم ممکن است در یک ثانیه است یا انقباضات منظم و متوالی توام با لرزشهای نامنظم اتفاق بیفتد

ارگاسم در زنان یک فرایند پیچیده تر است که تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد . اکثر زنان رابطه جنسی ذهن خالی دارند و نمی توانند آن را بر این فعالیت متمرکز کنند . فکرهایی که تمام مغز را اشغال میکنند و به جای تحریک و تشویق جنسی منجر به واپس زدگی میل جنسی میشود .

به کانال ارتباطی بین رحم و ناحیه تناسلی خانمها سرویکس گفته میشود . سرویکس رحم دارای سلولهای مختلفی میباشد . این سلولها مواقعی که بدن نیاز به سلولها بیشتری دارد .ضرورت پاپ اسمیر برای عمل تنگی واژن برای همه خانمها بالای 18 سال دارای فعالیت جنسی هستند باید بطور منظم و سالانه تحت پاپ اسمیر باشد .

 

یکی از جدیدترین روش تنگ کردن واژن با نخهای مخصوص و پزشکی است که برای خانمها که سالها در رابطه هستند باعث ایجاد نشاط و شور جوانی خواهد بود ضمن آن جراحی تنگ کردن واژن توصیه میشود .

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%D9%85%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%20%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%85%D8%AF%D8%AA%20%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA.jpg

خیلی از دغدغه زنان ممکن است در این خلاصه شود که مدت زمان عمل تنگی واژن چقدر است ؟؟ با توجه به میزان این عمل می توان گفت که مدت زمان لازم برای این عمل نهایت یک ساعت میباشد .

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D8%B1%D8%AD%D9%85%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA%20%D8%A8%D8%B9%D8%AF%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%BE%D8%B3%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B3%D9%81%D8%AA%20%D9%88%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

درمان جدید لیزر در تنگی واژن

بی اختیاری ادرار
     تکه تکه کردن VAGINAL

درمان لیزر تنگی واژن یک راه حل ملایم برای تحقق بخشیدن به صمیمیت شما است. سریع، بدون درد و بی خطر، نیاز به زمان بهبودی یا بیهوشی ندارد.

     بدون زمان.
     بدون عوارض جانبی
     سریع، بدون درد.
     علمی ثابت شده است.

سلامتی و زیبایی  افتخار دارد که تکنولوژی پیشرفته ای را در  به ارمغان بیاورد که از رفاه و اعتماد به نفس زنانی که می خواهند بهتر شوی، احساس راحتی کنند و با شدت بیشتری و آسایش و صمیمیت خود زندگی کنند، حمایت می کنند.

لیزر واژن ، زندگی بسیاری از زنان در سراسر جهان را تغییر داده است. بیماران سنین مختلف تجربیات متفاوتی از رابطه جنسی و جنسیت خود را گزارش کرده اند. بسیاری از آنها از علائم ناراحت کننده ای که آنها نمی خواهند صحبت کنند خجالت می کشند، گاهی اوقات حتی با متخصص زنان خود و یا نمی خواهند اقدامات جراحی تهاجمی بیشتری انجام دهند. بسیاری از این علائم در زنان سنین مختلف رایج هستند و در طول زمان نیز بدتر می شوند. خوشبختانه بسیاری از این ها می توانند درمان شوند و تا 80٪ یا بیشتر کاهش پیدا کنند، به لطف تکنولوژی هایی مانند لیزر تنگ کردن واژن .

لیزر واژنی چگونه کار می کند؟

در مورد سفت شدن واژن، لیزر زیبایی واژن با ایجاد یک سیلندر کنترل 360 درجه در داخل واژن عمل می کند. با ایجاد التهاب و تحریک دیواره واژن به منظور تولید کلاژن، درمان برای دستیابی به یک واژن تنگ تر و احساس شدت بیشتر برای شما یا شریک زندگی شما کمک می کند.

     آیا ترک باقی نمی ماند؟
     بدون خونریزی
     بهبودی سریع.
     بدون بیهوشی

کدام کاندید برای جوان سازی مجدد واژن است؟

ایده آل این است که برای زنان که تولد واژن ندارند، اما دوست دارند تندتر باشند

چه کسی کاندیدای جوان سازی واژن با جراحی است؟

به عنوان مثال، زنان دارای یک یا چند تحویل یا تحویل پیچیده، به عنوان مثال، نوزادان با سرهای بسیار بزرگ.

  مدت زمان جلسه چیست؟

20-30 دقیقه

  چند جلسه نیاز دارم؟

تعداد جلسات بستگی به هر مورد خاص و اهداف آنها دارد، گاهی اوقات با یک جلسه واحد، بیمار می تواند احساس خوبی داشته باشد.

شرایط لازم برای درمان

- 18 سال

- مو را در منطقه بردارید

- نه در دوره شما، ترجیحا یک هفته پس از اتمام آخرین روز شما.

- تمیز بودن

- از هیچ نوع عفونت رنج نبرید

 

  چه کسی درمان را انجام می دهد؟

سایت معرفی جراح برتر با تجربه گسترده در  تنگ کردن واژن و درمان های مختلف زنان و زایمان است.

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%DB%8C%20%DA%A9%D9%86%D8%AF.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

 

 • جوان کردن واژن  
 • روشن کردن واژن
 • رفع خشکی  واژن
 • رفع چروک خوردگی واژن
 •  
 • امروزه روش های نوین و جدیدی در درمان بیماری های زنان ابداع شده . که می توان به تکنولوژی لیزر از آن نام برد .

  لیزر در حوزه زیبایی پوست و رفع موهای زائد بدن از دیرباز تا کنون عمومیت پیدا کرده است .

  اغلب کلینیک ها به طور عموم از لیزر موهای زائد استفاده می کنند . ولی در چند سال اخیر ، دستگاه لیزر واژینال به بازار عرضه شده است .

  از ویژگی مهم لیزر واژینال میتوان به استفاده از تکنولوژی co2 فرکشنال نام برد.

  بیش از این پزشکان و جراح زنان برای جراحی های لابیاپلاستی از تیغ جراحی استفاده می کردند . ولی اخیرا با استفاده از این تکنولوژی میتوان لابیاپلاستی با لیزر را هم انجام داد.

  یکی از موارد بسیار مهم استفاده از لیزر واژینال را تنگ کردن واژن با لیزر نام برد .

  تنگ کردن واژن با روشهای مختلفی صورت میگرد .

 •  
 • تنگ کردن واژن با لیزر
 • تنگ کردن واژن با نخ واژن
 • تنگ کردن با عمل جراحی
 • تنگ کردن واژن با عمل پرینورافی

 

 

 

اما امروزه افراد ترجیح میدهند با استفاده از لیزر واژینال ، عمل تنگ کردن واژن را انجام بدهند .

 

همانطور که در شکل اناتومی واژن مشاهده میکنید واژن  از قسمت های مختلفی تشکیل شده است :

Ovaries

Uterus

Fallopian Tubes

• Mammary Glands

• Hormones & The Cycle

 

ویژگی های مهم لیزر واژینال را میتوان موارد زیر نامید :

 

 

 

 • تنگ کردن واژن
 • سفید کردن واژن
 • رفع تیرگی واژن
 • لیفت و رفع چین و چروک واژن
 • جوان سازی واژن
 • جراحی زیبایی واژن
 • لابیاپلاستی با لیزر

مدت زمان لیزر واژینال بین 20 دقیقه تا 40 دقیقه میباشد. این لیزر کاملا سرپایی صورت میگرد. و اغلب با بی حسی موضعی در ناحیه واژن و بافت تناسلی شکل میگیرد.

فاصله لازم برای انجام لیزر واژینال جهت سفید کردن واژن (سه الی 4 جلسه )  بین سه هفته تا یک ماه میباشد .

انجام لیزر واژینال نیاز به هیچ مراقبت خاصی ندارد . و افراد باید کلیه موارد لازم را قبل از انجام آن به پزشک خود گزارش دهند. تا مشکلی پیش نیاید

 

پرسش و پاسخ لیزر سفید کردن واژن

سوال : سلام . من دختر باکره هستم و هنوز ازدواج نکردم . ایا میتوان از لیزر تنگ کردن واژن و لیزر سفید کردن واژن استفاده کنم ؟

جواب : بله استفاده از لیزر تنگ کردن واژن و لیزر سفید کردن هیچ منعی برای شما ندارد .

سوال : لیزر تنگ کردن واژن و سفید کردن واژن چقدر تاثیر گذار است ؟

این لیزر میزان قابل توجهی تاثیر روی ناحیه تناسلی شما دارد .

سوال :   لیزر تنگ کردن واژن و لیزر سفید کردن محدودیت سنی ندارد ؟

جواب : خیر ، این لیزر واژینال هیچ گونه محدودیت سنی ندارد.

جراحی زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

جراحی واژن

 

 با روش های تنگ کردن واژن چقدر اشنایی دارید ‌؟

  تنگ کردن واژن با نخ :
 نخ های همگرای دو جهتی وجود دارد که با استفاده جراح از آنها می توان به صورت ایمن و بدون خونریزی واژن را تنگ کرد.در این جراحی عضلات پرینه لیفت داده می شوند. جراحی تنگ کردن واژن با نخ به دو صورت انجام می گیرد.در یکی از روش ها به صورت کانیکال تنگ کردن دستگاه تناسلی و پرینه انجام می شود و در نوع جراحی دیگر که واکنش فیبرتیک دارد تاثیر گذاری بیشتری وجود دارد و می تواند بعد از عمل باعث کلاژن سازی نیز شود و واژن به شکل اولیه خود باز می گردد.

  با استفاده از نخ های واژن می توان جوانسازی و تنگ کردن واژن و همچنین عمل های ترمیمی برای از بین بردن شلی واژن ،لیفت بافت واژن و از بین بردن چروک خوردگی واژن را انجام داد.

  تنگ کردن واژن با لیزر :
برای اینکه بخواهید با روش نوین لیزر درمانی واژن خود را تنگ کنید حداقل نیاز به سه جلسه درمانی می باشد که باید با فاصله یک ماه از یکدیگر انجام شود.لیزر باعث می شود که بافت مخاطی تناسلی به حالت قبل از به وجود آمدن مشکلات برگردد.

پیش از اینکه لیزر انجام دهید باید در ابتدا نزد متخصص زنان معاینه های لازم بر روی شما انجام بگیرد برای مثال از لحاظ عفونت شما باید مطمئن باشید و همچنین انجام تست پاپ اسمیر پیش از لیزر ضروری است.لیزر باعث می شود که پوشش سطحی و بافت هم بند تحریک شود و بافت واژن افزایش ضخامت داشته باشد و باعث می شود که محیط اسیدی واژن بازگردد و عملکرد مخاط به مانند قبل شود.انجام لیزر بدون درد است وتنها احساس یک ناخوشایندی مبهم و بدون درد دارد که بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

 

< در مورد تنگی واژن باید گفت که واژن در افزایش سن دچار شلی و یا زشتی میشود .زایمان طبیعی نیز باعث افتادگی لب هیا واژن شده و نیاز به تنگ کردن واژن میباشند . عمل پرینورافی هم در جهت تنگ کردن واژن صورت میگیرد.

 

اکیدا توصیه میشود که کسانی که عمل تنگ کردن واژن انجام میدهند باید تا مدتی رابطه جنسی نداشته باشند.

در عمل تنگ کردن واژن سطح داخلی اندام تناسلی واژن به هم نزدیک شده و همچنین شکل ظاهری واژن زیبا تر میشود .کسانی که این عمل را انجام داده اند میتواند زایمان طبیعی هم داشته باشند . اما ممکن هست به تنگی واژن شان ضربه وارد شود. یکی از مهم ترین موارد تنگی واژن این است که افراد ترس از درد بعد از عمل دارند . باید بدانند که درد این عمل بسیار ناچیز است و با خوردن مسکن برطرف میشود .

در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده است. و نیاز به عمل تنگ کردن واژ

 

هزینه عمل اسلیو معده


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /