هزینه عمل تنگ کردن واژن و تنگی واژن چقدر است ؟

لیزر یک تکنولوژی پیچیده است ، عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، هزينه عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، تنگ كردن واژن با عمل جراحي ، تنگ كردن واژن با جراحی ، عمل تنگ کردن واژن ، تنگی واژن ، عکس عمل تنگ کردن واژن تنگ کردن واژن با لیزر / هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر / عمل تنگی واژن - لیزر سفید کردن واژن - هزينه سفيد كردن واژن با ليزر - هزینه لیزر سفید کننده واژن - لیزر بلیچینگ واژن - هزینه لیزر برای رفع تیرگی واژن - هزینه لیزر واژن - هزینه لیزر روشن کننده واژن - هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر - فیلم لیزر واژن - عمل زیبایی واژن - عوارض عمل زیبایی واژن - هزینه عمل زیبایی واژن - مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن - عمل زیبایی واژن چیست ؟ انواع جراحی زیبایی واژن - عمل ترمیم واژن - هزینه عمل تنگی واژن

معرفی بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین لیزر زیبایی واژن - رفع تیرگی واژن - سفید کردن واژن

لیزر روشن کردن واژن

نوبت دهی : 09058662656

برای نوبت دهی موبایل فوق را انتخاب کنید .(تماس همه روزه از 9 صبح الی 9 شب  )

تنگ کردن واژن با لیزر چیست ؟

استفاده از لیزر جز روشهای غیر جراحی ، برای تنگ کردن (واژن) و رفع تیرگی واژن و سفید کردن واژن و جوانسازی واژن بصورت غیر تهاجمی ست لذا برای افرادی که ترجیح میدهند از روش های بدون درد و خونریزی برای جذابیت و جوانی ناحیه تناسلی شان استفاده کنند انتخابی مناسب است .

درمان با لیزر جوانسازی واژن ، صرفا برای تنگ کردن واژن استفاده نمیشود و رفع گشادی واژن تنها یکی از مزایای بهرمندی از لیزر جوانسازی واژن  میباشد .

لیزر جوانسازی واژن   این نوع لیزر باعث دوباره جوان شدن ناحیه تناسلی شما از جنبه های مختلف میگیرد مانند :

گشادی واژن را برطرف میکند

خشکی و سوزش واژن را برطرف میکند

شل شدن و آتروفی واژن

افتادگی رحم و بی اختیاری ادرار

علائم یائسگی را کاهش میدهد

لیزر برای روشن سازی واژن و سفید کردن واژن هم استفاده میشود .

تفاوت اصلی لیزر با جراحی این است که در لیزر هیچ نوع برش و خونریزی ایجاد نمیکند و در نتیجه به اعصاب اسیبی نمیزند .

درمان ان بسیار سریع است و در این مدت شخص دردی احساس نمیکند و فقط ممکن است سوزش و حرارت مختصری را احساس کند

این روش نسبت به روشهای جراحی تنگ کردن واژن ، ممکن است محدودیت برای زایمان طبیعی در اینده ایجاد کند درحالیکه لیزر چنین مشکلی ندارد .

در روش لیزر ورودی واژن دست نخورده باقی می ماند و تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام میشود .

از نظر میزان هزینه مورد نیاز ، هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به مراتب از روشهای جراحی مانند واژینوپلاستی کمتر است .

تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکند و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند . دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد .  لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد . تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و  بدفرم است . این بدشکلی  واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست ، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن   . عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

- تنگ کردن واژن با عمل جراحی

-تنگ کردن  واژن با لیفت کردن

-تنگ کردن واژن با نخ مخصوص

سوالاتی که کاندید عمل تنگ کردن واژن باید از متخصص زنان بپرسد :

·تنگ کردن واژن به صورت سرپایی هست؟ ایا بعد میتوانم به خانه بروم

·هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدر است ؟

·عکس بعد از انجام عمل تنگ کردن واژن را می توانم ببینم ؟

·لذت جنسی بعد از تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟

·ایا بعد از تنگ کردن واژن می توانم حامله بشوم

·هیجان جنسی من ، بعد از عمل تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟

·آیا با انجام عمل تنگی واژن میزان تنگی اش به حالت قبل از ازدواج میرسد ؟

روشهای مختلف تنگ کردن واژن

- تنگ کردن واژن با لیزر

در تنگ کردن با جراحی ، به صورت سرپایی است و افراد در مدت یک ساعت این کار رو انجام میدهند و شخص بعد از انجام عمل میتواند کارهای شخصی خودش را نیز انجام بدهد

در تنگ کردن با لیزر نیز به صورت سرپایی است و مدت زمان لیزر نهایت 20 دقیقه طول بکشد . ممکن است جلسات لیزر برای کسب نتیجه بهتر تکرار شود .

 

وقتی برای عمل تنگ کردن واژن آماده شدید تا گزینه هایتان برای جراحی پلاستیک را بشناسید ، باید اطلاعات لازم را درباره این خدمات و روشهایش به دست بیاورید و این فرایند آماده شدن شما برای مشاوره یا نخستین جلسه با جراح پلاستیک شماست .

از کجا شروع کنیم ؟

باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ  کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .

.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر

یکی از جدیدترین و بهترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن میباشد . نام دیگر این روش ، لیزر بلیچینگ واژن است . این روش یه عمل سرپایی و بدون درد است . و هر جلسه لیزر واژینال برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی حدود 20 دقیقه است . تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص شما دارد .

رفع تیرگی واژن با لیزر ، درمانی با حداقل عوارض است که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی ، رفع تیرگی لب های کوچک واژن ، رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود .

سفید کردن واژن با لیزر چند درصد روشن میشود ؟

با استفاده از لیزر واژینال تا 70 الی 80 درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر کرد .

آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد ؟

لیزر واژینال روشی غیر تهاجمی و بدون درد است . با این حال توصیه میشود بیمار یک  ساعت قبل از لیزر درمانی از پماد بی حسی استفاده کند .

 

تعداد جلسات لیزر زیبایی واژن برای روشن کردن واژن

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه است و این تفاوت بستگی به میزان تیرگی پوست واژن دارد . نتیجه سفید کردن واژن بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود است با این حال حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه با فواصل 30 تا 45 روز است .

لیزر زنان چیست؟

لیزر زنان یک روش نوین برای درمان علائم آتروفی وولوواژینال است که ممکن است شما نیز به آن مبتلا باشید. در این روش از لیزر CO2 فراکشنال )به وسیله پروب واژینال( برای احیای سلولهای بافت واژن (مخاط) استفاده می‌شود، به این ترتیب سلولهای واژن به تولید بیشتر کلاژن، الاستین، عروق و رطوبت تحریک می‌شوند. همچنین لیزر توسط یک پروب ولو به ناحیه وولو تابیده می‌شود.

مزایا جوانسازی واژن با لیزر چیست ؟

جوان سازی واژن با لیزر دارای فوائد خاصی است که عبارتند از :

و به این دلیل حتما به متخصص زنان  و جراح زیبایی زنان مراجعه کنید 

در مدت زمان کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی تقریبا مابین 10 الی 20 دقیقه)

 

روش غیر تهاجمی و بدون درد - ایمن ، کم خطر ، بدون هیچ گونه عارضه جانبی

در هر گروه سنی برای زنان مناسب می باشد -روشن کردن دستگاه تناسلی خارجی و لابیا - برطرف کردن سوزش واژن - برطرف کردن قرمزی واژن -ماندگاری  نتیجه عمل به مدت طولانی  - برطرف نمودن التهاب واژن

 

قابل استفاده برای همه اشخاص حتی اشخاص مبتلا به سرطان پستان

 

بهبودی کامل بیماران رفع چروک خوردگی واژن - تنگ کردن واژن - بهبود وضع ظاهری واژن

کاربردهای درمانی لیزر تنگ کردن واژن  :

- درمان تکرر و بی اختیاری ادرار

- درمان عفونت های مکرر واژن

- درمان سوزش و خشکی و خارش واژن

- درمان مقاربت دردناک

- درمان خروج هوا از واژن

- درمان شلی واژن در اثر زایمان طبیعی

- درمان آتروفی واژن

- درمان زگیل های تناسلی

مشاهده فیلم جراحی زیبایی واژن با لیزر و اینکه شرایط مناسب برای زنانی که میخواهند جراحی واژن انجام بدهند به چه صورت است ؟
چند روش ساده برای تنگ کردن واژن و جراحی زیبایی واژن با لیزر را میتوان نام برد .؟ نحوه انجام جراحی زیبایی واژن چگونه است ؟ چه جراح (ی) مناسب انجام عمل زیبایی واژن هست ؟ عوارض احتمالی جراح (ی) زیبایی واژن با لیزر چیست ؟ خوش فرم کردن واژن را میتوان یکی از راههای انجام این عمل دانست ؟ کیفیت رابطه جنسی یکی از مهمترین فاکتور برای انجام عمل زیبایی واژن است . شل شدن واژن یکی از دیگر عواملی است که افراد خواهان انجام جراحی زیبایی واژن هستند.
بهترین روش درمانی، جراحی لابیاپلاستی است که در این نوع جراحی تمامی قسمت های بلند و تیره و ناقرینگی لابیا ، کاملاً اصلاح می شود و قسمتی که با تمایلات و با احساسات ارتباط دارد به هیچ عنوان دست زده نمی شود و پوست های شل شده که امکان دارد بلند شده باشد و افزایش سایز پیدا کرده باشد اصلاح می شود و لیفت داده می شود تمامی قسمت های بلند و چروک برداشته می شود و در بعضی مواقع نیاز به کوتاهی دارد و معمولاً نیم سانت الی یک سانت از قسمت بالا نگه داشته می شود و در این حالت به یک شکل شکیل و مطلوب تبدیل می شود .

 جراحی زیبایی واژن با لیزر


 جوان سازی واژینال با استفاده از لیزر :
در طول دوره یائسگی دستگاه تناسلی زنان مانند دیگر ارگانهای بدن دچار تغییراتی می شود که تغییرات سبب اختلالاتی در زندگی اشخاص می شود .

  با کم تولید شدن استروژن دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد . در سن 40 سالگی و بالاتر از آن 50 درصد بانوان علائمی مانند آتروفی تناسلی را که به شکل چشم گیری کیفیت زندگی زوجین و رضایت جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد را تجربه می کنند .

  با بالارفتن سن دیواره واژن ، کلاژن خود را به شکل ناگهانی از دست داده و نازک می شود ، با بالا رفتن سن آتروفی تناسلی ازخاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن کاسته می شود ، در نتیجه کاهش ضخامت و کشسانی واژن رخ می دهد ،این تغییرات سبب شده که افتادگی و شلی واژن تشدید شده و در موارد بسیاری باعث بروز مشکلاتی در روابط جنسی و بهداشت فردی می شود .

 ️ مزایا جوانسازی واژن با لیزر :
جوان سازی واژن با لیزر دارای فوائد خاصی است که عبارتند از :
1️⃣ در مدت زمان کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی تقریبا مابین 10 الی 20 دقیقه)
2️⃣غیرتهاجمی و بدون درد روش
3️⃣ایمن ، کم خطر ، بدون هیچ گونه عارضه جانبی
4️⃣ در هر گروه سنی برای زنان مناسب می باشد
5️⃣ روشن کردن دستگاه تناسلی خارجی و لابیا
6️⃣ برطرف کردن سوزش واژن
7️⃣برطرف کردن قرمزی واژن
8️⃣ ماندگاری نتیجه عمل به مدت طولانی
9️⃣ برطرف نمودن التهاب واژن
���� قابل استفاده برای همه اشخاص حتی اشخاص مبتلا به سرطان پستان
1️⃣1️⃣ بهبودی کامل بیماران
2️⃣1️⃣ رفع چروک خوردگی واژن
3️⃣1️⃣تنگ کردن واژن
4️⃣1️⃣بهبود وضع ظاهری واژن

⏺ جوانسازی واژن تاثیر به سزایی در زیبایی دستگاه تناسلی دارد ، هم چنین سبب افزایش بهبودی زندگی شخصی و اعتماد به نفس شخص می شود .
مراقبت های قبل از استفاده از دستگاه واژینال :
1️⃣ معاینه توسط متخصص زنان
2️⃣در صورت وجود عفونت در ناحیه دهانه رحم و عفونت واژن قرار گرفتن تحت درمان
3️⃣انجام آزمایش پاپ اسمیر
4️⃣ در صورت نبود مشکل انجام لیزر تراپی
5️⃣در نهایت انجام لیزردرمانی

���� از مزیت اصلی جوان سازی واژینال با لیزر عدم نیاز به بی حسی ، مسکن و عدم خونریزی در حین عمل می باشد .

جراح و متخصص زنان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی پریناتولوژی اختلالات کف لگن (جراحی های ترمیمی) سونوگرافی زنان و مامایی - متخصص زنان و زایمان بهترین متخصص در امور زنان و زایمان با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته. بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان و نازایی را در سایت تخصصی زنان  ببینید.


بازسازی واژن با عمل لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر روشی است که با استفاده از لیزر لایه های بیرونی واژن رو تخریب میکند . به مرور زمان نیز ممکن است کلاژن پوست باقیمانده مجاور نیز تغییر میکند .لیزر های تخریبی پرتوهای مستقیم نوری هستند که روی سطح پوست حرکت داده میشوند تا برخی از سلولها را نابود کنند . این کمک میکند تا سلولهای تازه تولید شوند و پوستی شاداب تر و یکنواخت تر به وجود اید .
استفاده از عمل لابیاپلاستی با لیزر در عمق کنترل شده میتواند بسیاری از عارضه های سطحی پوست را بهبود بخشد :
-    خطوط ریز سطح لابیا را از بین میبرد .
-    چروکهای عمیق تر سطح لابیا را صاف تر میکند
-    ظاهر لابیا نایکدست را بهتر میکند
-    وضع پوستهای غیر یکنواخت و دارای جای زخم را از بین میبرد
آیا هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر تحت پوشش بیمه هست ؟
بیمه در مواردی ممکن است هزینه بازسازی لابیا با لیزر را تقبل کند . برای درمان ضایعات پوستی اطراف لابیا پوستی پیش بدخیم به کار میرود .

کاندیدهای مناسب برای بازسازی لابیا با لیزر افراد سالم با هدفهای واقع بینانه و وقت لازم برای بهبودی و التیام کامل پس از بازسازی با لیزر هستند . علاوه بر این افراد بیمارهای دیگر باید ابتدا باید اقدام به بازسازی پوست با لیزر این عارضه ها را درمان کنند .

تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکند و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند . دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد .  لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد . تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و  بدفرم است . این بدشکلی  واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست ، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن   .

تنگ کردن واژن : عمل تنگ کردن واژن نوعی از جراحی زیبایی زنان میباشد که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی فرد باعث بهبود روابط زناشویی میشود .

در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین میباشد . با این جراحی این موارد بهبود می یابد.

پرینورافی یا تنگ کردن واژن عملی است که برای ترمیم پرینه بر روی بانوانی انجام میشود که دهانه واژنشان گشاد و شل شده است و این گشادی واژن به ضعف ساختارهای نگهدارنده لگن یا افتادگی رحم منجر شده است.

پرینورافی حس را در زمان جسی کاهش نمیدهد ، البته به شرطی که توسط جراح زنان مجرب انجام شود . عمل تنگ کردن واژن باعث میشود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند.

عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

در مورد تنگی واژن باید گفت که واژن در افزایش سن دچار شلی و یا زشتی میشود .زایمان طبیعی نیز باعث افتادگی لب هیا واژن شده و نیاز به تنگ کردن واژن میباشند . عمل پرینورافی هم در جهت تنگ کردن واژن صورت میگیرد.

 

اکیدا توصیه میشود که کسانی که عمل تنگ کردن واژن انجام میدهند باید تا مدتی رابطه جنسی نداشته باشند.

در عمل تنگ کردن واژن سطح داخلی اندام تناسلی واژن به هم نزدیک شده و همچنین شکل ظاهری واژن زیبا تر میشود .کسانی که این عمل را انجام داده اند میتواند زایمان طبیعی هم داشته باشند . اما ممکن هست به تنگی واژن شان ضربه وارد شود. یکی از مهم ترین موارد تنگی واژن و ترمیم واژن  این است که افراد ترس از درد بعد از عمل دارند . باید بدانند که درد این عمل بسیار ناچیز است و با خوردن مسکن برطرف میشود .

باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ  کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم واژن و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .

باید بتوانید بپذیرید که با جراحی پلاستیک چه کارهایی را میتوان کرد و چه کارهایی را نمیتوان . از سوی دیگر هرگز برای خوشایند کسی تن به جراحی زیبایی واژن ندهید . مثلا برای راضی کردن همسر خود تن به عمل زیبایی واژن بدهید . اگر میخواهید عمل واژن انجام بدهید فقط برای خودتان باشد . جراحی واژن عمل ساده ای نیست . حتی اگر مطمن اید که میخواهید جراحی پلاستیک کنید باید ابتکار عمل را خودتان به دست بگیرید . بروید و کسی را که به درد این کار میخورد و موقعیتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید .

 

 

آیا تنگی واژن  ( عمل تنگ کردن واژن ) باعث  ارگاسم در زنان میشود ؟

رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی میتواند سرمنشا مشکلات فراوانی باشد. و عوامل فیزیکی ناحیه تناسلی نیز می تواند در این موضوع نقش داشته باشد . لذا متخصص زنان در پی حل این مشکل به بررسی علت پرداخته و با روشهای نوین و جدید مثل عمل تنگی و زیبایی واژن اقدام به بهبود حل این مشکلات کرده اند  .ثابت شده که ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله میباشد.

متخصص ین زنان معتقد که ارگاسم در زنان تبدیل به یک مساله پیچیده در زناشویی شده است. برخی معتقدند ارگاسم در زنان به دو صورت ارگاسم کلوتیرال و ارگاسم واژینال است

 

لذت جنسی کدام ارگاسم در زنان بیشتر است ؟ آیا تنگ کردن واژن در میزان لذت جنسی تاثیر دارد ؟

راه های رسیدن به ارگاسم در زنان و نقش مهم تنگی واژن در آن

 

در ارتباط زناشویی ،زن و مرد هر دو برای رسیدن به ارگاسم باید همکاری کنند. نیازهای یکدیگر را برطرف نمایند. در خیلی مواقع بیشتر به نقش زنان پرداخته شده در حالی که مردان با رفتار درست خود در رابطه ی زناشویی می توانند باعث شوند همسرشان احساس لذت بیشتری کرده و شریک جنسی مناسب تری گردد.

ملاعبه کردن یکی از راههای به ارگاسم رسیدن زنان است؛ ملاعبه یعنی بازی کردن در روابط جنسی به معنای بازی با اعضای جنسی زن می باشد.

تحریک جنسی زن قبل از دخول، امر لازمی است. همه زنان، نقطه تحریک جنسی ویژه ای دارد. یکی از نوازش ملایم سینه ها خوشش می آید، دیگری از آغوش و تنگ در بغل گرفتن . لمس اعضای تناسلی (فرج ومهبل) نیز در برخی دیگر محرک عمل است .هر مردی باید نقاط شهوی ویژه زن خود را یافته، قبل از دخول به نوازش آنها بپردازد. برخی اعمال و تماس زود گذر دهانی تناسلی مثل بوسه اندام های آمیزشی یکدیگر نیز طبیعی به حساب می آید. برخی زنها از عوامل روانی بیشتر از ملامسه و تحریکات فیزیکی لذت می برند. بیان جملات عشقی و تعریف از زیبایی واظهار علاقه بیش از حد سبب آمادگی جنسی برخی از ایشان می شود.

 

تصورات غلط در مورد انزال زنان

 

۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.

 

۲) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.

 

۳)تمرین های واژینال نمی تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

 

۴) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند

 

۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.

 

۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد  و میتواند میزان شلی واژن و یا نیاز به عمل تنگ کردن واژن را تشخیص بدهد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.

 

۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا ۱-۲ فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.

 

۸) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.

 

۹) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.

 

۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

 

تعداد جلسات تنگ کردن واژن

تعداد جلسات تنگ کردن واژن جلسه مشاوره بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات درمان را تعیین می کند .بهترین و سریعترین راه برای تنگ کردن واژن خیلی از زنان مخصوصا در سنین بالا از گشادی واژن رنج روحی میبرند. آقایان از تنگ بودن واژن همسر خود لذت جنسی بیشتری میبرند.

 

هزینه برای خیلی از مردم مسله مهمی است . با این حال نباید اجازه بدهید که بحث  هزینه عمل تنگ کردن واژن و انتخاب جراح تاثیر بگذارد. خیلی از جراح زنان مشاوره رایگان برای عمل لابیاپلاستی دارند . زمان و هزینه ای برای مشاوره با یک جراح زنان صرف کنید در مقایسه با سرمایه گذاری برای درمان مورد نظرتان اصلا حساب نمی آید .

مشاوره برای اینکه متخصص مناسب را برای عمل تنگ کردن واژن مورد نظرتان بیابید و انتخاب کنید بسیار حیاتی است . مشاوره زمانی است که میتوانید شخصا با جراح زنان وقت بگذارید . و مدارک و آموزش و مهارت را در مورد عمل تنگی واژن که میخواهید انجام دهید بررسی کنید . پرسشهای مناسب را رودررو از جراح بپرسید . عکس افرادی را که قبلا همین عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند ببینید . و ببینید ایا میتوانید به این جراح برای انجام عمل تنگی واژن با لیزر اعتماد کنید یا نه .

شل شدن واژن ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. به یاد داشته باشید که کم‌تر کردن رابطه جنسی راه‌حل این مشکل نیست. شل شدن واژن به علت پارگی‌های طبیعی و کش آمدن دیواره‌های واژن است. به عنوان مثال، پس از زایمان، بافت‌های عضلانی پاره می‌شوند، و در صورتی که از مهبل (واژن) مراقبت نکنید، حالت کشسانی خود را از دست می‌دهد.

بعضی از بیمارن سوال میکنند که میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چقدر است ؟

باید گفت که بستگی به شرایط و نوع تکنیک استفاده شده دارد . با توجه به روش های گفته شده که تنگ کردن واژن ( به روش لیزر 0 به روش نخ واژن - به روش عمل پرینورافی - به روش لیزر مخصوص واژینال - به روش تایتنیگ ) هر یک از این روشها در تنگی واژن میتواند اثر خیلی خوبی داشته باشد . که حداقل آن بالای 10 سال میباشد .

 

 

نکات کلیدی در مورد ارگاسم و رابطه آن  تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن  امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از نوع جراحی زیبایی زنان را میتوان عمل تنگی واژن یا پرینورافی دانست  ، عمل زیبایی پرینورافی جهت  تنگ کردن واژن و قشنگ کردن واژن   کاربرد دارد که میتوان با استفاده از این جراحی تنگ کردن واژن را انجام داد .خیلی از زنها واژن تنگ و قشنگ رو ترجیح میدهند به واژن گشاد و بدشکل و همچنین همسران خانمها در رابطه زناشویی  نیز واژن زیبا و تنگ رو بیشتر میپسندند.

خانمها حتما باید توسط متخصص زنان معاینه شوند .

عمل تنگ کردن واژن در مورد زن هایی که در روابط زناشویی خود مشکلاتی دارند ، انجام می شود و چون تنگی واژن تاثیر خوبی در میل جنسی زنها دارند این عمل با محبوبیت خاصی دنبال میشود .

در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم کامل رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین می باشد

افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها با تنگ کردن واژن؟

اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

هر ساله تعداد زیادی از زنان سراسر دنیا به عمل تنگ کردن واژن رو می آورند و از این بابت به یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی زنان تبدیل شده است .

با انجام عمل تنگ کردن واژن اعتماد به نفس، احساس زنانگی و زیبایی توام با تناسب را دوباره بدست آورید.

خانم ها باید بداند که بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روش های مختلف جراحی پلاستیک، باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود.

همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی  تنگ کردن واژن را انجام می دهند و در واقع تنگ کردن واژن  شایعترین عمل جراحی زیبایی بر روی واژن  می باشد.

بر طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران بعد از انجام این عمل بسیار بالا می باشد و انجام جراحی عمل تنگی واژن علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، باعث بهبود روابط زناشویی وی نیز شده است.

عمل تنگ کردن واژن یک جراحی ساده ای نیست بلکه باید فرایند آن طی بشود :

- مشاوره قبل از انجام عمل تنگی واژن

- ارزیابی قبل از عمل

- تکنیک عمل تنگ کردن واژن ( اینکه چه تکنیکی برای فرد مناسب است )

- آموزش صحیح به فرد برای مراحل بعد از انجام عمل تنگی واژن

شخص باید با پزشک تعامل و ارتباط داشته باشد و اینکه چه اهدافی را دنبال میکند و چه نتیجه ای مد نظرش هست . و از عمل تنگ کردن واژن چه انتظاری دارد .

در جلسه مشاوره تصاویر و شکل فیزیکی شخص مورد بررسی قرار میگیرد و به بررسی های اولیه میپردازیم . در همین جلسه نیز به شکل مطلوب و دلخواه شخص نیز اشاره خواهد شد .

مراقبت های بعد از  عمل تنگ کردن واژن چه صورت است؟

 

معمولا این عمل تحت بیحسی عمومی انجام می شود  و طول مدت بستری بیمار یک روز است.

 

هنگام ترخیص برای بیمار ، مسکن و آنتی بیوتیک خوراکی تجویز می شود.

 

همچنین به بیمار توصیه می شود در هفته اول بعد از عمل رانندگی نکند و محدودیت حرکتی دستها را رعایت کند ( بالا بردن دستها برای مسواک یا شانه زدن بلا مانع است ) توصیه می شود در چند هفته  اول بعد از عمل از خوابیدن روی شکم خودداری شود

 

اولین معاینه کنترل 3 تا 5 روز  بعد از عمل انجام میشود 

 

معمولا در چند روز بعد از عمل بیمار قادر به رفتن سر کار است ولی انجام فعالیت و ورزش شدید به مدت 2 تا 3 هفته ممنوع است

بیشترین ورم ناشی از عمل طی 3 تا 5 هفته فروکش می کند.

 

حساسیت بافت ها به ویژه در لمس ممکن است تا چند هفته طول بکشد.

 

معاینات کنترل بعدی 4 تا 6 هفته، 3 ماه  و یک سال بعد از عمل انجام می شود و بعد از آن لازم است بیماران هر چند سال یکبار کنترل شوند

لیزر رفع تیرگی واژن با مونالیزا

تلاش برای حفظ برتری ظاهری و خود بهتر بودن از دلایلی است که افراد میخواهند جراحی زیبایی کنند .هزینه و قیمت مشخصی برای جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی وجود ندارد قیمت های جراحی زیبایی بستگی به کلینیک و دستمزد خود جراح دارد .


هزینه جراحی واژن
   
بین 2 تا 3 میلیون

هزینه عمل جراحی واژن
   
بین 2 و نیم تا 2 و نیم میلیون

هزینه جراحی زیبایی واژن
  
بین 2  تا  3  و نیم میلیون

هزینه تزریق چربی به واژن
   
بین 3 و نیم تا 3 و نیم میلیون

هزینه تزریق ژل به واژن
   
بین 3 و نیم تا 3 و نیم میلیون

هزینه لیفت واژن
   
بین 1 و نیم تا 2 و نیم میلیون

برجسته و کلفت کردن لبه های واژن و از بین بردن چروک های سطحی ناحیه واژن بسته به جراح و نوع دستمزد آن متفاوت است .

فاکتور هزینه عمل زیبایی واژن بسیار مهم است و شاید اولین دغدغه افراد همین موضوع باشد . گاهی هزینه لابیاپلاستی بالاتر از حد استاندارد است و گاهی کمتر از حد خودش .ولی آیا قیمت بالا تضمین کیفیت است یا خیر ؟؟ ( هزینه بیمارستان ، مسئول بیهوشی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه داروهای جراحی زیبایی واژن ، پرستار ، و وسایل مصرفی )

یکی از کاندید های جراحی زیبایی واژن درباره نحوه جراحی و قیمت اینگونه نظرش را بیان کرد ؟؟

"یکی از جراح زنان برای جراحی زیبایی واژن دو میلیون از من پول گرفته و از نتیجه عمل اش هم راضی بود" . این ارزانی ممکن است عوامل مختلفی داشته باشد . از آنجایی که عمل زیبایی واژن بسیار حساس است در صورت عدم موفقیت عوارض بسیار بدی بر بدن خود دارد . بنابر این نمیتوان دقیقا مشخص کرد این قیمت واقعی هست و دست هر جراح با جراح دیگر فرق دارد . خیلی از کلینیک های زنان آفر های موقت و ویژه میگذارند به منظور جذب بیمار . و برخی از جراح زنان دیگر هم سرشون انقدر شلوغ هست که فرصت انجام این کارها رو ندارند .

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر دارد : ( میزان گشادی واژن نوع پوست واژن ، میزان تیرگی واژن و هزینه ها ) ممکن است بالا و پایین برود و نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشد و این موضوع منصفانه است . چرا که عمل ها به دست و پنجه خود جراح بستگی دارد .

اگر قصد انجام جراحی زیبایی واژن دارید اصلاح شکل و فرم واژن و عملکرد آن و رفع نواقص ظاهری باید مد نظر باشد . معمولا هزینه عمل جراحی زیبایی واژن شامل بیمه نمی باشد اما درمان بی اختیاری استرسی ادراری میتوان شامل بیمه باشد .

قبل و بعد از جراحی زیبایی واژن چه هزینه ای باید کرد :

  • ویزیت اولیه
  • آزمایش پاپ اسمیر
  • هزینه ماه اول بعد از جراحی زیبایی
  • هزینه ویزیت ماه دوم جراحی زیبایی
  • هزینه ویزیت ماه سوم جراحی زیبایی

آمار بالای جراحی زیبایی واژن باعث محبوبیت این جراحی زیبایی در بین مخاطبان خود باشد . انجام جراحی زیبایی متعدد باعث شده است که جراح زنان تبحر خاصی در فرم دهی واژن نسبت به درخواست متقاضی داشته باشند . همچنین پایین بودن هزینه جراحی زیبایی واژن در مقایسه با خارج از کشور برای جراحی زیبایی مراجعه می کنند رو به افزایش است .

بارها اتفاق افتاده بود احساس میکردم واژن ام شکل خوبی ندارد . اما با این شک که این کار درست است یا نه ، اما به نظرم بهتر است واژن ام را دست جراح بسپارم .

از نتیجه عمل زیبایی واژن ام راضی هستم . افرادی که میخواهند عمل واژن انجام دهند در تلاش اند و با پرسش های مختلفی روبرو میشوند که چگونه میتوانند این نوع جراحی را انجام داد . به جز در نظر گرفتن هزینه جراحی واژن عوامل مختلفی در عمل واژن موفق تاثیر گذار است .

سعی کنید برای جراحی واژن خود به تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید عمل واژن موفقی داشته باشید یکی از راهکارها یافتن بهترین جراح زنان مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد جراحی است .

کلینیک تخصصی زنان سالم ترین و بهترین نتیجه را در عمل واژن برای بیماران فراهم کنند تا بیماران مشکلاتی پس از عمل واژن نداشته باشند

اگر بعد از عمل واژن ، نیازی به جراحی مجدد واژن داشتید باید حداقل یکسال بعد اقدام کنید زیرا طی مدت این یکسان واژن شما تغییر میکند

زمانیکه میخواهید هزینه جراحی واژن باید بدانند دو هزینه پایه اول را باید در نظر بگیرید ::

آیا لیزر سفید کردن واژن واقعا موثر است ؟

این سوال خیلی از خانمها است . چرا که بیشتر این افراد از این مشکل رنج میبرند.

پرینورافی در کنار روشهای واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن با نخ و تنگ کردن واژن با لیزر جزو روش های موثر و سریع تنگی واژن است . مطالب زیادی درباره گشادی واژن و راههای تنگ کردن واژن است . روشهای حرفه ای مثل پرینورافی ، واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر میباشد .
وقتی صحبت از جراحی تنگ کردن واژن میشود با دو جراحی پرینوپلاستی یا همان پرینورافی و واژینوپلاستی برخورد میکنیم و بسیاری از افراد تفاوت دو عمل پرینورافی و واژینوپلاستی را به خوبی متوجه نمیشوند .
شل شدگی و افتادگی واژن ( روش جراحی : واژینوپلاستی ، روش غیر جراحی : تنگ کردن واژن با نخ و تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ
رفع گشادی دهانه ورودی واژن : عمل پرینوپلاستی  
قبل از تنگ کردن واژن با پرینورافی چه اقداماتی ضروری است ؟
برای عمل پرینوافی لازم است آزمایش های پاپ اسمیر و انعقاد خون را انجام دهید . از تاریخ انجام ازمایش پاپ اسمیر نباید بیشتر از یکسال گذشته باشد .
چه مراقبت هایی بعد از تنگ کردن واژن با پرینورافی ضروری است ؟
•    برنامه ریزی کنید تا برای 5 الی 7 روز بتوانید استراحت کنید
•    برای جلوگیری از کشیدی زخم ها و پاره شدن بخیه ها توجه کنید که فعالیت سنگین بدنی نکنید
•    یبوست دشمن مشترک تما جراحی زیبایی واژن است
•    محل جراحی زیبایی واژن را تمیز نگه دارید .
پرینورافی معمولا همراه با چه عمل دیگری انجام میشود ؟
پرینورافی برای بهبود اسیب های وارد شده به پرینه واژن انجام میشود و عملی ترمیمی است . رایج ترین جراحی ترمیمی و زیبایی واژن به صورت مکمل همراه با پرینورافی یا پرینوپلاستی انجام میشود
عمل پرینورافی به چه نوع بی حسی نیاز است ؟
این عمل تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام میشود .
عمل پرینورافی چه مدت طول میکشد ؟
عمل پرینورافی بین نیم ساعت و حداکثر یک ساعت
هزینه عمل پرینورافی چقدر است ؟
هزینه عمل پرینورافی به صورت کلی مانند دیگر عمل های زیبایی و ترمیمی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد .
جراح زنان خوب که تجربه بالایی در جراحی (های) زیبایی واژن دارند به صورت منطقی قیمت بالاتری نسبت به پزشکان با تجربه پایین خواهند داشت .
هزینه عمل پرینورافی در شهرها و مناطق مختلف نیز تا حدی متفاوت است .و بستگی به محل انجام عمل و امکانات ان نیز دارد .
پرینورافی چه تاثیری بر رابطه ی جنسی دارد ؟
پرینورافی نه تنها حس فرد را در زمان رابطه جنسی کاهش نمیدهد البته در صورتیکه که توسط جراح زنان مجرب انجام شود . بلکه باعث میشود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند .  

لیزر زیبایی واژن کامل ترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر دنیا میباشد که فیلد پزشکی زنان را متحول کرده و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی مورد بررسی قرار دارد و نتایج درخشانی را به دنبال داشته است .
موارد استفاده لیزر مونالیزا تاچ که به روشی کاملا غیر تهاجمی میباشد :
جراحی زیبایی واژن با لیزر
روشن کردن و بلیچینگ واژن
افزایش سفتی و قوام بافت واژن
افزایش خونرسانی در واژن جهت حس جنسی بهتر
بهبود استرایاهای بعد از زایمان
جوانسازی واژن
آتروفی ناحیه تناسلی زنان : طی یائسگی مسیر تناسلی زنان در اثر کاهش تولید هورمون استروژن در معرض اتروفی است
نشانه های اتروفی ناحیه تناسلی : خشکی واژن ، درد و خونریزی حین مقاربت سوزش و خارش واژن  تغییر ph بافت واژن افزایش احتمال رشد میکروبهای بیماریزا و قرار گرفتن در معرض عفونت ها
تغییری که در مسیر ادراری ، خشک و ملتهب شدن مجرا اتفاق می افتد باعث میشود که فرد احساس تکرار ادرار شود .
هیچ گونه محدودیت سنی برا لیزر سفیدی واژن وجود ندارد . استفاده از این لیزر برای جوانان سبب استمرار زیبایی سلامتی و ایجاد شوق و اشتیاق خاص در برقراری روابط گرم میشود . و برای افراد میانسال و مسن در درجه اول به عنوان یک درمان و به منظور سلامتی و در درجه بعد برای بازیابی نیروی جوانی انگیزش و اعتماد به نفس میشود .
ویژگی منحصر بهفرد این روش ( لیزر زیبایی و رفع تیرگی واژن ) بر خلاف عمل زیبایی واژن بدون بستری ، بیهوشی و درد و حتی بی حسی به صورت سرپایی و با هزینه ای کمتر از عمل جراحی می باشد .
جدیدترین و موثرترین درمان برای مشکلات مذکور در ناحیه وولو واژن لیزر که روشی امن و غیر تهاجمی است و منجر به بازسازی و جوانسازی (واژن) میشود .
مدت زمان لیزر زیبایی واژن چقدر است ؟ بستگی به نوع درمان بین ده یا 15 دقیقه
ایا با بیهوشی است یا بی حسی ؟ برای داخل واژن به بی حسی و بیهوشی نیازی نیست و برای نواحی خارجی تناسلی از کرم موضعی بی حسی استفاده میشود
ایا انجام لیزر زیبایی واژن با درد همراه است ؟ خیر طراحی دستگاه لیزر زیبایی واژن به گونی است که فرد در حال درمان به هیچ عنوان درد را احساس نکند
جند جلسه درمان احتیاج دارد ؟ نتایج درمانی 10 روز پس از اولین جلسه درمان قابل مشاهده است
دوره نقاهتی بعد از انجام لیزر زیبایی واژن وجود دارد ؟ خیر ، این عمل کاملا سرپایی بوده و هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد ولی توصیه میگردد به مدت یک فته از رفتن به استخر و مقاربت پرهیز شود .
ماندگاری لیزر زیبایی واژن چقدر است ؟ تنها روش درمان با ماندگاری حداقل چندین سال میباشد که تشخیص پزشک در صورت لازم دانستن پس از 2 سال 1 جلسه درمان تکرار خواهد شد .


 کلیتوریس حساس‌ترین ناحیهٔ شهوانی  در زنان و منشأ اصلی افزایش تمایل جنسی است.
تغییر مجرای جنسی واژن
تغییر مجرای جنسی واژن به هر جهت زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد و همچنین نحوه پاسخگویی و رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که میبایست فرد خود را به آنها بوسیله کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف ، یا انتظارات و درخواستهای مختلف ، یا کارهای دیگر ، با آن تطبیق دهد. باید پذیرفت/ درمان انواع فتق واژن

���� درمان انواع فتق واژن به طور کلی، قابل اطمینان ترین روش درمانی و تشخیص قطعی هر نوع پرولاپس  و فتق واژن  شامل  دریافت و ارزیابی سابقه  پزشکی و معاینه فیزیکی کامل است. روند درمان با بررسی بخش های مختلف واژن به طور جداگانه و برای تعیین نوع و میزان فتق است که توسط پزشک متخصص....
ترشحات واژن آنقدرها هم غیرطبیعی نیست/

✍️جوان سازی واژن به درمان شل شدگی واژن اطلاق می شود که طی آن تونیسیته عضلات واژن تقویت شده وظاهر آن زیباتر می شود . درسال های اخیر ، جراحی زیبایی واژینال به ویژه  واژینوپلاستی بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

✍️امروزه دیگر سپردن خود به دست تیغ جراحی ، تنها راه بالا بردن اعتماد به نفس و نمود زیبایی زنانگی نیست؛چرا که لیزر درمانی به عنوان یک روش غیر تهاجمی و بدون درد جهت زیبایی دستگاه تناسلی زنانه ،بسیار موفق عمل کرده است.

✍️استفاده از لیزر در جوان سازی واژن یک روش ایمن و مؤثر است که برای تمامی زنان در گروه سنی مختلف می تواند مفید واقع شود لیزر،برش های بسیار دقیقی ایجاد میکند که باعث کاهش خونریزی و کبودی و افزایش سرعت فرآیند بهبودی میشود لیزر روی قسمت های مختلف واژن اثر میگذارد.
گشادی واژن در زنان و بروز نارضایتی جنسی

✍️اغلب خانم‌هایی که از گشادی واژن رنج می‌برند، هنگام برقراری رابطه جنسی با همسرشان دچار استرس می‌شوند، چراکه علاقه دارند خود و همسرشان از لذت جنسی کافی بهره‌مند شوند.

✍️بنابراین خانمی که دچار مشکل گشادی واژن است، حین برقراری رابطه جنسی با همسرش مدام درگیر این ذهنیت است که آیا با وجود این مشکل همسرش رضایت کافی از برقراری رابطه جنسی را دارد یا نه؟!

✍️ اگرچه اغلب خانم‌ها از مطرح کردن برخی مشکلات احساس شرم می کنند، اما نباید اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند که اگر خانمی احساس کند، واژن او بیش‌ ازحد معمول شل و گشاد است، این موضوع روی اعتماد به‌ نفس او و ایجاد رضایت جنسی در همسرش تاثیر منفی می‌گذارد.

����تا چه مدتی پس از زایمان، می‌توان جوانسازی واژن انجام داد؟

✍️از آنجایی که لیزر واژینال یک روش غیرجراحی و کاملا بی‌خطر است، هر زمانی می‌توان آن را انجام داد. لیزر واژینال هیچ گونه خونریزی، جراحت و دردی ایجاد نمی‌کند. تنها تغییری که پس از لیزر واژینال مشاهده می‌شود، داشتن واژن تنگ ‌تر و درمان بی‌اختیاری ادرار است. لیزر جوانسازی واژن در مدت پانزده دقیقه انجام می‌شود و برای دستیابی به نتایج دائمی، بهتر است خانم‌ها سه نوبت لیزر جوانسازی واژن انجام دهند.
✍️لیزر جوانسازی واژن برای خانم‌های باردار و خانم‌های مبتلا به عفونت ادراری یا عفونت واژینال توصیه نمی‌شود.

✍️برای انجام لیزر واژن، لازم است نتیجه آخرین تست پاپ اسمیر خانم‌ها طبیعی بوده باشد.

✍️لیزر جوانسازی واژن همچنین برای خانم‌هایی که دچار خونریزی‌های ناشناخته از واژن هستند، توصیه نمی‌شود.

✍️زایمان طبیعی، احتمال سندروم شل شدگی واژن پس از زایمان را افزایش می‌دهد. سندروم شل شدگی واژن با خطر پرولاپس ناشی از سستی یا آسیب‌دیدگی بافت واژن همراه است.

✍️خوشبختانه پرولاپس واژن اشکالی در انجام لیزر جوانسازی واژن ایجاد نمی‌کند. این خانم‌ها نتایج قابل قبولی از لیزر واژینال می‌گیرند.
جدیدترین روش تنگ کردن واژن با معرفی دستگاه لیزر واژینال

����موارد استفاده ::
1 – تنگ کردن واژن با یک نوبت
2- بیشترین اثر ماندگاری
3- رفع انواع بی اختیاری ادراری
4- جوان سازی واژن
5- افزایش کلاژن سازی ناحیه واژن و افزایش قدرت الاستیسیته واژن
6- رفع شلی ناحیه پرینه و افزایش قوام و قدرت واژن
7- بهتر نمودن فعالیت جنسی

���� ویژگی  تلنولوژی لیزر رفع تیرگی واژن
مزایای این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه
-غیر تهاجمی
-بدون درد
-بدون نیاز به بی حسی
-درمان سریع
-در اکثر موارد با یک دوره درمان قطعی انجام میشود .
-تنگ کردن و جوان سازی واژن بدون نیاز به جراحی
-قدرت چرخش 360 درجه

سوالات متداول لیزر زیبایی واژن

سوال : آیا استفاده از این دستگاه مخصوص سنین خاصی می باشد ؟
جواب : خیر ، لیزر واژینال در هر سنی با توجه به علائم بیمار قابل انجام است.

سوال : آیا بعد از درمان کامل واژینال با لیزر نیاز به تکرار آن بعد از مدتی وجود دارد ؟
جواب : بله ، با توجه به افزایش سن و تغییرات دستگاه تناسلی جهت جوان نگه داشتن و حفظ سلامت و زیبایی توصیه میشود . لیزر واژینال به فواصل یک و نیم تا دو سال بعد از اتمام دوره اول یک نوبت تکرار شوذ .

سوال : آیا بعد از انجام لیزر تنگی واژن  درمانی بیمار قادر است فعالیت طبیعی خود را داشته باشد ؟
جواب : خوشبختانه این عمل کامل سرپایی بوده و نیاز به هیچ گونه دوره نقاهت بعد از عمل ندارد .

 ✍️در حال حاضر تکنیک های پزشکی زنان آنقدرپیشرفت کرده است  که تقریبا کلیه اعمال جراحی دستگاه تناسلی و مجاری ادراری را می توان به صورت سرپایی و نهایت با بی حسی موضعی و بدون درد و خونریزی و به صورت مطمن انجام داد .
دوره ریکاوری و استراحت بعد از عمل با متد های قدیمی ترمیم واژن  قابل مقایسه نبوده و بیمار خیلی سریع میتواند به زندگی نرمال خود برگردد.

✍️تنوع این تکنیک ها به قدری زیاد است که ما میتوانیم بر اساس وضعیت ، سن ، بودجه ، و شکل لگن افراد روش خاص را انتخاب نموده و به بیمار معرفی نماییم . و لازم نیس که همه افراد در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت های خاص بعد از عمل قرار گیرند.
از نظر متخصص (های) زنان در حال حاضر انقلابی در مبحث جراحی زیبایی زنان و زیبایی دستگاه تناسلی ایجاد شده که روز به روز در حال پیشرفت میباشد .
چگونه خود را برای عمل زیبایی واژن آماده کنیم؟

✍️گام اول: آمادگی برای جراحی زیبایی واژن  بدن و ذهن شما باید کاملاً در حالت استراحت باشد، به گونه‌ای که هیچ نوع اضطراب و نگرانی را به خود راه ندهید و به تصمیم خود ایمان داشته باشید. تردید در تصمیم‌تان تنها باعث می‌شود که اضطراب و نگرانی‌تان نسبت به عمل افزایش یابد.

✍️گام دوم: درک درست در مورد اینکه چه کارهایی را و چگونه قبل از عمل باید انجام دهید . درک درست شما از نتیجه عمل و شکل مطلوب عمل به دید جراح تان کمک میکند . و جراح بهتر میتواند تصمیم گیری کند

✍️گام سوم: خجالت نکشید. از پزشکتان سوالات بیشتر و بیشتری بپرسید شاید به نظر شما بسیاری از سوالات بی‌معنی باشد ولی این سوالات حتماً مهم‌اند و این حق شماست که بدانید با چه چیزهایی قرار است روبه‌رو شوید. پزشک به هیچ عنوان سوالات شما را رد نمی‌کند. داشتن سوالات متعدد کاملاً طبیعی است. هنگامی که با پزشکتان صحبت می‌کنید، یادداشت‌برداری کنید. این کار باعث می‌شود جواب سوالاتتان را بعداً هم بخوانید و آن‌ها را بهتر درک کنید. پرسیدن سوالات باعث آرامش بیشتر شما نسبت به جراحی پیش رویتان می‌شود.

✍️گام چهارم: موارد مورد نیاز بعد از عمل را با دقت فراهم کنید شما به پشتیبانی بعد از عمل احتیاج دارید. توصیه می‌شود فردی که رابطه صمیمی با شما دارد بعد از عمل در کنار شما باشد و ترتیب کارها را بدهد. لازم نیست آن فرد حتماً همسرتان باشد باید فردی باشد که در شرایطی که اضطراب زیادی دارید بتواند شما را آرام کند. پس در انتخاب همراه بسیار دقت کنید.

✍️گام پنجم: از نتایج پایانی لذت ببرید تمام سال‌هایی که برای این عمل صبر و تلاش کردید به نظر ارزشمند بوده است و می‌توانید زندگی جدیدی را همراه با اعتماد به نفس بالا شروع کنید.

جراحی زیبایی واژن شامل چه مواردی میباشد ؟؟

����جراحی زیبایی واژن یک پروسه جراحی است که جهت از بین بردن شلی واژن به کار میرود . خانم هایی که دچار شلی و ریلکسشین واژن شده اند . معمولا از کاهش لذت جنسی هنگام نزدیکی شکایت دارند . معمولا خانم ها از عدم رسیدن به ارگاسم و شلی واژن شاکی هستند . مهمترین عامل کاهش ارگاسم و شلی واژن از دست دادن قوام عظلات خلفی دیواره داخلی واژن میباشد که تا دهانه ورودی واژن امتداد میبابد .

که در نتیجه بیمار از احساس افتادگی ، شلی و عدم ارگاسم حین نزدیکی شاکی میگردد .

����همانطور که ذکر شد ضعف بافت های نگه دارنده لگن و نازک شدن تیغه ریکتوواژینال ( تیغه بین مقعد و واژن ) می توانند باعث افتادگی دیواره واژن شوند .

علل شلی واژن ::

1- آسیب های حین زایمان طبیعی

- زایمان سخت

- زایمان طول کشیده

- چند قلوزایی

-استفاده از فورسپس ،

و یا روشهای دیگر جهت تسهیل زایمان طبیعی

����مشکلات ذکر شده با افزایش سن شدیدتر میشوند ولی ممکن است در خانم های جوان تر نیز باعث شلی واژن شده حتی در کسانی که تا بحال هیچ گونه زایمان طبیعی نداشته اند .

✅جراحی زیبایی واژن کمک میکند به سفت شدن عضلات و تونیسیته واژن و بافت های اطراف به طوری که با قدرت بیشتری عضلات واژن انقباض بیشتری پیدا میکنند و قابل کنترل است .

ضرورت انجام مشاوره قبل از انجام جراحی زیبایی واژن

✍️مشاوره قبل از انجام عمل بسیار مهم است . به همین دلیل خانم دکتر زنان توصیه میکند که بیماران قبل از انجام جراحی حتما باید از نظر روحی و جسمی امادگی انجام  جراحی زیبایی واژن  را داشته باشند .

✍️قبل از انجام جراحی زیبایی واژن ازمایش های لازم از جهت سلامت کامل انجام میگیرد و اطلاعات کافی جهت جراحی به بیمار داده میشود .

✍️ کلیه سوالات شما پاسخ داده میشود و تمام مشکلاتی که ممکن است بعد از انجام جراحی زیبایی واژن  داشته باشید ، پاسخ داده میشود .

بنابراین بیمار احساس بهتری هنگام نزدیکی خواهد داشت .

����چه کسانی کاندیدای عمل زیبایی واژن می باشند؟

✍️تمامی کسانی که با افزایش سن و یا پس از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده ( بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه ) از گشادی واژن و کاهش میل جنسی و عدم رضایت همسرشا ن در رابطه زناشویی گله مند هستند.

✍️افرادی که در رسیدن به اختلال در ارگاسم جنسی  هستند و یا از عفونت های مکرر واژن و رحم بدلیل باز بودن دهانه واژن رنج
می برند.
✍️این عمل معمولا تحت بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام بوده و طول عمل حدود یک ساعت می باشد.

✍️بهبودی پس از عمل گاه تا یک هفته طول میکشد اما مقاربت نباید حداقل تا یک ماه اتفاق بیفتد …

به کمک جراحی زیبایی واژن می توانیم دهانه واژن را کوچک تر و تنگ تر نماییم .

سولات زیادی در زمینه تیرگی واژن وجود دارد اینکه علت تیرگی واژن چیست و چه راه حل های مختلفی وجود دارد . نظرات محتلفی وجود دارد . نظرات مختلفی وجود دارد و جراح زنان نظریات مختلفی دارند
موضوع تیرگی واژن برای زنان بسیار مهم است و ناخوشایند . برخی از داروها با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد.
جواسازی واژن و سفید کردن واژن روشهای مختلفی برای جذابیبت جنسی زنان وجود دارد . چندین روش برای روشن کردن واژن وجود دارد
روشن کردن واژن با لیزر
روشن کردن واژن با کرم
روشن کردن واژن داروهای ترکیبی
یکی از طریف ترین و حساس ترین قیمت های تناسلی زنان واژن است و همه زنان تمایل به داشتن الت تناسلی زیبا هستن. رفع تیرگی واژن میتوان یکی از دغدغه های زنان باشد . لیزر سفید کردن واژن یکی از بهترین روشهای امروز است .
چه عواملب باعث تیرگی ناحیه تناسلی میشود؟
چگونه میتوان تیرگی واژن را برطرف کرد و سسفید کردن واژن با لیزر چیست ؟
روش سفید کردن واژن با لیزر ناحیه مربوطه چند درصد روشن تر میشود ؟
ایا سفید کردن واژن با لیزر دردناک است ؟
چه تعداد جلسه لیزر درمانی برای روشن شدن واژن مورد نیاز است
چگونه لیزر تیرگی واژن و ناحیه تیرگی را برطرف می کند
سفید کردن واژن با لیزر چه مزایایی نسبت به روشهای دیگر دارد ؟
ایا همه افراد میتوانند لیزر بلیجیبنگ روشن کننده واژن را انجام دهند . مراحل گام به گام برای انجام سفید کردن واژن با لیزر
قبل از لیزر سفید کردن واژن چه باید کرد
برای انتخاب متخصص لیزر روشن کننده واژن چه نکاتی را باید رعایت کرد
سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی در ناحیه واژن است . نام دیگر این روش لیزر بلیجینیگ واژن است . این روش یک عمل سرپایی و بدون درد است و هر جلسه لیزر درمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی واژن حدود 10 دقیقه طول میکشد . و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص است با بهره گیری از لیزر سفید کردن واژن تا 70 درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر کرد . تعداد جلسات لیزر روشن کردن واژن بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست واژن و انتظاراتی از نتیجه لیزر درمان دارد . ولی با انجام حتی یک جلسه نیز نتیجه خوب گرفته میشود . نتیجه سفید کردن واژن بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است رفع لیزر تیرگی واژن افرادی که در تمایل دارند که کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثر بخشی را در تیرگی واژن خود مشاهده میباشد .
افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار بدهند افرادی که در برابطه هی احساسی شرم دارند / دختران مجردی که دنبال جذابیبت هستند .
سفید کردن واژن به شما کمک می کنند که واژنی خوش فرم و زیبا داشته باشید . روشهایی مختلفی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها و صرف کمترین زحمت واژنی سفید و زیبا داشته باشید . داشتن یک واژن زیبا برای اکثر خانم ها امری مطلوب است.
هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن / جدا از بحث دستمزد جراح شامل موارد دیگری مانند نوع لیزر سفیدی واژن و هزینه کلینیک با توجه به تجهیزات و امکانات ان بررسی میشود .
جوان سازی واژن با لیزر یک روش درمانی موثر جهت تحریک تولید کلاژن بازسازی طبیعی بافت واژن است . جوان سازی و درمان و شل شدگی واژن بدون جراحی جدیدترین لیزر مخصوص بانوان دستگاه نوین لیزر جهت جوانسازی و کاهش شلی واژن است / در انجام لیزر سفید کردن واژن باید توجه داشت که هیچ گونه عفونت فعال نداشته باشد و انجام تست پاپ اسمیر نیز ضروری است نباید هیچ گونه زخمی در ناحیه واژن باشد .

استفاده از لیزر تنگی واژن جز روش های غیر جراحی برای تنگ کردن واژن و جوانسازی واژن بصورت غیر تهاجمی است . لذا برای افرادی که ترجیح میدهند از روشهای بدون درد و خونریزی برای جذابیت و جوانی ناحیه تناسلی شان استفاده کنند انتخابی مناسب است . درمان با لیزر جوانسازی واژن صرفا برای تنگ کردن واژن استفاده نمیشود و رفع گشادی واژن تنها یکی از مزایای بهره مندی از لیزر جوانسازی میباشد .
لیزر جوانسازی واژن باعث دوباره جوان شدن ناحیه تناسلی میشود :
مقایسه تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های جراحی زیبایی واژن
در مقایسه روش جراحی برای تنگ کردن واژن با رفع گشادی واژن با لیزر به چند نکته که بیشتر حائز اهمیت است اشاره میکنیم
تفاوت اصلی لیزر با جراحی در این است که لیزر هیچ نوع برش و خونریزی ایجاد نمیکند و در نتیجه به اعصاب اسیبی نمیزند
درمان بسیار سریع است و در این مدت بیمار درد حس نمی کند و فقط ممکن است سوزش و حرارت مختصری را احساس کند که با قرار دادن بسته های یخ بعد از عمل میتواند این سوزش را التیام دهد
این روش نسبت به روشهای جراحی تنگ کردن واژن دوره ینقاهت بسیار کمتری دارد و فرد سریعتر به زندگی روزانه خود بازگردد.
اقدام به جراحی برای تنگ کردن واژن ممکن است محدودیت هایی برای زایمان طبیعی در اینده ایجاد کند در حالیکه لیزر چنین مشکلی را ایجاد نمیکند.
در روش لیزر ورودی واژن دست نخورده باقی میماند و تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام میشود .
مراقبت های بعد از لیزر تنگ کردن واژن
درست است که تنگ کردن واژن با لیزر عملی سرپایی و غیر تهاجمی است ولی با اینحال بهتر است موارد زیر را رعایت کنند
اگر کمی درد یا سوزش واژن دارید از یخ استفاده کنید
یک الی دو هفته طبق دستور پزشک متخصص از رابطه ی جنسی خودداری کنید
تعداد جلسات لازم برای رفع گشادی واژن با لیزر
تعداد جلسات لازم برای تنگ کردن واژن با لیزر به میزان شل شدگی بافت واژن بستگی دارد در برخی از بیماران نیاز به یک جلسه درمانی و در برخی دیگر نیاز به دو جلسه و چنانچه شل شدن واژن شدید باشد سه یا چهار جلسه درمان در فواصل 6 هفته ای انجام میشود تا نتیجه مطلوب به دست اید . تعیین تعداد جلسات و بازه زمانی میان هر جلسه را پزشک متخصص یا توجه به شرایط شما تعیین میکند و برای هر فرد میتواند متفاوت باشد .
سوالات رایج در خصوص تنگ کردن واژن با لیزر و برخی تصورات اشتباه
ایا لیزر واژن سبب ناباروری میشود ؟
در لیزر از طول موج استاندارد استفاده میشود لذا تنگ کردن واژن با لیزر هیچ تاثیری بر روی باروری افراد ندارد
سن مناسب برای تنگ کردن واژن :محدودیت سنی ندارد
چند روز پس از تنگ کردن واژن با لیزر میتوان به کار و زندگی عادی برگشت
بلافاصله پس از انجام لیزر فرد میتواند به کار خود ادامه دهد
ایا افرادی که عمل برداشتن رحم داشته اند نیز میتوانند از این لیزر بهرمند شوند؟ بله این لیزر فقط روی واژن انجام میشود و عدم وجود رحم مشکلی ایجاد نمیکند

 پرینورافی درمان گشادی واژن

  پرینورافی یا تنگ کردن واژن عملی است که برای ترمیم پرینه بر روی بانوانی انجام می‌شود که دهانه‌های واژنشان گشاد و شل شده است و این گشادی واژن به ضعف ساختارهای نگهدارنده لگن یا افتادگی رحم منجر شده است.

  پرینورافی عمل ترمیم عضله‌ها و بافت‌های دهانه واژن است و دهانه واژن یا "محل دخول" را کوچک‌تر می‌کند.

  گشادی واژن و پارگی پرینه در شرایط زیر رخ می‌دهد:

- چند زایمان طبیعی داشتن
- آسیب دیدن و کشیدگی‌ در طول وضع حمل (زایمان‌های طولانی دشوار در مرحله فشار دادن)
- به دنیا آوردن نوزادهای با جثه بزرگ
 اپیزیوتومی نامناسب یا التیام نیافتن برش اپیزیوتومی که در زمان زایمان طبیعی ایجاد شده است.
- بالا رفتن سن
- اختلال‌های هورمونی چاقی
- انجام فعالیت‌های بدنی سنگین
پرینورافی حس را در زمان رابطه جنسی کاهش نمی‌دهد، البته به شرطی که توسط متخصص زنان و زایمان مجرب انجام شود. عمل تنگ کردن واژن باعث می‌شود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند.

کاندیدای جراحی زیبایی واژن چه کسانی هستند ؟

����  تمامی بانوانی که با بالا رفتن سن، تغییرات وزن، زایمان های طبیعی متعدد و یا به دلیل ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند و از انجام آمیزش لذت نمی برند می توانند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند.

����  گذشت زمان و تغییراتی که در بدن به خصوص دستگاه تناسلی بانوان رخ می دهد امر غیر قابل اجتناب است، یکی از این مشکلات بالا رفتن سن آتروفی واژن است ، آتروفی واژن مشکلات و تغییرات هورمونی متعددی را به وجود می آورد که با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن می توان در مدت زمان کوتاهی به شکل ایمن و موثر به درمان آن پرداخته شود .بانوانی که یائسه شده اند و یا با مشکلات یائسگی روبرو هستند می توانند جهت درمان مشکلات یائسگی از روش عمل زیبایی واژن جهت درمان مشکلات یائسگی بپردازند.
 

جراحی برای جوان سازی واژن یکی از شاخه های جراحی پلاستیک است که چه از لحاظ تعداد عملهایی که در هر سال انجام میشود و چه از لحاظ گستره سنی بیماران سریع ترین رشد را داشته باشد . این نوع جراحی پس از روشهای غیر جراحی برای بهبود نشانه های پیری ظاهری ( جوان سازی) بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.
جوان سازی واژن شامل عملهای جراحی است که ظاهری جوان تر به فرد می بخشند . این روشهای جراحی طوری طراحی شده اند که ظاهر جوانی واژن را به شما باز میگردانند . افرادی در سطوح درامدی متفاوت و گروههای سنی گوناگون تحت عمل جراحی جوان سازی واژن قرار میگیرند . متخصص زنان ( ای ) که صلاحیت انجام عملهای جراحی پلاستیک واژن برای جوان سازی واژن را دارند عبارت اند از جراح (ان) پلاستیک و جراح (ان) پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی .

متقاضی سفید کردن واژن با لیزر:

چون این درمان گزینشی است، متقاضی درمان فقط باید از چند شرط کلی برخوردار باشد:
متقاضی درمان پوست ناحیه تناسلیشان به لحاظ ژنتیکی تیره‌تر است.
برخلاف استفاده از کرم‌های سفید کننده شیمیایی، بیشتر بانوان مبتلا به عارضه‌های خوش‌خیم می‌توانند لیزردرمانی انجام دهند. متخصص زنان و زایمان مناسب بودن درمان را پس از معاینه دقیق تعیین می‌کند.
بانوانی که خود و همسرشان از تیرگی واژن ناراحت هستند و این سیاهی روابط‌شان را تحت‌الشعاع قرار داده و باعث کاهش میل جنسی آنها شده است، می‌توانند از مزایای سفید کردن واژن با لیزر برخوردار گردند.
بانوانی که از شکل ظاهری واژن شرمسارند.
بانوانی که پوست ناحیه تناسلی‌ آنها در اثر تغییرات هورمونی تیره شده یا تغییر رنگ ناشی از افزایش سن مواجه شده‌اند.
بانوانی که پس از رفع موهای زائد ناحیه تناسلی با پوست تیره‌تر زیر موها مواجه شده‌اند.
افرادی که انتظار واقع‌بینانه از نتیجه سفید کردن واژن با لیزر دارند و مشکلی برای پرداخت هزینه آن ندارند.

روشن کردن واژن
رفع تیرگی یا روشن‌ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ تیره شدن رنگ واژن ممکن است به خاطر پوشیدن لباس‌های زیر از جنس پلی‌استر یا الیاف مصنوعی باشد. تیره شدن پوست واژن همچنین می‌تواند به خاطر عوارض جانبی مصرف برخی دارو‌ها یا کرم‌های لوبریکانت باشد. بارداری و افزایش رنگدانه‌های پوست بر اثر افزایش هورمون انسولین...

 درباره سفید کردن واژن به روش لیزر بیشتر بدانید

تیره شدن پوست ناحیه تناسلی کابوس بسیاری از بانوان است. در سال‌های گذشته روش‌های مختلفی برای سفید کردن واژن مطرح شده است، اما هیچ یک از تاثیرگذاری و ماندگاری قابل قبولی برخوردار نبوده است.

 پمادهای شیمیایی که برای روشن کردن واژن به کار برده می‌شود، عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارد و نتیجه حاصل از آن زودگذر است. از آنجایی که پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است، نسبت به مواد شیمیایی واکنش نامطلوب نشان می‌دهد و علاوه بر تیرگی واژن عوارض پوستی نیز بر سلامت آن سایه می‌افکند.

 در این میان، تکنولوژی پزشکان را قادر ساخته است تا با بهره‌گیری از لیزر روشن کردن واژن را به صورت دائمی سفید کنند.

 اگر تیرگی پوست اطراف واژن باعث ناراحتی و خجالتتان شده است، می‌توانید مشکل خود را در جلسه مشاوره با متخصص زنان و زایمان در میان بگذارید تا از روش‌های روشن کردن واژن و هزینه‌های آن آگاه شوید.

 هدف ما این است که با روشن کردن پوست این ناحیه احساس آرامش و رضایت را نیز به شما برگردانیم. ما از دستگاه لیزر برای سفید کردن واژن استفاده می‌کنیم. مطمئن باشید که لیزر پوست واژن را مطابق نظرتان سفید می‌کند، حتی اگر بخواهید واژن را بسیار سفیدتر از رنگ کنونی آن بکنید. لیزر نتایجی دائمی و چشمگیر را به دست می‌دهد.

یائسگی اشی از برداشتن رحم: زمانی ممکن است لازم باشد به دلیل بروز برخی از بیماری ها مانند فیبرم یا توده های بدخیم و غیره . قسمتی از رحم یا تمام ان همراه با تخمدان ها برداشته میشود . به این همل هیسترکتومی گفته میشود . این عمل در هر سنی ممکن است اتقاق بیفتد و میزان برداشت از رحم و تخمدان ها به نوع مشکل پزشکی سن و سابقه خانوادگی بستگی دارد .
در هیسترکتومی ها احتمال دارد قسمت بالای رحم برداشته شده اما گردن رحم و تخمدان ها باقی بماند یا ممکن است همه رحم خارج شود ولی تخمدان ها بر جای بماند . و یا این که همه ی رحم و تخمدان ها به طور کامل برداشته شود . اگر تخمدان ها باقی بماند سه حالت دارد :
ممکن است سیکل قاعدگی مطابق معمول از طریق ترشح هورمون از تخمدان ها تا سن یائسگی ادامه پیدا کند. یعنی در زمان قاعدگی سطح هورمون ها در خون بالا برود . هر چند که به دلیل عدم وجود رحم ، خونریزی ایجاد نمیشود . و چون این علامت ظاهری بروز نمیکند ممکن است فرد باور داشته باشد که پریود نشود .
در این حالت چون واقعا قاعدگی ها ادامه دارند، علائم یائسگی در فرد بروز نمی نماید .
ممکن است ترشح هورمون ها زودتر از انچه پیش بینی میشود و طی یک تا دو سال متوفق شود که در صورت بروز علائم یائسگی باید با دکتر مشورت شود .
در برخی موارد ممکن است کمبود ترشح استروژن نه در حدی باشد که نه همه ای علائم یائسگی بروز کند و نه بدون علامت باشد . و این حالت سال ها طول بکشد . در این شرایط لازم است سالانه ازمایش خون انجام شود و به این ترتیب با سنجش سطح هورمون ها نیاز به هر نوع درمانی که به کنترل علائم کمک نماید مشخص گردد . اما وقتی علائم یائسگی کامل شد ، دیگر نیازی به ازمایش نیست و فرد به تدریج به یائسگی کامل میرسد.

عملکرد دستگاه لیزر روشن کردن واژن
-    شکل دهی و تنگ کردن کانال واژن جهت افزایش جنسی
-    مرطوب نگه داشتن واژن و افزایش ترشح ان و برطرف کردن خشکی واژن
-    رفع حساسیت واژن و دستگاه تناسلی توسط بازسازی سلول ها و افزایش مقاومت ان
-    برگرداندن سلامت واژن و کاهش عفونت های واژینال
فوائد دستگاه روشن کردن واژن با لیزر
-    قابلیت چرخش 360 درجه
-    عمق نفوذ بالا با اطمینان و بدون خطر
-    دستگاه کاملا غیر تهاجمی بدون درد و بدون نیاز به دوره استراحت
-    شروع مقاربت جنسی در کمتر از 3 روز
-    این جراحی زیبایی واژن بسیار راحت و ایمن میباشد . و هیچ گونه منع استفاده ای ندارد . و بهترین نتایج درمانی با انجام ان حاصل میگیرد .
-    شکل گیری و تنگی بسیار سریع انجام میگیرد.
-    زندگی روزانه و کار شما تحت تاثیر این جراحی قرار نمیگیرد و به راحتی می توانید به کارهای روزانه خود ادامه دهید .لیزر واژن چگونه انجام می شود ؟
یه کار بسیار ساده است
بدون درد و خون ریزی
ابتدا واژن رو خشک میکنیم
پروب ( پروبی باریک است که داخل واژن قرار میدهند و از انتها تا ابتدای واژن لیزر تعبیه میشود ، این پروسه 3 الی 5 دقیقه طول میکشد ، و کاملا بدون درد است ، این لیزر طوری طراحی شده که سبب کلاژن سازی ، خونرسانی بیشتر ، افزایش حالت کشسانی و الاستیسیته بافت مخاطی میگردد ، و در سلامت واژن تاثیر خوبی دارد .
 دستگاه روشن کردن واژن را وارد واژن میکنیم .
در مدت زمان 10 دقیقه
این کار در سه جلسه انجام میشود .
انجام پاپ اسمیر قبل از انجام لیزر زیبایی واژن توصیه میشود
لیزر واژنیال در چند سال اخیر خیلی شایع شده و مدعی است که بسیاری از مشکلات زنان را حل کند
این دستگاه در زمان مدت کوتاهی میتواند به صورت سرپایی کارهایی نظیر سفید کردن واژن ، خشکی واژن ، درمان عفونت قارچی ، جوان سازی واژن را انجام بدهد . لذت جنسی بیشتر ( تقویت ارگاسم زنان ) ، درمان بی اختیاری ادراری در زنان ،


ناحیه واژن و پرینه تا چه مدت بعد از زایمان حالت قبلی خود برمیگردد؟
اگر زایمان طبیعی داشته اید ، واژن شما ممکن است دقیقا مانند قبل از بارداری نشود ، اما این تغییر جزئی در روابط جنسی و احساس شلی واژن و تورم نیز در این ناحیه بلافاصله بعد از زایمان غیر طبیعی نیست .
در طول چند روز بعد تورم از بین میرود و واژن کم کم حالت ماهیچه ای خود را باز میبابد و در طول چند هفته بعد واژن به تدریج کوچک تر میشود .
این را نیز بدانید که انجام منطم تمرینات کگل به ترمیم سفتی عضلانی واژن کمک میکند . اگر یک پارگی کوچک در ناحیه بین واژن و مقعد یا همان پرینه دارید که نیازی به بخیه نداشته است . احتمالا خیلی زود التیام مییابد
ناحیه واژن شما تا چه مدت بعد از زایمان به حالت قبلی خودش برگشت ؟ در این مدت برای شروع جنسی با مشکلی رو به رو شدید ؟


امادگی لازم قبل از لیزر روشن کردن واژن
1-    حداقل یک ماه قبل از لیزر رفع تیرگی واژن از برنزه کردن پوست جلوگیری کنید
2-    با توجه به دستور پزشک یک تا دو روز قبل از انجام لیزر واژن موهای زائد موهای ناحیه ژنیتال را اصلاح کنید .
3-    قبل از مراجعه پوست باید عاری از هر گونه لوسیون و کرم بوده باشد
4-    برای کاهش درد در صورت درخواست مراجعین برای ایجاد اطمینان بیشتر 45 دقیقه قبل از لیزر روشن کردن واژن از کرم بی حسی موضعی استفاده کنید

در نژادها و فرهنگ های مختلف با سبک های زندگی گوناگون کاملا متفائت است تا حدی که تحقیقات نشان میدهد که زنان ژاپنی کمتر از زنان امریکایی به این علائم دچار می شوند .
در اثر تغییر در سطح هورمون های زنان یائسه ، عوارض ثانویه ای هم ایجاد میگردد که گاهی از ان به عنوان پیامدهای یائسگی یاد میشود .
از انجایی که شروع یائسگی در سنین مختلف باعث تحولات گسترده ای در زندگی خانمها میگردد کم کردن علائم موتواند بسیار مفید بوده و فرد را برای پای گذاشتن به این  مرحله ی جدید زندگی اماده سازد و گذر از این دوره ای زندگی را نیز مطلوب نماید .


شخص مناسب برای جراحی زیبایی واژن عبارت است از فردی که :
واقعا با انجام عمل زیبایی واژن روی برخی از نقاط بدن مخصوصا واژن و دستگاه تناسلی زنان این نقاط بهبود پیدا کنند و در نتیجه این اقدامات ظاهر اندام تناسلی فرد در مجموع بهتر شود .
خواست شخص خودش او را به انجام عمل زیبایی واژن سوق داده باشد
فرایند جراحی زیبایی واژن خطرهای احتمالی ان و تعهدات بیمار را به طور کامل درک کند
چرا کسی که مطمن است و حرفش را به خوبی بیان میکند کاندیدای مناسبی برای جراحی پلاستیک واژن است ؟
اگر داوطلبانه درصدد عمل جراحی برایید و به مقاصد خود اطمینان نداشته باشید ، ممکن است از این فرایند و نتایجش سرخورده شوید .


میدونید که جراحی زیبایی واژن چیست ؟ و چگونه به طور مشخص به مورد شما مربوط میشود . حال باید متخصص واجد شرایط را پیدا کنید تا با او مشاوره کنید .اگر مطمن نیستید که بتوانید به هدفهایتان دست پیدا کنید یا مطمن نیستید که چگونه میتوان به این هدفها دست یافت .متخصص زنان واجد شرایط باید در این زمینه ها طوری به شما اموزش دهد که بتوانید تصمیمی متکی برا اطلاعات درست بگیرید .یک متخصص واجد شرایط باید با ارزیابی آن چیزهایی که دقیقا از خود پرسیده اید .

فرایند مشاوره عمل زیبایی واژن با جراح دیگر متفاوت است . اگر مشاوره و نخستین دیدار یکجا باشد ، معاینه میشوید تا پزشکتان بتواند به بهترین اناتومی و وضع جسمانی شما را ارزیابی کند و تعیین کند چگونه میتوانید به بهترین وجهی به هدفهایتان دست یابید . جزییات مربوط به بیهوشی موضعی که عمل روی ان انجام میگیرد قلم به قلم هزینه ها تعهدات بیمار و روند بیماری نیز مورد بحث است . ممکن است در همین جلسه یا زمانی که تصمیم گرفتید جراحی واژن را انجام دهید عکسهایی از شما گرفته شود بعد درباره فرایند انجام عمل واژن بحث خواهید کرد .پس از مشاوره عمل زیبایی واژن یا در دیدار بعدی ازمایشها و داروهای لازم برایتان تجویز خواهد شد .

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader