لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی

موبایل مشاوره:

 

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر جز جدیدترین روش انجام عمل لابیاپلاستی میباشد . این روش به صورت سرپایی و در مطب انجام میشود . لابیاپلاستی با لیزر به صورت غیر تهاجمی میباشد و خونریزی کمتری دارند . اغلب متخصصین زنان این روش لابیاپلاستی را توصیه میکنند

Labiaplasty ، که معمولاً با عنوان عمل لابیاپلاستی شناخته می شود ، حدود 30 دقیقه طول می کشد و جراحان زنان می گویند عوارضی مانند خونریزی و عفونت حداقل است ، در حالی که بیماران در همان روز خود را به خانه می رسانند. هزینه عمل لابیاپلاستی بین یک نیم میلیون تا 2 و نیم میلیون تومان هزینه دارد . معمولاً عمق لابیاها بین 3 تا 7 اینچ است. مهبل (واژن) ارگانی است که برای  زایمان و فعالیت جنسی طراحی شده است. اما اگر یک زن به دلیل آنچه که او را واژن کم عمق می داند ، در طول رابطه جنسی دچار درد می شود ، باید با پزشک خود صحبت کند.

 هزینه عمل لابیاپلاستی 

هزینه عاطفی جراحی لابیاپلاستی ممکن است زیاد باشد و هزینه پولی جراحی لابیاپلاستی هم ممکن است به همان اندازه بالا باشد . باید بتوانید با توجه به استطاعت مالی خود هزینه جراحی لابیاپلاستی را تامین کنید .

تعریف عمل لابیاپلاستی 

.عمل لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن٬  زیبایی و قرینه سازی ناحیه دستگاه تناسلی است . این عمل تنها برای زیبایی واژن استفاده نمیشود٬ گاه جنبه های درمانی دارد. ... در ایران این عمل از جمله جراحی های زیبایی که مختص زیبایی دستگاه تناسلی است ... این عمل همچنین جزو عمل های معروف زیبایی در زنان به حساب می آید. در بین خانمهایی که به رابطه جنسی اهمیت میدهند بیشتر دیده میشود . در واقع لابیاپلاستی را میتوان به بهبود شکل و فرم ظاهر لابیا ها عنوان کرد . به طوری که بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی شخص از با اعتماد به نفس بیشتری به رابطه جنسی خود با همسرش ادامه میدهد . اینکه چقدر عمل زیبایی لابیاپلاستی میتواند موفقیت امیز باشد بستگی به تجربه و دست جراح زیبایی لابیاپلاستی دارد . 

 نکات طلایی عمل لابیاپلاستی

 1. مشاوره قبل از لابیاپلاستی لازم است
 2. عمل لابیاپلاستی به صورت سرپایی میباشد .
 3. جراح لابیاپلاستی باید متخصص زنان باشد .
 4. تست پاپ اسمیر قبل از لابیاپلاستی الزامی است .
 5. تست HPV قبل از جراحی لابیاپلاستی لازم است .
 6. عمل لابیاپلاستی در مطب ، کلینیک ، بیمارستان قابل انجام است .
 7. بین 24 الی 72 ساعت بعد از لابیاپلاستی نباید فعالیت سنگین کرد
 8. هزینه عمل لابیاپلاستی بین 1 و نیم میلیون الی دو و نیم میلیون متغیر است

لابیاپلاستی در زنان یائسه

زنان  در هر دهه در زندگی خودشان نیازهای اساسی دارند که نیاز جنسی یکی از مهمترین انهاست . عمل زیبایی لابیا در زنان یائسه هم دیده میشود . اینکه خانمی با شرایط یائسگی قصد انجام عمل لابیا پلاستی را دارد میتوان به این نکته اشاره کرد که این عمل از ابعاد روجی هم برخوردار است

 دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی

معمولاً خانمها 2-4 هفته بعد از عمل لابیاپلاستی به زندگی روزمره و فعالیتهای ورزشی خود برمی گردند. ممکن است بعد از  7-9 هفته قبل از زخم شدن ناحیه لابیا به اندازه کافی قوی باشد تا شما به روابط جنسی بازگردید ،که البته باید ابتدا با پزشک و جراح زنان خود مشورت کنید. labiaplasty روشی شاد و مؤثر و با نتایج ماندگار است

عمل لابیاپلاستی در کجا انجام میشود ؟

روشهای غیر تهاجمی برای لابیاپلاستی را در بیشتر موارد در همان اتاق معاینه مطب پزشک انجام میدهند و این روشها ماهیت جراحی ندارند . درمانهای تزریقی و روشهای جوانسازی واژن و لابیاپلاستی با لیزر برخی از درمانها با لیزر از این روشها است .

روشهای جراحی تهاجمی را میتوان در محیط سرپایی انجام داد . روشهای ساده تر مثل لابیاپلاستی با لیزر ، لیزر زیبایی واژن میتوان در مطب جراح زنان انجام داد . روشهای تهاجمی تر را باید در بیمارستان یا یک مرکز جراحی انجام داد .این مرکز ممکن است در همان مطب باشد یا به صورت یک مرکز مستقل عمل کند . هر مرکزی که در این روشتهای جراحی تهاجمی انجام میشود باید دارای پروانه رسمی باشد . 

میتوانم محل جراحی خود را انتخاب کنم ؟

در کل جراح پلاستیک شما قاعدتا جایی را برای جراحی ترجیح میدهد .اگرحق انتخاب با شما باشد و از لحاظ ایمنی هم تفاوتی نکند ان وقت حتما هزینه های ان دو محل را با هم مقایسه کنید .

انتخاب محل گذراندن دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی : معمولا در مورد دوره نقاهت لابیاپلاستی گزینه های بیشتری در اختیارتان خواهد بود .امروزه اندک اند روشهایی که مستلزم شب ماندن در بیمارستان باشند . در اغلب موارد میتوانید در خانه یا در هتل با کمک یک دوست ، عضوی از خانواده یا استخدام فردی حرفه ای به راحتی دوره نقاهت لابیاپلاستی را بگذرانید .

جراح شما ممکن است مرکزی برای مراقبتهای پس از عمل لابیاپلاستی را که به نظرش مطمئن و به صرفه است به شما توصیه کند . در چنین محلی می توانید زیر نظر پرستاران راحت و در خلوت دوره نقاهت را بگذرانید .همیشه خوب است که پیش از عمل لابیاپلاستی از این محل دیدار کنید و درباره خدمات و تسهیلات و هزینه های ان پرس و جو کنید بعد تصمیمی بگیرید که البته مبتنی بر توصیه جراحتان باشد.

هدفهای واقع بینانه برای لابیاپلاستی کدام اند ؟

مقصود از هدفهای واقع بینانه در جراحی لابیاپلاستی این است که کاملا درک کنید که عمل لابیاپلاستی برایتان چه کارهایی میتواند بکند و چه کارهایی نمیتواند . پیش از فکر کردن به جراحی لابیاپلاستی و پیش از تصمیم گیری برای انجام جراحی لابیاپلاستیک این پرسشها را از خود بپرسید ؟

 1. چرا میخواهم جراحی لابیاپلاستی کنم ؟
 2. امیدوارم با جراحی پلاستیک مشخصا چه چیزی به دست بیاورم ؟
 3. آیا دیگران هم ان چیزی را که من می بینم و امیدوارم با جراح لابیاپلاستی ان را بهبود ببخشم میبیند ؟
 4. عمل لازم برای دستیابی به تغییری که در نظر دارم برای سلامتی و جان من چه خطری دارد ، ایا اماده ام این خطر را بپذیریم
 5. انتظار دارم جراحی لابیاپلاستی از لحاظ جسمانی چه نتیجه ای برایم داشته باشد .

اگر بتوانید با اطمینان به این پرسشها پاسخ دهید ان وقت همراه با جراحتان می توانید معلوم کنید که هدفهایتان واقع بینانه اند یا نه .

انتظارات واقع بینانه عمل لابیاپلاستی کدام اند؟

انتظارات واقع بینانه لابیاپلاستی یعنی : 1- درک کامل فرایند جراحی لابیاپلاستی 2- پذیرش این فرایند به عنوان فرایندی لازم برای دستیابی به هدفهای واقع بینانه

فرایند جراحی لابیاپلاستی مثل هر درمان پرشکی یا جراحی دیگری عبارت است از :

 1. تعهدات پیش از درمان یا پیش از جراحی بیمار
 2. درجات گوناگونی از ناراحتی ، اضطراب و درد
 3. پدیرش صرف زمان لازم برای عمل و بهبود
 4. تعهدات پس از درمان یا پس از جراحی بیمار
 5. حظر بالقوه جسمانی
 6. تعهد مالی

تفاوت میان جراحی پلاستیک زیبایی و سایر درمانهای پزشکی در این است که عمل زیبایی لابیاپلاستی عملی است انتخابی . عمل زیبایی لابیاپلاستی برای بهبود وضعیت سلامتی شما انجام نمیگیرد . این عمل مستلزم سرمایه گذاری شخصی ، عاطفی و جسمانی است . اگر کاملا اماده نباشید تا فرایند لازم برای نیل به نتایج موارد نظر را طی کنید ، نباید انتظار رضایت کامل از جراحی پلاستیک را داشته باشید حتی اگر نتایج این عمل در جسم شما واقعا همان باشد که انتظار داشته اید .

کاندیدای مناسب "لابیاپلاستی" کیست؟

باید در گفتگو با جراح پلاستیک برای لابیاپلاستی ، او به شما بگوید که آیا کاندیدای مناسبی برای عمل مورد نظر هستید یا نه . مقصود از کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی صرفا کسی نیست که از این یا ان جنبه از ظاهرش ناراضی باشد . کاندیدهای مناسب در وهله اول کسی است که از نقصی واقعی در ظاهرش ناخرسند باشد ، نه اینکه در خود عیبی را ببیند که هیچ کس دیگر نمی تواند ببیند .

کاندیدای مناسب برای عمل لابیاپلاستی عبارت است از فردی که :

 1. واقعا با انجام عمل لابیاپلاستی روی برخی از نقاط بدن یا چهره اش این نقاط بهبود پیدا کنند و در نتیجه این اقدامات ظاهر فرد در مجموع بهتر شود
 2. بتوان بدون بروز خطر نتایجی را که انتظار دارد به دست بیاورد
 3. وضعیت مناسب جسمانی و عاطفی را برای این درمان داشته باشد
 4. فرایند جراحی لابیاپلاستی خطرهای احتمالی آن و تعهدات بیمار را به طور کامل درک کند و بپذیرد.

http://jarahanbartar.ir/%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87.jpg.

  مشاوره لابیاپلاستی چه انتظاری دارید ؟

در جلسه مشاوره لابیاپلاستی با یک جراح پلاستیک باید شما در طی یک فرایند مشاوره و دوره پیش و پس از عمل لابیاپلاستی راهنمایی کنید . باید این حال هیچ یک از این افراد نباید هرگز جایگزین دیدار با پزشکی شوند که درمان شما را بر عهده دارد .

بیشتر مشاوره ها با بحث درباره سوابق پزشکی شما و هدفهای کوتاه و دراز مدت شما برای جراحی لابیاپلاستی اغاز میشوند . مشخصا از شما پرسیده میشود که میخواهید به چه چیزی دست پیدا کنید . و به شما درباره درمانهایی که میتواند به شما در نیل به اهدافهایتان کمک کند اطلاعاتی داده میشود . عکس نتایج عمل ( های ) توصیه شده به شما داده میشود یا خودتان باید بخواهید انها را به شما نشان دهند .

پرداخت هزینه جراحی لابیاپلاستی

هدفهایتان از جراحی لابیاپلاستی را معلوم کرده اید و مطمن اید که میخواهید به این هدفها دست پیدا کنید .متخصص زنانی برای جراحی پلاستیک خود یافته اید و حالا اماده اید تا واقعا تحت عمل لابیاپلاستی قرار بگیرید . قبل از ادامه باید تعیین کنید که چگونه میخواهید هزینه این درمان را بپردازید

 

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

هزینه هایی که باید بپردازید بستگی دارد به عملی که میخواهید انجام دهید. منطقه جغرافیایی شما ، دستمزد جراحتان ، و محلی که عمل در ان صورت میگیرد . همه هزینه های ثانوی باید در فرایند امضای رضایتنامه آگاهانه شما برایتان به روشنی معین شود . ریز هزینه های هر عمل لابیاپلاستی بر اساس دستمزد جراح ، هزینه مرکز جراحی ، هزینه هوشبری ، و هزینه های ابزارهای خاص پزشکی ( مثل لباسهای مخصوص پپس از جراحی ) به دقت به شکل اطلاع داده میشود . شاید لازم باشد که هزینه آزمایشهای قبل از عمل را هم بپردازید ، هر چند ممکن است هزینه آزمایشگاه را بیمه شما بدهد .

اغلب پزشکان هزینه ویزیتهای بعدی را هم در هزینه جراحی میگنجانند . با این حال باید به طور مشخص سوال کنید که ایا این ویزیتها را هم در همان هزینه جراحی لابیاپلاستی گنجانده است یا نه .

اگر بخواهید که در واحدهای ریکاوری خاص پس از عمل لابیاپلاستی دوره نقات را بگذرانید ، ریز این هزینه هم باید به اطلاعتان برسد . این هزینه همه چیز را در برمیگیرد ، از اتاق و تخت گرفته تا مراقبتهای اولیه ، تسهیلات و تجهیزات و خدمات دیگری که اقامتتان را راحت تر خواهد کرد .این خدمات به انتخاب خود شماست و حق دارید پیشاپیش بدانید که چه هزینه هایی را در بر خواهد داشت .

عکس های عمل لابیاپلاستی

عکسهای عمل لابیاپلاستی بنا بر محدودیت در مطب نگه داری میشود . و افراد کاندید لابیاپلاستی میتوانند برای مراجعه به مطب زنان از نمونه کارها دیدن کنند.

تجربه عمل لابیاپلاستی

سلام خانوم دکتر خسته نباشید.من میخوام جراحی لابیاپلاستی انجام بدم اما ناحیه کلیتوریسم از حد طبیعی بزرگتره که واقعا باعث خجالتم پیش همسرم میشه.تا الان ب چند جراح زنان مراجعه کردم که گفتن امکان نداره کلیتوریس کوچیک بشه چون اگه بخوای جراحی کنی حس جنسیت از بین میره.حالا سئوال من از شما اینه که شما این جراحی رو همراه با جراحی لابیاپلاستی انجام میدین و اینکه بعدا جراحی برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
راه جدید جراحی این نوع لبیاها با تکنیک خاصی است که پوست روی ناحیه کلیتوریس بدون آنکه آسیبی به کلیتوریس برسد انجام میگردد . که از نظر زیبایی نیز به شکل دلخواه دربیاید .

سلام دکتر ببخسید مزاحمتون شدم من ۲۵ سالم هست ویکبار عمل زیبایی انجام دادم برای لابیاپلاستی با لیزر  ولی بعد چند بار نزدیکی دوباره به حالت اول برگشته وحتی بدتر هم شده میخواستم بدونم با لیزر میشه درست بشه و هزینه عمل چقدر هست؟؟

لابیاپلاستی با لیزر

در لابیاپلاستی با لیزر نیازی به بخیه زدن نیست.حجم خونریزی کم است تا 10 روز بعد از عمل لابیاپلاستی نیاز به استراحت است . و بین 10 تا 30 روز هم نباید رابطه جنسی داشته باشید . در روش جراحی با تیغ جراحی حجم خونریزی زیاد است و تحت بیهوشی موضعی است.

دوران نقاهت لابیا پلاستی : در 24 ساعته اول بعد از لابیاپلاستی سوزش و درد شدید هست و شخص دچار تورم میشود . بعد از 4 الی 5 روز شخص دچار خارش شدید میشود که این سبب جوش خوردن زخم ها است .

لابیاپلاستی یعنی اصلاح لابیاها غیر قرینه و بلند

لابیاپلاستی فرایند ارگاسم را خیلی راحت تر میکند .لابیاهای بزرگ موجب ایجاد اختلال در اصطحکاک و تماس در ناحیه میشوند و نارضایتی جنسی را به دنبال دارند .

با انجام لابیاپلاستی این مشکل به خوبی برطرف میشود . همچنین با از بین رفتن بافت اضافه اطراف کلیتوریس بیشتر در معرض قرار گرفته که میتواند بر افزایش تحریک جنسی و در نتیجه رضایت بیشتر رابطه جنسی کمک کند

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بستگی به جلسات لیزر لابیا دارد

فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر

فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر در مطب قابل مشاهده است

فیلم لابیاپلاستی با لیزر

فیلم لابیا پلاستی با لیزر در مطب میتوان دید

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

در شیراز میتوان لیست بهترین جراح زنان برای لابیاپلاستی را مشاهده کرد . بهترین پزشکان متخصص جوانسازی واژن در شیراز و لابیاپلاستی در شیراز را می بینید.

لابیاپلاستی در اهواز

اهواز یکی از به روزترین تجهیزات برا لیزر زنان و لابیاپلاستی را دارا میباشد . لیزر زیبایی لابیاپلاستی برای زنان در اهواز قابل استفاده است و افراد این شهر نیازی به اومدن به تهران نیست و میتوانند در همان شهر خودشان لابیاپلاستی زنان انجام دهند .

مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی 

تا 24 ساعت بعد از عمل لابیا پلاستی نباید کارهای سنگین انجام بدهد . باید قرص های تجویز شده را به طور کامل مصرف کند

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی

عفونت بعد از لابیاپلاستی ممکن است پیش بیاید حتی اگر روشهای ضدعفونی دقیق به کار رود . عفونت ممکن است مدتی پس از جراحی لابیاپلاستی در حین التیام پدیدار شود .توجه دقیق به دستورالعملهای پزشکتان و رعایت دقیق انها نه فقط کمک میکند که از خطر عفونت در امان بمانید ، به او کمک می کند تا زود ان را تشخیص دهد

تورم بعد از عمل لابیاپلاستی 

تورم بعد از عمل لابیاپلاستی تا 48 ساعت بعد از انجام عمل طبیعی است

عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

با انجام لابیاپلاستی با لیزر در شیراز ، می‌ توانید به راحتی عمل جوانسازی واژن در شیراز را انجام دهید

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

همچنین از لیزر مونالیزا می توان برای انجام عملهایی مثل لابیاپلاستی استفاده کرد

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

انجام جراحی لابیاپلاستی با استفاده از لیزر ایمن تر است

هزینه عمل لابیاپلاستی در کرج

در زمره بهترین جراحان زیبایی در کرج میباشد. هزینه یکی از اعمال جراحی زیبایی واژن در کرج

جراح لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی بسیار حساس میباشد سر همین موضوع میبایست در تهران به دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی باشید

بهترین دکتر لابیاپلاستی  

ابتدا تحقیقاتتان را انجام دهید . از منابع و کتابهای راهنما متخصصان و دکتر برای لابیاپلاستی واجد شرایط و مناسب و مورد قبول را پیدا کنید . سپس در همین چارچوب کارتان را شروع کنید

  آزمایشات قبل از لابیاپلاستی

این آزمایشها ممکن است که هر گونه مشکل جسمانی احتمالی یا مشکلات مربوط به انعقاد خون شما مشخص شد و بیمه شما آن را متقبل شود

حمام کردن روز جراحی لابیاپلاستی

میتوان بعد از عمل لابیاپلاستی به حمام رفت و این  احتمال درد، سوزش و ورم در دو سه روز بعد از عمل لابیاپلاستی میتواند  کاملا طبیعی ست 

  تعداد جلسات لابیاپلاستی 

تعداد جلسات لابیاپلاستی بستگی به خود شخص دارد / این می تواند بین سه الی 5 جلسه ادامه دار باشد

شایع ترین علت جراحی ترمیمی لابیاپلاستی  

نارضایتی افراد بعد از رابطه جنسی - بد شکلی لابیا ها - بد بودن فرم واژن

اقدامات و مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی 

 مراقبت های بعد از لابیاپلاستی در هفته اول بعد از عمل لابیاپلاستی میتواند متفاوت باشد

جراحی لابیاپلاستی و بارداری

لابیاپلاستی ارتباطی به بارداری ندارد و شخص میتواند بارداری را تجربه کند

همزمان با لابیاپلاستی چه جراحی های را می توان انجام داد ؟  

همزمان با لابیاپلاستی میتوان عمل های زیبایی دیگر را هم انجام داد 

استحمام پس از لابیاپلاستی 

تا 48 ساعت بعد از عمل لابیاپلاستی نمیتوان به حمام رفت 

رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی  

رابطه جنسی تا یک ماه بعد از لابیاپلاستی نمیتوان انجام داد . حداقل زمان ممکن برای رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی یک ماه میباشد 

فواید جراحی لابیاپلاستی    

جراحی لابیاپلاستی فواید زیادی دارد : بالا بردن اعتماد به نفس - بهبود رابطه جنسی 

داروهای پس از لابیاپلاستی 

این داروها توسط جراح و متخصص زنان تجویز میشود . 

فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر

فیلم عمل لابیاپلاستی در سایت موجود است 

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه لابیا پلاستی بین دو تا دو نیم میلیون است 

فیلم عمل برداشتن لابیا

فیلم موجود برای عمل برداشتن لابیا در سایت موجود است 

عمل لابیا با لیزر

عمل لابیا با لیزر جز جدیدترین روشهای لابیاپلاستی است 

فیلم لیزر لابیاپلاستی

 

انیمیشن لابیاپلاستی

 

مصرف داروها و کاهش تورم بعد از لابیاپلاستی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader