هزینه عمل لابیاپلاستی

عکس- عمل- زیبایی -واژن

عکس-عمل-زیبایی-واژن

 

عکس-جراحی-زیبایی-واژن


جراحی 10،000 دلاری زیبایی واژن

بهترین جراح زیبایی , جوان سازی واژن: جراحی 10000 دلاری که باعث می شود دوباره شما یک زن زیبا تبدیل بشوید. اگر شما به دنبال راه های امن برای جوان سازی واژن یا عمل تنگ کردن واژن هستید، به دنبال این نیستید: در اینجا یک اختلال در عمل جراحی داخلی و خارجی وجود دارد.

جوان-سازی-واژن

جوان سازی واژن یا جراحی پلاستیک مهبل (واژن) که باعث می شود آن را محکم تر و یا جوان تر به نظر برسد،  که هر دو در مورد جراحی سفت کردن واژن خود را باز کرده اند. گزارش  گزارش داد که جراحی 10،000 دلاری به کارت اعتباری  پرداخت شده است

اما آنچه واقعا اتفاق می افتد زمانی که یک اسناد با شما قیچی پزشکی می شود؟ اصطلاح جوان سازی واژن شامل عمل جراحی پلاستیکی، از جمله واژینوپلاستی و لابیاپلاستی است.

"واژینوپلاستی یک روش ترمیمی است و لایه پلکسی گری یک روش زیبایی است"، دکتر استافورد  ، MD، که لابیرت ها را انجام می دهد و بخشی از انجمن جراحان پلاستیک آمریکا است، توضیح می دهد.

واژینوپلاستی جراحی داخلی است که دیواره های واژن را مجددا ایجاد می کند اگر آنها با پیری و یا رفع شلی واژن، کشش یا زایمان شل شده یا افتاده باشند، در حالیکه لابیاپلاستی یک رویه بیرونی است که اساسا واکسن «چهره سازی» است که شکل لگن را مجددا شکل می دهد یا کاهش می دهد گاهی اوقات یک معامله بسته با حذف لیزر وآژینال است.)

رفع-شلی-واژن

در حالی که لابیاپلاستی شایع تر است، واژینوپلاستی (مانند نوع Glanville انتخاب شده)، شکل واژن واژینال است که زبان را از بین می برد: اساسا همه چیز را با هدف "تجدید کردن" بیماران تشدید می کند. اما بدون خطر نیست.

"جراح پلاستیک (انجمن جراحان پلاستیک آمریکایی) بازسازی مکانیکی واژن یا واژینوپلاستی را تحمل نمی کند، اما این بدان معنا نیست که انجام شود،" دکتر توضیح می دهد. متخصصین زنان این کار را انجام می دهند و در مورد آن گزارش می کنند، اما می تواند عوارض آن را داشته باشد. "

به گفته دکتر زنان، عوارض جانبی می تواند در طبقه پایین وحشتناک باشد. وی توضیح می دهد: "شما می توانید فرسایش زخم های ناخوشایند (و) (و در نتیجه فرسایش) خود را توسعه دهید"، و همچنین می افزاید: واژینوپلاستی همچنین می تواند ارتباط بین راست روده و واژن را صدمه بزند.

دکتر زنان از این روش می گوید: "در ذهن من باید یک دلیل بسیار مهمی برای بازسازی واژن باشد، که معمولا حدود 10،000 دلار شروع می شود.

لیزا، 37 ساله، تحت واژینوپلاستی قرار گرفت و دوباره در یک ثانیه انجام می شود.
عمل-تنگ-کردن-واژن
مادر یکی پس از زایمان دختر خود را در سن 34 سالگی می گوید، او به علت استفاده اضطراری از پزشکان، آسیب عضلانی در مهبل رحم داشت. در حالی که مشکلات بزرگ بهداشتی رخ نداد، تعدادی از مسائل مطرح شد: حساسیت کاهش یافته در طول رابطه جنسی، افزایش میزان نفخ شکم واژینال (و یا معافیت ما این واژه) و مشکلات با استفاده از تامپون ها.

لیزا می گوید: "من نمی توانستم نتایج شادتر داشته باشم، که هشت ماه پیش از آن هیچ عوارضی از عمل جراحی او نداشته است.

لیزا مجبور شد پس از شش هفته پس از جراحی، رابطه جنسی با شوهرش را با واژن واژینال جدید خود داشته باشد.

"مانند اولین رابطه جنسی بود!" او می گوید "اگر چه من فکر می کنم آن را حتی بیشتر دردناک تر از من به یاد اولین بار در اطراف."

لیزا همچنین در چند ماه اول او گفته است که برخی از بی حسی بودن، که می تواند بر طرف کننده واژینوپلاستی باشد و نگران او باشد، اما در نهایت از بین رفت.

" تحت کنترل هستند و من از هر تامپون دیگری که دوباره میخواهم استفاده میکنم. واژن من به نظر نمیرسد که بچه از آن بیرون بیاید!" لیزا می گوید

 مشاوره-رایگان-عمل-لابیاپلاستی

هزینه-لابیاپلاستی-در-ایران

فیلم-عمل-لابیاپلاستی

هزینه-لابیاپلاستی

سولات-متداول-عمل-لابیاپلاستی

مراقبتهای-پس-از-عمل-لابیاپلاستی

ل-ا-ب-ی-ا-پ-ل-ا-س-ت-ی

عکس-جراحی-زیبایی-واژن-بعد-از-جراحی

کاندید لابیاپلاستی

جراحی زیبایی واژن

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

 


عمل زيبايي كليتوريس

شما شگفت زده خواهید شد شما می دانید که عمل زيبايي كليتوريس دکمه احساس خوب  بین پاهای زن؟ این چشمانداز است و، به صورت تفسیری، چیزی جز کوچک نیست. در واقع، این یک قدرتمند از لذت جنسی است که همراه با تعداد شگفت انگیزی از حقایق سرگرم کننده همراه است.  که به آن کلیتوریس گفته میشود

Clitoris حاوی حداقل 8،000 انتهای عصبی حسی است. برای قرار دادن این دیدگاه، آلت تناسلی حدود 4000 است. این باعث می شود که این ناحیه کوچکی حساس ترین قسمت ناحیه زاد و ولد زن باشد. و در حالی که کلویتس کاملا کوچک است، احساسات قدرتمند آن می تواند در سراسر ناحیه لگن زن گسترش یابد و با 15000 انتهای دیگر عصب تاثیر گذارد.

آیا می دانستید که ماری Bonaparte-great-grandniece به ناپلئون Bonaparte - آیا چشمان او به جراحی منتقل شد؟ حذف نشده است (متشکرم) اما نقل مکان کرد نزدیک تر به مهبل (واژن) او است. دلیل ساده بود. مانند بسیاری از زنان، او نمی تواند ارگاسم از رابطه جنسی واژن. در آن زمان، شواهد موجود وجود دارد و هنوز شواهدی وجود دارد که اگر فضای بین clitoris و باز شدن واژن کمتر از یک اینچ باشد، زن بیشتر به تنهایی قادر به ارگاسم است.

 عمل-زيبايي كليتوريس

در اینجا چیزی است که او نمی دانست: فقط یک چهارم از کلوتری قابل مشاهده است. بقیه آن در داخل بدن است، به این معنی که این ارگان واقعا نمی تواند برداشته شود و منتقل شود. Clitoris از بسیاری از قسمت های مختلف تشکیل شده است، از جمله سر دلقک، هود شفت دلبستگی، اسفنج مجرا، بافت نعوظ، غدد، لامپ های حبابی و کریا (یا پاها کلتورال). فقط سر و صورت کلتورو و کلاه در خارج از بدن قرار دارد.

بله، کل "مردان از مریخ هستند، زنان از زهره" اردوگاه هستند، اما در واقع، مردان و زنان بسیار بیشتر از دیگران متوجه هستند. یا، حداقل این راه را شروع می کنیم. در حقیقت، همه نوزادان، بر اساس مفهوم، با همان بافت ژنتیکی مشابه هستند. در حدود 12 هفته، ژنیتال های هر کودک شروع به تمایز به آلت تناسلی یا حنجره می کنند. بنابراین، به نوعی، کلیتوریس و آلت تناسلی، همان موادی هستند که با روش های مختلف ترکیب شده اند. Clitoris دارای یک گلدان، یک مزرعه (که همچنین به نام هود شناخته می شود)، بافت نعوظ و یک شاخ کوچک کوچک است. حتی زمانی که آن را تحریک می شود، حتی بوجود می آید! چیز خوبی است که اغلب پنهان شده است راههاي-بزرگ-كردن-كليتوريس  - خانم ها از نیاز به اندازه گیری و مقایسه با دوستانشان صرفه جویی می کنند

 

 درمان-بزرگي-كليتوريس

 

کلوتری در طول زندگی یک زن رشد می کند. نه، از سرگرم کننده بیش از حد س.ک.س لذت نمی برد. این رشد به دلیل تغییرات هورمونی در بدن رخ می دهد. وقتی بلوغ دختر شروع می شود، کلوتری شروع به افزایش اندازه می کند. با گذشت زمان بلوغ، چشمانداز حدود 1.8 برابر بزرگتر خواهد بود. تا زمانی که یک زن 32 ساله باشد، کلوتری تقریبا چهار برابر بزرگتر از شروع بلوغ است. این کار به پایان نمی رسد پس از یائسگی، کلیتوریس حدود هفت برابر بزرگتر از زمانی است که در هنگام تولد بود. فریاد نزنید: این هنوز یک منطقه بسیار کوچک است، بنابراین تغییر اندازه بسیار قابل توجه نخواهد بود. و هی، ممکن است توضیح بدهد که چرا زنان مسن اغلب چنین جنس گرم را گزارش می دهند

جراحي-كوچك-كردن-كليتوريس


تنگ کردن واژن در یک ساعت - بدون بیهوشی -سرپایی

بهترین جراح زیبایی , امروزه زنان و خانمهای باربی به دنبال تنگ کردن واژن خود هستند

و اغلب ترجیح میدهند این عمل به صورت سرپایی انجام بشود . عمل تنگ کردن واژن به روشهای مختلفی قابل انجام هست . که از لیزر تنگ کردن واژن میتوان از ان نام برد . روشهای سرپایی دیگری هم هست ولی به مرحله جامع نرسیده.

به طور کلی عمل تنگ کردن واژن به صورت سرپایی و تنها در یک ساعت انجام میشود . زنهای باربی که عمل تنگی واژن را انجام میدهند نبایستی در مدت یک ماه نزدیکی داشتنه باشند .

همچنین در هنگام خم و دو لا شدن باید مراقب باشند

معمولا نیاز به مراقبت بعد از عمل تنگی واژن نیست .

 


آیا جراحی لابیاپلاستی خوبی هست که در شهر کرج باشد /

هزینه-عمل-تنگی-واژن

هزینه-لیزر-واژینال

عکس-عمل-زیبایی-دستگاه-تناسلی-زنان

عکس-عمل-زیبایی-واژن

فیلم-جراحی-واژن


بهترین و مناسب ترین قیمت برای تنگ کردن واژن

روش ها و متدهای مختلفی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که میتوان به مواردی از جمله : تنگ کردن واژن با استفاده از نخ واژن ، تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر واژینال· تنگ کردن واژن با استفاده از جراحی پرینورافی و یا تنگ کردن واژن با استفاده از هایفو نام برد. مزایای روش تنگ کردن (جراحی) واژن با لیزر (لیزر تنگ کننده) و هزینه تنگ کردن ...


راهنمای جراحی لابیاپلاستی

بهترین جراح زیبایی , چطور یک لیپوساکشن

این شرح هر جراحی است که بر روی ناحیه تناسلی زن خارجی یا لوبیا انجام می شود. شایع ترین جراحی لگن شامل:

کاهش وزن یا کاهش وزن
     کاهش لگن منورا

همانطور که می توانید با نام این روش ها حدس بزنید، جراحی شامل کاهش میزان بافت در لک های بزرگ یا لوبیا مونورا می شود. Labia majora جفت لب بیرونی است، در حالی که Minora Labia، لب های درونی است.

سایر انواع جراحی های لگنی عبارتند از: افزایش اندازه لگن های کوچک یا لک های عمیق، اصلاح رنگدانه، یا از بین بردن چین و چروک ها.

چرا زنان خواهان جراحی لگن هستند؟

دلیل رایج ترین دلیل برای درخواست این روش این است که آنها با ظهور ولو خود ناراضی نیستند. به این معنا، این روش تقریبا همیشه به دلایل زیبایی است.

زنان با لوب های بلند یا بلند ممکن است هنگام پوشیدن لباس های تنگ و یا لباس های شنا بسیار آگاه باشند، به عنوان چهره لگن ممکن است از طریق لباس قابل مشاهده باشد. لگن های بزرگ ممکن است موجب ایجاد احساسات خودکشی در هنگام تماس صمیمی شود.

Labia majora لاتین نام پزشکی برای لب های بیرونی است، در حالی که پزشکان به لوب های داخلی به عنوان Minora Labia اشاره می کنند. متاسفانه، نسخه انگلیسی اسامی به طور معمول استفاده می شود ترجمه باریک و به یک تصور غلط رایج است. ترجمه انگلیسی به موقعیت جفت های لگن مربوط به ورودی واژن، و نه به یکدیگر است.

بسیاری از زنان معتقدند که اگر لب های درونی خود را از بیرون لب ها بیرون بیاورند، چیزی است که اشتباه است، زیرا آنها به اشتباه معتقدند که لوب های داخلی باید داخل لبه های بیرونی باشد. در حقیقت، هیچ تعریف پزشکی وجود ندارد که کدام جفت لگن باید با یکدیگر همپوشانی داشته باشد.

بعضی از زنان می بینند که لگن های بزرگ باعث می شود که حفظ سلامت شخصی خود دشوار باشد و این باعث می شود که باعث تحریک همیشگی شود و آنها از جراحی کاهش چربی برای مقابله با این موضوع درخواست می کنند.

درصد کمی از زنان ممکن است این روش را درخواست کنند، زیرا ناراحتی در ناحیه را تجربه می کنند، و پزشک خود پیشنهاد کرده است که ناراحتی ناشی از بزرگ شدن لک های عمیق یا بزرگ شدن لوزه ها می باشد. ناراحتی ممکن است هنگام انجام فعالیت های خاص مانند:

     پیاده روی برای دوره های طولانی
     پیاده روی
     دوچرخه سواري
     اسب سواری
     در طول مقاربت جنسی
     تمرین

برخی از زنان با لک های ضخیم ممکن است هنگام پوشیدن انواع خاصی از لباس ها مانند صندل، بیکینی یا شلوارهای تنگ احساس ناراحتی های جسمی کنند.

چه چیزی باعث لابیا های بزرگ یا لبه های طولانی می شود؟

علت اصلی به سادگی به ژنتیک است. بعضی از زنان به طور طبیعی دارای لبه های بزرگ یا بلند هستند. به عنوان یک زن در سن، او عضله و تن پوست را از دست خواهد داد، و برخی از زنان ممکن است متوجه شوند که لگن آنها به عنوان یک نتیجه بلند می شود.

یک زن همچنین ممکن است تغییرات فیزیکی را در حین بارداری و یا زایمان به لوبیا منتقل کند. به ندرت ممکن است لگن ها به علت آسیب های مربوط به نوع حادثه تغییر اندازه یا شکل داشته باشند. اطلاعات بیشتر در مورد اندازه لگن بیشتر بدانید.

چطور بهترین جراح یا کلینیک کاهش چربی را انتخاب کنم؟
بهترین روش ممکن برای اطمینان از اینکه شما با یک جراح پلاستیکی لگن خوب برخورد می کنید این است که برای ارجاع ها درخواست کنید. جراح شما خوشحال خواهد شد که این را برای شما فراهم کند، و پس از آن زمان را برای شخصا بررسی کنید.

هنگامی که به زنان که انجام عمل جراحی را انجام داده اید صحبت می کنید، از آنها بپرسید که چگونه با نتایج و خدماتی که دریافت کرده اید خوشحال هستند. خدمات خوب شامل توجه به نیازهای بیمار در تمام مراحل است، باعث می شود تا بیمار احساس راحتی و آرامش کند و آمادگی و تمایل به مقابله با هر گونه سؤال یا اضطراب داشته باشد.

در صورت امکان، یک جراحی یا کلینیک را انتخاب کنید که به اندازه کافی نزدیک شما قرار گرفته است. بهتر است اگر پس از انجام مراحل، به خانه بروید، بهتر است.

چگونه جراحی لگن را ترتیب دهم؟

گام اول این است که با یک جراح پلاستیک یا متخصص زنان مشاوره کنید. پزشک ولو شما را مورد بررسی قرار می دهد و دلایل خود را برای درخواست پروسه مورد بحث قرار می دهد. او قادر خواهد بود به شما در مورد آنچه می تواند انجام شود را به شما توصیه می کند. بسیاری از جراحان این مشاوره اولیه را به صورت رایگان ارائه می دهند.

پزشک معمولا آزمایشاتی را انجام می دهد تا وضعیت کلی سلامتی خود را بررسی کنند، اگر چه برخی از جراحان این کار را تنها پس از تصمیم به انجام عمل جراحی انجام می دهند. علائم حیاتی شما بررسی و ثبت خواهد شد، و همچنین اطلاعات در مورد هر گونه آلرژی و سایر شرایط پزشکی فعلی. تاریخ پزشکی شما گرفته خواهد شد.

قسمت مهمي از اين فرآيند، انتظارات شما درباره آنچه که بعد از عمل جراحي شما ظاهر مي شود، بحث مي کند. اگر انتظارات شما غیر واقعی باشد، دکتر شما این را به شما نشان خواهد داد.

پزشک شما همچنین به شما شرح کامل روش، نحوه انجام آن و آنچه را که باید برای آماده شدن برای عمل جراحی انجام دهید، به شما ارائه می دهد. او معمولا از نمودارها برای توضیح دقیق نحوه اجرای این روش و نحوه استفاده از ابزار لیزر در طی مراحل استفاده می کند. او همچنین به شما در مورد خطرات مربوط به این روش اطلاع خواهد داد.

پزشک قبل و بعد از عکس هایی از بیماران قبلی که روش های مشابهی را انجام داده اند، به شما نشان می دهد و این به شما یک ایده بسیار واضح تر از آنچه شما می توانید انتظار داشته باشید اگر شما پیش از انجام این روش است.

معمولا شما ادبیات یا بسته اطلاعاتی را برای کمک به تصمیم گیری در مورد این گزینه برای شما بهترین گزینه است. هنگامی که تصمیم به انجام این کار دارید، باید یک قرار ملاقات جدید ایجاد کنید. اکثر کلینیک ها نیاز به پرداخت هزینه کامل قبل از شروع عمل جراحی دارند.

عکس قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی  Labiaplasty

در اینجا یک انتخاب کوچک از تصاویر نشان داده شده قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی لابیاپلاستی  .

همانطور که این یک سایت اطلاعاتی است، ما روش های خودمان را انجام نمی دهیم و به این ترتیب از تصاویری که توسط بیماران که از طریق این روش فرستاده شده است تشکر می کنیم. اگر احساس می کنید این چیزی است که شما می توانید با آن تماس بگیرید

جراحت شما با دستورالعمل های کرم بیهوشی برای پیشگیری از عمل جراحی لگن، کرم بعد از آن برای کمک به بهبودی و نسخه های داروهای ضد درد و آنتیبیوتیک استفاده می شود. قبل از اینکه برای عملیات خود وارد شوید، باید این را خریداری کنید و آنها را در کابینه پزشکی خود داشته باشید.

به شما گفته شده است که چگونه کرم بیهوشی را بکار ببندید و احتمالا توصیه می شود یک بسته بندی Saran برای پوشش این منطقه پس از استفاده از کرم استفاده کنید. همانطور که با هر روش جراحی، زمان بهبودی شما کوتاه تر می شود، در صورتی که شرایط بدنی خوب دارید.

علاوه بر این، نتایج یک روش می تواند بهبود یابد، در حالی که عضلات گیرنده به خوبی پوشیده شده است. شما می توانید از دوره ای که به روش پیش می رود استفاده کنید تا وضعیت فیزیکی خود را با انجام ورزش منظم بهبود دهید. به همین ترتیب، اگر شما دارای اضافه وزن هستید، ممکن است بخواهید سعی کنید برخی از اضافه وزن را از دست بدهید.

روز روش

شما از زمانی که شما باید در کلینیک یا جراحی باشید باید مطلع شوید. پس از دوش گرفتن صبحانه، ممکن است بعضی از کرم های ضد بارداری تجویز شده باشد تا به ناحیه تناسلی شما اعمال شود.

این را به عنوان دستورالعمل اعمال کنید و سپس یک بسته بندی Saran برای نگه داشتن کرم در جای خود قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که زمان زیادی را تنظیم می کنید و اجازه می دهد برای چیزهایی مانند فاصله، ترافیک و خرابی های احتمالی. شما می خواهید تا زمانی که به کلینیک یا جراحی وارد می شوید، به همان اندازه آرام باشید. فشار برای زمان، یک راه برای اطمینان از افزایش سطح اضطراب است.

آگاه باشید که بعد از عمل جراحی خود را در خانه نخواهید داشت، بنابراین شما باید ترتیب دیگری از حمل و نقل را انجام دهید یا شخص دیگری را با شما داشته باشید که بتواند به خانه شما رانندگی کند.

اگر یک راننده دیگر را بردارید، باید این راننده را رانندگی کنید تا به کلینیک یا عمل جراحی برسید، زیرا این باعث آرامش شما خواهد شد.

شما نباید هیچ غذایی بخورید یا مایعات را حداقل 8 ساعت قبل از زمان برنامه ریزی شده خود بنوشید و مهم این است که به این محدودیت بپردازید.

وقتی وارد درمانگاه یا جراحی خود می شوید، به یک اتاق خصوصی منتقل می شوید.

اعضای کارکنان کلینیک به راحتی می توانند به شما کمک کنند و به سوالاتی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهید. آنها از شما می خواهند که تأیید کنید که خورده اید، آنها یک آزمایش حاملگی را انجام می دهند و نشانه های بهداشت عمومی خود را، از جمله پالس و فشار خون شما، بررسی می کنند. آنها همچنین بررسی می کنند که مثانه شما خالی است.

قبل از شروع روش واقعی، جراح شما یک چت دیگر با شما را برای توضیح کل روند برای شما داشته باشد. او یک بار دیگر از گزینه های شما، مزایا که می توانید انتظار داشته باشید و خطرات مربوط به آن را به شما توصیه خواهد کرد.

از شما خواسته می شود که یک فرم رضایت نامه امضا کنید. بعضی از کلینیک ها فرم رضایت شما را در پیش می گیرند، در حالی که دیگران آن را پس از ورود به مراحل در اختیار شما قرار می دهند.

اگر فرم رضایتمندی شما را برای لابیاپلاستی   پیش از دیدن ندیده اید، چند دقیقه وقت آن را بخوانید. اگر سوالی در رابطه با فرم رضایت دارید، از جراح خود بپرسید.

اکثر جراحان می خواهند قبل از شروع پروسه، عکس های ولو خود را بگیرند. آنها این کار را برای سوابق خود انجام می دهند، اما این نیز مفید برای شما است، زیرا شما به راحتی می توانید به تفاوت های ناحیه تناسلی خود در عمل جراحی قبل و بعد از عکاسی توجه داشته باشید.

در بعضی از مراحل قبل از آغاز عملیات شما یک دارو مانند Valium برای کاهش میزان اضطراب و آرامش بیشتر به شما داده می شود. این ممکن است به صورت خوراکی یا، کمتر از طریق تزریق تزریق شود.

هنگامی که این روش در حال آغاز شدن است، شما داروهایی برای کاهش تولید بزاق، جلوگیری از تهوع، کاهش خطر ابتلا به گرفتگی و کاهش درد به شما داده می شود.

برخی از این داروها توسط تزریق  می شود. بعضی از جراحان ممکن است بخواهند از یک قطره وریدی استفاده کنند، در حالی که دیگران خوشحال هستند که بدون آن عمل کنند. جراح شما به شما خواهد گفت اگر او قرار دادن قطره.

The procedure room

 


چه چیزی باعث سستی واژن می شود؟

بهترین جراح زیبایی , بارداری و زایمان واژن ممکن است منجر به تروما و کشش شود، که می تواند منجر به از بین رفتن تنگی واژن شود. سوزش واژن بیشتر در معرض حمل بیش از یک کودک، داشتن یک نوزاد بزرگ، تحمل زور و پارگی نرمال است.

علائم مرتبط با سستی واژن چیست؟

علائم عبارتند از از دست دادن احساس با مقاربت و کاهش رضایت جنسی. سستی واژن می تواند منجر به تاثیر منفی بر عملکرد جنسی، تصویر بدنی و کیفیت زندگی شود. این وضعیت ضعیف شناخته شده است و اغلب گزارش شده است.
آیا می توان بهبود سوزش واژن را افزایش داد؟

در حالی که آموزش تمرین کف لگن و تمرینات کگل ممکن است توصیه شود که عضلات واژن را تشدید می کند، هیچ شواهدی وجود ندارد که این تمرینات ایزومتری موجب سفت شدن واژن می شود. با این حال، واژینوپلاستی جراحی دارای میزان رضایت بالایی است. با این وجود، برخی از زنان قصد دارند که بچه های بیشتری داشته باشند یا نمی خواهند جراحی کنند، و ممکن است بخواهند گزینه های غیر جراحی را که از انرژی لیزر یا رادیو اکتیو (RF) استفاده می کنند، در نظر بگیرند.

انرژی لیزر و RF چه کار می کند؟

هر دو لیزر و RF بافت ها را گرم می کنند و باعث تشکیل کلاژن می شوند. اگر چه تکنولوژی جدید برای درمان واژینال است، در یک مطالعه در درمان RF با خنک کننده سطح برای محافظت از پوست واژن مورد بررسی قرار گرفت و در مقایسه با یک گروه شام، بهبود یافته است. دو علامت تجاری که از انرژی رادیویی استفاده می کنند شامل Geneveve by Viveve است که از خنک کننده سطح با RF و ThermiVa استفاده می کند.

انرژی لیزری یک جایگزین برای RF است. انرژی لیزر بافت های واژن را در سطح سطحی بیشتری نسبت به RF تقویت می کند. FemTouch، MonaLisa Touch، diVa، FemiLift نمونه هایی از لیزر هایی هستند که برای جوان سازی دندان ها استفاده می شود.

آیا سفتی واژینال غیر جراحی به همان اندازه سفتی واژن جراحی است؟

همانند بسیاری از روش های غیر جراحی، درمان جراحی را جایگزین نمی کند. RF و لیزر به تشدید مجدد کلاژن کمک می کنند، در حالی که جراحی باعث می شود که شکاف بین عضلات واژن ایجاد شود. در حالی که نتایج RF و لیزر ممکن است محدود باشد، واژینوپلاستی جراحی دارای خطرات جراحی است.

خطرات RF و لیزر برای درمان واژینال چیست؟

خطرات گزارش شده شامل تخلیه واژن و حساسیت به موقع مواجهه با مقاربت زودرس است.
چطور اغلب درمان های سفت کننده واژینال باید برای حفظ نتیجه تکرار شود؟

اکثر شرکت ها یک پروتکل مبتنی بر درمان مجدد را در مدت 6 تا 12 ماه از درمان اولیه توصیه می کنند. RF و لیزر دائمی در نظر گرفته نمی شوند.

آیا RF و لیزر هر چیز دیگری را درمان می کنند؟

داده های اولیه نشان می دهد که انرژی RF و لیزر ممکن است به درمان بی اختیاری ادرار خفیف (SUI) کمک کند، اگر چه نشت های قابل توجه بیشتر ممکن است بدون جراحی بهبود نیافته باشد. SUI می تواند از حاملگی و زایمان منجر شود، که می تواند عضلات کف لگن را که از مثانه و مجرای مثانه پشتیبانی می کند، کشید. یک اسفنکتر ضعیف در اطراف مجرای ادرار نیز می تواند منجر به نشت شود. SUI خفیف ممکن است با پریدن، خنده یا سرفه رخ دهد. نشت جدی تر باید توسط متخصص اورولوژی مورد ارزیابی قرار گیرد.

علاوه بر درمان SUI خفیف، RF و لیزر برای کمک به برخی از زنان با از دست دادن روانکاری واژن، باعث خشکی شده است.
چرا زنان روانکاری واژن را از دست می دهند؟

با سن، تغییرات هورمونی یا درمان تابش برای سرطان، بیماران ممکن است از بین بردن روانکاری واژینال متوجه شوند که ممکن است منجر به درگیری دردناک شود.
آیا روانکاری واژینالی با درمان غیر جراحی بهبود می یابد؟

گزارش شده است که روانکاری واژن با هر دو روش لیزر و RF بهبود می یابد. بهبود به نظر می رسد که نتیجه بهبود جریان خون است.


جوان سازی مجدد واژن چیست؟

بهترین جراح زیبایی , همانطور که زنان از طریق باروری، تغییرات هورمونی و پیری می گذرانند، می توانند تغییراتی در جنایت های خود داشته باشند. تغییراتی که می تواند بر کیفیت زندگی زن تأثیر بگذارد عبارتند از: کمخونی واژینال، بی اختیاری ادرار استرس، از دست دادن روانکاری واژن، کاهش حس های وابسته به عشق شهوانی و از دست دادن تن لگن بزرگ. به عنوان زنان، پزشکان و رسانه ها در نهایت شروع به صحبت در مورد این مسائل، تعداد درمان های موجود در حال افزایش است.

دستگاه هایی که برای درمان برخی یا همه این تغییرات استفاده شده است با استفاده از رادیوفرکانس یا انرژی لیزر برای ایجاد کلاژن سفت می شوند. پرکننده ها نیز گاهی برای تزریق در کلیتوریس و یا "G-spot" استفاده می شوند. اگر چه همه محققان موافق نیستند که نقطه G وجود دارد، آن را به عنوان یک منطقه وابسته به عشق شهوانی فقط در داخل دیواره جلویی مهبل (واژن) توصیف می شود.

زمینه های جوانه زدن  واژن زنان در حال افزایش است، زیرا تغییراتی که زنان تجربه می کنند بیشتر توجه می شود. قبل از بحث در مورد هر یک، اجازه دهید به آناتومی نگاه کنیم.

آناتومی خارجی جنین های زن

ناحیه ریزش موی بیش از استخوان لگن در قسمت بالای عکس دستگاه تناسلی زن، mons نامیده می شود. لب های بیرونی مو به نام labia majora (منحنی labium majus) است. لبهای داخلی لبه های منفی (منحنی لاوی منفی) نامیده می شود. در قسمت فوقانی در مرکز کلاه گیس کلتورال، گاهی اوقات نامیده می شود، که کلوتری را بخشی یا به طور کامل پوشش می دهد. در زیر clitoris باز شدن مجرای ادراری است، و در زیر آن باز شدن واژن است.

در حال حاضر نگاه کنید نگاهی دقیق تر به درمان های ارتقاء واژن در دسترس داشته باشید.

 


یک لابیاپلاستی، که همچنین به عنوان جراحی کاهش لابیا شناخته می شود،

یک روش است که در آن لابیا بازسازی شده یا مجددا شکل گرفته است. این کار را می توان به دو یا چند لوب (Labial Mouth) یا Labia Majora (لب های بیرونی) انجام داد تا بتوانند اندازه آنها را کاهش داده و به دنبال و یا احساساتی که بیمار می خواهند، دست یابد. این جراحی را می توانید در دفتر یا به عنوان یک سرپایی در اتاق عمل انجام دهید و حدود یک ساعت طول می کشد تا انجام شود. پزشکان در Reno Cosmetic Gynecology از یک ابزار برش ویژه با تکنولوژی بالا استفاده می کنند که دستگاه Ellman Surgitron نامیده می شود که دقیق تر از لیزر است. این کمک می کند تا زنان با درد و تورم کمتری بهبود ببخشند و در نهایت سریع تر به فعالیت های معمول خود باز گردند.

بهترین جراح زیبایی , به طور معمول، زنان علاقه مند به این جراحی دارای لبه های بزرگ، نامتقارن یا مزاحم هستند که حتی ممکن است نشانه هایی از قبیل درد با مقاربت، تحریک یا مالش با ورزش یا فعالیت، ظاهر ناخوشایند یا بریدن در لباس های تنگ و یا لباس های حمام را ایجاد کنند. بعضی از زنان ممکن است از فعالیت یا روابط خودداری کنند زیرا از خجالت و یا تحریک، حتی درد، ثانویه به کانتور یا اندازه لگن است. این را می توان با کاهش اندازه و بهبود تقارن لگن درمان کرد، به طوری که آنها دیگر در راه نیست و آنها ظاهر زیبایی زیبایی است.

در حالی که روشهای مختلفی برای انجام یک لابیاپلاستی وجود دارد، نحوهی که ما اغلب انجام میدهیم، لایهبرداری از طریق برش پوست بیش از حد لگن است و سپس مجاورت لبههای پوست را مجددا قرار دهیم. به طور کلی، چندین بخیه قابل حل برای قرار دادن لبه های پوستی در طول فرآیند بهبود است. پس از این روش بیشتر زنان می توانند در عرض یک هفته شروع به کار و فعالیت های نور کنند. استفاده از یخ، ایبوپروفن و کرم موضعی می تواند بسیار مفید برای کاهش درد پس از عمل و بهبود بهبود و نتایج نهایی. پس از جراحی، بسیار مهم است که منطقه را ترک کنید. این به این معنی نیست که دست زدن، کشیدن، حتی در این منطقه به مدت حداقل 4 هفته نگاه کند.

Labiaplasty معمولا توسط شرکت های بیمه تحت پوشش نیست. کارکنان ما به خوبی واجد شرایط هستند و خوشحال خواهند بود که در مورد هزینه ها و گزینه های تامین مالی با شما صحبت کنند، اگر تصمیم بگیرید که این روش به تنهایی یا در ترکیب با سایر روش ها باشد. در صورت امکان، انجام مراحل انجام شده در دفتر ممکن است مقرون به صرفه تر باشد زیرا فقط یک بار از دفتر ما وجود دارد.

واژینوپلاستی
واژینوپلاستی یک روش است که واژن را تشدید می کند و باعث افزایش اصطکاک و احساس در طول رابطه جنسی برای شما و شریک زندگی شما می شود. این روش عضلات کف لگن را بین واژن و رکتوم از خارج باز (پروینوم) تا تقریبا 5-7 سانتی متر در داخل واژن بهبود می بخشد.

زنان که این روش را انتخاب کرده اند، معمولا در باز و دیواره های مهبل (واژن) نبوده است. این معمولا پس از داشتن بچه ها واژینال باعث کشش همه این بافت ها / عضلات می شود. تولد واژن ممکن است منجر به اشک نیازی به اپیزیوتومی شود که گاهی اوقات به درستی درمان نمی شود، در نتیجه مشکل را بیشتر می کند. اگر این کمخونی موجب کاهش احساس احساس واژینال برای شما یا همسر شما شود، ممکن است واژینوپلاستی کمک کند.

واژینوپلاستی را می توان در دفتر یا در یک مرکز جراحی سرپایی انجام داد. این شامل برش در دیواره خلفی مهبل (واژن)، تقریبا مجدد عضلات کف لگن و اندازه مناسب واژن است. این روش معمولا طول می کشد و ساعت به یک ساعت و نیم به اجرا می شود. بیماران در همان روز به خانه می روند، با فعالیت کاهش یافته توصیه می شود که ابتدا 1-2 هفته بعد از عمل انجام شود. شفا کامل حدود شش تا هشت هفته طول می کشد. در این زمان، بیماران آموزش داده میشوند ماساژ محل جراحی را شروع کنند و به کار بر روی نرم کردن بافت اسکار بپردازند تا بتوانند پس از این دوره بهبودی با کمترین ناراحتی به روابط بازگردند.

Vaginoplasty معمولا توسط شرکت های بیمه پوشش نمی دهد. کارکنان ما به خوبی واجد شرایط هستند و خوشحال خواهند شد که در مورد هزینه های درگیر شده و گزینه های تامین مالی موجود برای شما تصمیم گیری کنند. در صورت امکان، داشتن روش در دفتر ممکن است مقرون به صرفه تر باشد، زیرا فقط یک بار از دفتر ما وجود دارد.

 


جراحی واژن و جوان سازی واژینال امروزه بیشترین میزان رشد هر عمل جراحی پلاستیک را در این زمینه دارد. از لحاظ جمعیت شناختی، توزیع سن بیماران تحت درمان این را نشان می دهد که اکثریت دریافت کنندگان زنانی هستند که فرزند خود را به پایان رسانده اند و به دنبال جوان سازی هستند.

بهترین جراح زیبایی , در زنان بارور، این روش به طور معنی داری بر توانایی آنها در حفظ چرخه قاعدگی خود و ایجاد یک کودک زمانی که تخمدان و رحم آنها در حالت طبیعی خود حفظ می شود، تأثیر نمی گذارد.

در بعضی موارد، زایمان واژینال پس از داشتن یک و درمان از روش حتی ممکن است.

هنگامی که جراحی  زیبایی واژن برای تعمیر، بازسازی و یا کامل ساخت قسمت های پیچیده ولو-واژن انجام می شود، جراح از بافتی که از بیمار (بافت اتولوگ) گرفته شده است، برای ساخت قطعات و ناحیه تناسلی جدید استفاده می شود.     فلپ های پوستی
     نمودارهای پوست
     مخاط دهانی
     واژن واژن
     پوست آلت تناسلی
     بافت پنبه ای
     پوست اسکروتال
     مخاط روده

پوستی که حاوی فولیکولهای مو است، قبل از اینکه برای هدف جدید آن متصل شود، باید آنها را از طریق الکترولیتی حذف یا تخلیه کرده و یا به صورت دستی در اتاق عمل انجام دهید.

بعضی از روشهای اصلی واژینال پزشکی عبارتند از:

     جراحی واژن بالون
     موکوس باکال
     جراحی واژینوپلاستی
     کلوواژینوپلاستی
     روش Vecchietti
     McIndoe Technique
     معکوس پنیر
     روش ویلسون
     اصلاح دون فلپ (Labia Minora Flap)
     Hymenotomy و Hymenorrhaphy

جراحی واژن بالون

این تکنیک سریعترین روش است که توسط یک جراح می تواند یک نئو-واژن برای بیمار ایجاد کند.

یک لاپاراسکوپ برای قرار دادن سوند فولی در کیسه مجدد بینی زن استفاده می شود (گسترش حفره صفاقی بدن او به طور طبیعی بین دیواره عقب رحم و رکتوم آن است).

انفصال تدریجی بالون در حین اعمال کشش، موجب ایجاد نئو-واژن می شود. این روش همچنین با موفقیت در درمان پوکیوب واژن انجام می شود.

این عمل به ویژه هنگامی مفید است که جراحی لاپاروسکوپی سنتی بی ایمنی و امکان پذیر نیست.

یک مزیت خاص این روش کنترل جراح در ایجاد ابعاد طول و ابعاد عمقی جنتی است.

جراحی مخاطی باکال

این رویکرد نسبتا جدید، با استفاده از ویژگی های درمانی از بافت مخاطی باکال (از داخل چهره) به منظور ایجاد یک پوشش، مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از عمل، بیمار از حداقل آکنه و دوره بهبودی کمتری بهره مند است. پس از برداشتن بافت اهداكننده از گونه و تشکیل آن بر روی استنت، جراح آن را به فضای واژن در حال حاضر ایجاد می کند و آن را به طور موقت در طول بهبودی بیمار به پوست پروتئین و گلودرد لب می رساند. شلاقها حل میشوند
http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg
خطرات عوارض مانند عفونت و آسیب زدن در دهان است. جراح نیز باید از کانال Stenson که از طریق دهان به بزاق وارد می شود جلوگیری کند.

کلوواژینوپلاستی

این تکنیک نیاز به از بین بردن یک قسمت از کولون سگموئیدی برای تشکیل واژن و استفاده از کریستال عروق کولون به عنوان بافت واژن.

این کار در زنان مبتلا به سندرم حساسیت آندروژن انجام می شود. منافع اصلی این است که عمق و عرض خوبی به ایجاد نئو-واژن ارائه می دهد.

عوارض اولیه مهم است و به همین دلیل است که آن را تنها به عنوان آخرین راه حل استفاده می شود: بیمار در معرض خطر ابتلا به کولیت انحراف است.

روش Vecchietti

این روش جراحی در درمان آگنز مولرین مورد استفاده قرار می گیرد. لاپاروسکوپی جراحی یک کره کوچک از پلاستیک ("زیتون") در برابر ناحیه با بخیه ساخته شده است. سپس از طریق پوست واژن، شکم و از طریق ناف که در آن کلیه ها به یک دستگاه کشش متصل می شوند، رشته ها کشیده می شوند.
http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg
متوسط زمان در اتاق عمل برای این روش 45 دقیقه است، بسته به نیازهای بیمار و وضعیت سلامتی.

با "زیتون" در محل، دستگاه کشش روزانه کشیده می شود، بنابراین "زیتون" به سمت بالا کشیده می شود و دیواره های واژن را با سرعت حداقل 1.0 سانتیمتر در روز گسترش می دهد تا در عرض یک هفته آن اندازه مورد نظر باشد .

McIndoe Technique

جراح ابتدا فضای بین رکتوم بیمار و مثانه را ایجاد می کند و سپس ضایعات پوستی ضخیم را برای جمع آوری بافت برای پوشش قالب ای که در فضای جراحی ایجاد شده قرار می دهد، انجام می دهد.

یکی از تفاوت های اصلی بین این روش و روش Vecchietti منبع بافت های پوشش دهنده مورد استفاده برای نواحان واژن است.

هر دو تکنیک دارای مثبت و منفی خود هستند و انتخاب روش به طور کامل بر سلامت بیمار بستگی دارد، که نشان دهنده عوامل و نتایج پس از عمل مطلوب است.
معکوس پنیر
http://jarahanbartar.ir/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/labiaplasty/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg
معکوس پنیر و کالوواژینوپلاستی دو روش اصلی هستند

برای اصلاحات تناسلی در بیماران مبتلا به تناسلی استفاده می شود.

این «جراحی انتقالی» است که برای مجدد جنسیت استفاده می شود.

با جراحی معکوس آلت تناسلی، پوست آلت تناسلی بیمار به بدن تبدیل می شود تا واژن جدید ایجاد شود. این شایع ترین شکل جراحی پلاستیک برای بیماران مبتلا به زردی است.

پس از اولین ایجاد حفره داخلی واژن در بافتهای لگنی بیمار، جراح از تکنیک فلپ استفاده می کند تا پوست آلت تناسلی را از بین ببرد، نگهداری خون و اعصاب خود را حفظ کند. بافت اسپوئیدی نعوظ آلت تناسلی برداشته می شود. سپس پوست قبل از قرار دادن در حفره واژن، به پوست منورا و ناحیه حنجره تبدیل می شود.

جراح با استفاده از نوک بالون بسیار حساس آلت تناسلی به شکل نئو کلورتیوز، با دقت حفظ سیستم عروقی و عصبی خود را. مجرای ادرار مرد به اندازه ای مناسب برای آناتومی زن کوتاه می شود.

روش ویلسون

این روش جراحی نیز برای "جراحی انتقالی" مورد استفاده قرار می گیرد و یک روش سه مرحله ای است.

این همان مراحل عمل جراحی انقباض آلت تناسلی است که از طریق دو مرحله اول انجام می شود و با ایجاد خلأ مهبد متوقف می شود. در این مرحله، ژنیتالیزه های جدید خام و ناتمام باقی می مانند، اما با نشاط استریل بسته می شوند.

پنج تا هفت روز بعد، این روش برای مرحله سوم و نهایی با جراح با استفاده از یک پیوند پوست از باسن بیمار به سمت نوا واژینال باز می گردد.

کلاه گیس کلوتار، لگن مینورا و مچ پا قدامی از پوست آلت تشکیل شده است.

Clitoris از نوک انگشت آلت تناسلی ایجاد می شود در حالی که Labia majora از شکمبه ایجاد می شود.
اصلاح دون فلپ (Labia Minora Flap)

شبیه به فرآیند انحراف آلت تناسلی، یک واژن جدید برای درمان آگنز واژن توسط بافتن لگن بیمار با مونورا ساخته می شود. یکی دیگر از تکنیک ها این است که کلاه گیس کلتورال را به عنوان یک فلاپ شکل ناقص یک تکه استفاده کنید.

بعدا Labiaplasty برای بازگرداندن ظاهر تناسلی لازم است و واژن مورد نیاز است.

Hymenotomy و Hymenorrhaphy

روش های در نظر گرفته شده، Hymenorrhaphy روش استفاده می شود برای بازگرداندن و جایگزین شکم شکسته.

Hymenotomy روش نفوذ و یا ایجاد باز در یک قبیله غیر قابل نفوذ یا غیر قابل نفوذ است.

جراحی جوان سازی واژن واجد شرایط / آرایشی

جراحی امروز توسط جراحان پلاستیک و متخصصین زنان برای دلایل زیبایی شناسی و زیبایی ارائه شده است.

پزشکان مزایای مشابهی از این روش ها دارند که سایر جراحی های زیبایی ارائه می دهند:

     اعتماد به نفس
     اعتماد به نفس
     راحتی
     لذت بردن از زندگی.

جراحان پلاستیک و متخصصین زنان که این روش ها را ارائه می دهند، آنها را به عنوان جراحی "جوان سازی واژن" معرفی می کنند. طراحی شده برای سفت کردن عضلات و بافتهای کم عمق که باعث کاهش اصطکاک و رضایت در هنگام مقاربت جنسی می شود تا احساس خستگی و سنگین شدن واژن را مرتفع سازد که موجب ناراحتی، بی اختیاری و کمتری در مورد جنسیت آنها و افزایش رضایت جنسی می شود.

بسیاری از زنان این عمل جراحی زیبایی واژن  را انجام می دهند تا ظاهر تناسلی خود را بهبود ببخشند، جنسیت خود را بازسازی کنند و سلامت جسمی و روانی خود را بهبود ببخشند.

پس از کشش عظیم که در طی زایمان رخ داده است، واژن زن هرگز به همان اندازه تند تلقی نخواهد شد، همانطور که پیش از این، پنج تا نه پوند انسان، سر و بدنشان را از طریق آن انداخت.

بعضی از زنان بیش از صرف شستشوی واژن تجربه می کنند.

آنها از پرولاپس واژن رنج می برند و برای درمان مشکل نیاز به درمان دارند.

پیری نیز سبب تضعیف و انقباض عضلات می شود و باعث کاهش توانایی احساس عواطف در طول رابطه جنسی می شود. این می تواند منجر به کاهش رضایت جنسی شود و می تواند منجر به جراحی سفتی واژن شود. هنگامی که دوستداران در طول تمرین اصطکاک کافی ندارند، سخت تر است که برای حفظ نعوظ و رسیدن به اوج، یک روش جراحی انتخابی می تواند کمک کند.

جراحی جوان سازی واژن می تواند تنگی را افزایش دهد و بنابراین اصطکاک را افزایش می دهد.

تناسلی زنان، مانند مردان، طیف وسیعی از ظاهر طبیعی طبیعی ظاهر می شود که همه آناتومیکی صحیح است.

هیچ حق، غلط یا ایده آل و واژن وجود ندارد.

با این حال، در جامعه متمرکز بر ما، زنان با تصاویر در تلویزیون، فیس بوک، توییتر، صفحه نمایش فیلم، پورنوگرافی، یوتیوب و بسیاری از منابع رسانه ای دیگر از مدل ها، ستاره های پورنو و عکس های خرید زیبایی "کامل" بمباران می شوند.

Labiaplasty در حال تبدیل شدن به روش بسیار محبوب تر از آن است که یک بار بود، با زنان جوان و جوانتر از جراحان درخواست "تغییر شکل" چپ خود را به آنها نگاه "خوب".

زمان هایی وجود دارد که رویه های واژینال آرایشی پزشکی نشان داده شود.

یک زمان برای بیمارانی که قربانی عمل وحشیانه بریدن زن هستند و نیاز به تعمیر و یا بازگرداندن آسیب هایی که برای آنها انجام شده است.

سایر موارد برای بیماران مبتلا به هیپرتروفی لوبي، رشد لوبي است که نامتقارن بوده و اکنون دردناک و مشکوک است و لوبيائي که سبب تحريک مکرر بيمار در لباس تنگ يا فعاليت شديد می شود.

روش های انتخابی
لابیاپلاستی

Labiaplasty یک عمل جراحی برای کاهش اندازه یا تغییر شکل مینی لارو، بزرگواری یا هر دو است. لبه ها چهار شکل متفاوت بافتی است که شامل ولو می شود. این عمل به صورت یک روش جداگانه یا همراه با جراحی واژن انجام می شود.

بعضی از زنان خجالت می کشند زیرا لک های ضخیم آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که به نظر می رسد از طریق لباس هایشان نشان داده شود. بعضی از افراد هنگام بیدار شدن، دوچرخه سواری و شلوار جین که در برابر خود مالش دارند، احساس درد می کنند.

کاهش Labia کمک می کند تا از درد و چاق شدن لذت ببرید.
جوان سازی واژن

واژینوپلاستی بالون ساده است که بتواند تحت بیحسی موضعی انجام شود و با نتایج بسیار زیبایی برای جوان سازی واژن انجام شود. این روش شامل جراحی واژینال و لوبی و تکنیک های دیگر است.
Clitoral Unknowing

برخی از جراحان پلاستیک در حال حاضر روش بازاریابی را در بر می گیرند که در آن پوشش بافتی را که به طور معمول بیش از کلوتری است حذف می کند. این روش به عنوان یک دلقک نامیده می شود که به یک نسخه زن از ختنه تقلید می شود. فن آوری لیزر نیز به جراحی های واژینال معرفی شده است تا جراحان از اسکنرهای سنتی استفاده کنند.
G-Spot Amplification (تقویت نقطه Grafenburg)

G-spot Amplification یک عمل جراحی پلاستیک نسبتا جدید است که شامل جراح تزریق بیمار با کلاژن برای افزایش توانایی او برای لذت بردن است.

در دیواره جلویی واژن، نقطه ای است که بسیار حساس به تحریک است. G-spot زن وابسته به عشق شهوانی به عنوان منبع تحریک ارگاسم زنانه مطرح شده است. تزریق کلاژن در این دیوار جلو قرار دارد.
"Revirgination" (Hymenoplasty)

"Revirgination" جراحی زیبایی واژن است که بسیار بحث برانگیز است. اصطلاح پزشکی برای این عمل جراحی هیمنوپلاستی است و هدف آن تعمیر و بازسازی شکمبه است که وقتی یک زن فعال می شود از نظر جنسی فعال است.

برخی از فرهنگ ها در سراسر جهان معتقدات  بسیار قوی در مورد  جراحی زیبایی و اهمیت آن هستند، بنابراین این روش بسیار بحث برانگیز است.

مزایا و خطرات Vaginoplasties

زناني كه از طريق سستي عضلات واژن كمترين ميزان لذت جنسی را تجربه كرده اند، پس از بهبودی کامل از جراحی واژینال، نتایج خوبی را به دست می آورند.

همکاران آنها دوباره اصطکاک را تجربه می کنند و هیچ مشکلی در حفظ نعوظ ندارند؛ زنان نیز دوباره لذت جنسی را تجربه می کنند.

این زنان به دیگران احتیاط می کنند که در نظر داشتن عمل جراحی را برای مشاوره جراحان خود در مورد چقدر سخت گیرانه مورد نیاز قرار دهند و از آنها سئوال نکنند که سفت شدن بیش از حد و یا تبدیل شدن به جنس دردناک شود.

کمربندهای Labia باعث راحتی بیشتری در هنگام نشستن، حرکت دادن و پوشیدن لباس هایی که از چهره استفاده می کنند. همچنین بهبود سلامت روان از طریق یک تصویر سالم و شادتر، یک مزیت نیز گزارش شده است.

بیمه بهداشتی اقدامات آرام بخش واژن را پوشش نمی دهد. با این وجود، بهتر است یک جراح با تجربه و مراجع خوب انتخاب کنید حتی اگر جراح هزینه بیشتری نسبت به انتخاب جراح بر اساس هزینه کم داشته باشد. کیفیت نتایج جراحی مهمتر از ((قیمت)) مهمتر (و امنتر) است.

انتخاب دکتر با ارزش تر اما با اعتماد به نفس که شهرت آن برای عمل های ایمن و تمیز بسیار عالی است، بسیار مناسب تر از انتخاب یک دکتر ارزان تر است که ممکن است در گذشته برخی از عمل جراحی را انجام دهد. توجه داشته باشید که جراحی در منطقه شهری به طور کلی همیشه هزینه بیشتری نسبت به جمعیت کوچکتر و روستایی دارد.

برخی از خطرات خاص در این جراحی ها وجود دارد. رایج ترین موارد عبارتند از:

    
خونریزی پس از جراحی
    
عفونت پس از جراحی
    
زخم پس از جراحی
    
درد مداوم
    
سیگار کشیدن خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد و مانع بهبودی می شود: یک ماه قبل از جراحی متوقف کنید.

خطرات دیگر عبارتند از:

    
تغییرات موقت و دائمی در احساسات تناسلی (کاهش احساسات واژینال)
    
Dyspaureunia (درگیری های واژینال دردناک / مقاربت دردناک)
    
چسبندگی بافت
    
حساسیت بیش از حد در کلیتوریس
    
نورالژیا پودنال (درد مزمن در لگن ناشی از انسداد این عصب پس از جراحی لگن)

اگر یک زن ریسک ها را آموخته، انتظارات واقع بینانه از نتایج جراحی را داشته باشد، و دقت جراح را بررسی کرده است، او آماده است تا روش او را داشته باشد.

اگر او انتظار دارد این نوع جراحی برای نجات ازدواج او، دوست پسر خود را از تقلب و یا همه مشکلات خود را از بین برود، او به ناامیدی محکوم شده است.

اکثر جراحان لوازم آرایشی جنسی زنانه مشاوره رایگان برای کسانی که در نظر جراحی در مهبل (واژن) خود را ارائه می دهند. اگر زن این تصمیم را پیش از زمان تصور می کند، قبل از رفتن به انتصاب تمام سوالات و نگرش ها را می نویسد، سپس همه آنها را با پزشک درمی آورد و تمام اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا این عمل جراحی برای او مناسب است.

انتخاب جراح

انتخاب جراح

امروزه کل فرهنگ ما بیکینی است و "جنسیت در شهر" - به قدری زیاد است که زنان جوان و حتی جوانتر "نسبت" خود را با برخی از استاندارد های غیرممکن و احساس می کنند که غیر طبیعی هستند.

هنگامی که شما در حال بررسی جراحی واژینوپلاستی هستید یا خیر، برخی از زمان ها را بازبینی می کنید که آیا مشکلی که حتی جراحی را در نظر می گیرد یا نه، یکی از مواردی است که باعث می شود تا مقدار زیادی از شما نگران شود یا خیر.

سپس این را در نظر بگیرید: تمام جراحی خطر آسیب فیزیکی واقعی را در بر می گیرد.

چرا شما خود را در راه آسیب برای چیزی که شما را بسیار ناراحت نیست؟ اگر این مشکل شما را به یک معامله بزرگ تبدیل کند، اما ایده جراحی شما را ترسانده، مشاوره و یا راه حل سفت طبیعی را به عنوان اولین گزینه خود در نظر بگیرید. شما ممکن است فقط نیاز داشته باشید که با خودتان بیشتر امن و راحت باشید و یک تصویر شخصی بهتر داشته باشید.

اگر این برای شما پاسخی نباشد و خطرات جراحی قابل قبول باشد، قرار ملاقات خود را برای مشورت با جراح آماده کنید.

در مشاوره خود، مهم است که شما کاملا صادق و با دکتر در مورد نگرانی ها و احساسات خود را در مورد جنون های خود را باز کنید.

در مورد انتظاراتی که برای نتایج جراحی شما داشته اید صحبت کنید، بپرسید که آیا نتایج مشابه با روش غیر جراحی به دست می آید یا خیر، و اگر انتظارات شما واقع بینانه و قابل دستیابی باشد، بپرسید.

اکنون وقت آن رسیده که درمورد سوالات سخت بپرسید. در اینجا چند سوال نمونه برای شروع لیست خود وجود دارد:

    
مزایای این روش چیست؟
    
عوارض و خطرات کوتاه مدت احتمالی چیست؟
    
خطرات دراز مدت چیست؟
    
آیا من در نتیجه این عمل جراحی، کاهش احساس حساسیت یا واژینال را تجربه می کنم؟
    
آیا توانایی من برای تجربه ارگاسم توسط این جراحی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت؟
    
بعد از اینکه من به طور کامل بهبود می یابم، آیا استفاده از تامپون / سایر محصولات بهداشتی زنانه محدودیت وجود دارد؟
    
آیا این عمل جراحی بر توانایی من برای باردار شدن یا موفقیت کودک در دوران بارداری تاثیر می گذارد؟
    
آیا این عمل جراحی بر توانایی من برای تحویل نوزاد تاثیر می گذارد؟
    
چگونه بسیاری از این روش ها را انجام داده اید؟
    
چقدر طول خواهد کشید؟
    
کجا انجام خواهد شد؟
    
آیا بیدار می شوم یا خواب می بینم؟
    
چقدر طول می کشد؟
    
چه مدت من از کار بیرون میروم؟
    
آیا طرح پرداختی را ارائه می دهید؟
    
وابستگی های حرفه ای خود چیست؟

اطمینان حاصل کنید که جراح پلاستیک که با آن مشاوره می کنید، عضو هیئت مدیره جراحی پلاستیک آمریکا (ABPS) است، زیرا این تنها هیئت جراحی پلاستیک است که توسط هیات علمی پزشکی آمریکا (ABMS) شناخته شده است.

جراحان زیبایی که گواهینامه آنها از هیئت مدیره جراحی زیبایی آمریکا است، توسط هیئت مدیره تایید نشده است، زیرا این گروه توسط ABMS شناخته نشده است.

در صورت مشاوره با متخصص زنان، مطمئن شوید که جراح هیئت مدیره گواهی شده توسط کالج متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان (ACOG) است.

آماده شدن برای روش

شما جراح خود را انتخاب کرده اید و عمل جراحی را برنامه ریزی کرده اید. حداقل یک ماه قبل از عمل، باید سیگار را ترک کنید (در صورتی که سیگار کشیدید). سیگار کشیدن اکسیژن را کاهش می دهد، باعث از دست دادن خون می شود و باعث می شود که بهبود یابد.

جراح شما دستورالعمل های قبل از عمل را برای شما ارائه می دهد. بسیار مهم است که همه آنها را دنبال کنید. جراحی باید در پایان دوره قاعدگی شما انجام شود. این کار را نمیتوان انجام داد در حالی که شما دوره خود را دارید. اگر بعد از پایان چرخه خود به موقع برسد، زخم شما قبل از شروع دوره بعدی شما بهبود می یابد و بنابراین با جریان خون تحریک نشود.

به شما داده خواهد شد فیزیکی، کار خون انجام داده و به طور کامل در مورد روش، خطرات و دوره پس از عمل مطلع است.

برای دوره بهبودی خود قبل از جراحی خود برای بازگشت صحیح به خانه و دوره بازسازی راحت تر، سازماندهی کنید. اگر به تنهایی زندگی کنید، اکنون برای یک دوست یا عضو خانواده تان ترتیب دهید تا روز جراحی را به خانه ببرید.
بررسی پیشگیرانه

لیست فروشگاه برای غذا - به اندازه کافی برای حداقل یک هفته شامل میان وعده ها، نوشیدنی ها، شام یخ زده. به جای بطری های لیتیوم لیتر از نوشیدنی ها، قوطی ها و یاتاقان های قابل انعطاف پلاستیکی را که راحت تر نگهداری می شود، دریافت کنید.

    
آماده سازی و تهیه وعده های فردی از وعده های غذایی شما می توانید مایکروویو.
    
خانه را تمیز کن.
    
تمام لباس هایتان را بردارید و آن را دور کنید.
    
برگه های تمیز را روی تختتان بگذارید تا به خانه بازگردید.
    
لیستی را برای کمک شما (مهم دیگر، دوست) با یادآوری آنچه که باید انجام می شود، ایجاد کنید (گیاهان آب، جعبه بستر تمیز، سطل زباله).
    
آماده یک میز در کنار تخت خود و / یا محل مورد علاقه خود را برای نشستن با جعبه بافت، بطری آب، کتاب های خوب، لامپ، شارژر تلفن و کنترل از راه دور.
    
چراغ های شبانه را در مکان های استراتژیک قرار دهید تا در شب نزول نکنید حتی اگر از داروهای ضد درد استفاده نکنید.
    
لباس های راحت، شل و جوراب با پایه گیر (غیر پلاستیکی) آماده برای پوشیدن.
    
غذاهای روزمره را در یک مکان راحت به دست خواهید آورد.
    
چندین بالش را از بین ببرید. تمرین کنید که در حال حاضر خواب بیشتری دریافت کنید
    
بیماران با استراحت خوب از جراحی سریع تر بهبود می یابند.

چی در انتظار روند و بازیابی

لباس های شلوغ و راحت را به مرکز پزشکی برای روش خود ببخشید. کسی باید همراه شما باشد تا بعدا به خانه برسید.

شب نخواهید ماند، مگر اینکه عواقب غیر منتظره ای وجود داشته باشد.

این روش معمولا بین یک تا دو ساعت طول می کشد، بعد از آن شما یک یا دو ساعت در اتاق بازیابی خواهید گذشت.

عمل جراحی تحت آرامش آگاهانه یا بیهوشی عمومی انجام می شود. آرام بخش آگاهانه تکنیک استفاده از یک داروی موثر اما کوتاه است که معمولا دیپرووان است (همچنین به نام propophal شناخته می شود)، که باعث خواب شما می شود، اما شما بیدار می شوید، به محض اینکه دیگر به شما تجویز نشود.

شما در همان روز به خانه برمیگردید.

نسخه های آنتی بیوتیک و داروهای درد دریافت خواهید کرد. ناراحتی در چشم جراحی برای چند روز معمول است و پس از آن شروع به کاهش می کند در حالی که بهبود کامل حدود شش هفته طول می کشد. اکثر بیماران به مدت سه تا هفت روز به کار باز می گردند.

هرگونه اقلام یا بار سنگین را برای شش هفته بلند نکنید و از فعالیت جنسی اجتناب کنید.

دوخت داخلی صورت میگیرد و از بین خواهد رفت، بنابراین لازم نیست که برداشته شود، اما هنوز چندین بازدیدکننده از مراقبتهای پس از عمل برای مراقبت بعد از عمل وجود دارد. شما معمولا می توانید فعالیت های طبیعی خود را در عرض شش هفته، از جمله روابط جنسی، شروع کنید.
میانگین هزینه واژینوپلاستی و روند درمان در سراسر کشور

جراحی در ایالات متحده دارای هزینه های متوسط ​​است که از روش های جراحی به تنهایی از 3000 تا 12000 دلار متغیر است و جدا از همۀ هزینه های مربوط به تسهیلاتی که در آن خدمات انجام می شود، خدمات بیهوشی، هزینه بیهوشی و سایر هزینه های مرتبط .

هزینه تقریبا همیشه بستگی به میزان تصحیح هر بیمار و نیازهای خدمات دارد. وقتی لگن و واژن در یک زمان انجام می شود، هزینه ها همیشه در انتهای بالاتر از مقیاس قیمت است، اگر چه بسیاری از جراحان برای تخفیف روش ها به جای انجام آنها در دو زمان مجزا، تخفیف می دهند.

قیمت بازسازی واژن بر حسب منطقه ای از کشور متفاوت است، به همین علت این که آیا شما آن را در یک منطقه بزرگ شهری انجام می دهید یا خیر.

جراحان در مراکز عمده جمعیت (بزرگترین شهرهای کشور) تقریبا همیشه هزینه می کنند. جراحان تاسیس شده و معتبر هزینه بیشتری دارند.

از آنجایی که اکثر شرکت های بیمه درمانی این جراحی ها را پوشش نمی دهند و یا هیچ نوع انتخابی جراحی پلاستیک ندارند، شما بایستی هزینه اولیه را صرفه جویی کنید. بسیاری از دفاتر جراحان برنامه های پرداخت را ارائه می دهند.

هزینه واژینوپلاستی در هر یک از پنج منطقه جغرافیایی در ایالات متحده است.

محدوده هزینه vaginoplasty

متخصصان پوست و مو، که عضو ACOG هستند، تمرکز اصلی این روش های جراحی هستند، اما این سازمان هیچ آماری در مورد تعداد روش هایی که سالانه انجام می دهند، جمع آوری نمی کند. خوشبختانه، انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی، سوابق این آمار را حفظ می کند. آنها یک داستان جالب از روند اجتماعی می گویند:

 

اختلاف نظر در مورد جراحی پلاستیک واژن

بسیاری از جراحان و دیگران در زمینه پزشکی محتاط هستند و سطح سالم شک و تردید در مورد مزایای واقعی که از طریق جراحی جوان سازی واژن ارائه می شود، حفظ می شود. علت این شک و تردید وسیع، کمبود کامل مطالعات علمی و اطلاعاتی در مورد ایمنی و اثربخشی این روش ها همراه با خطراتی است که جراحی ها برای بیماران ایجاد می کنند.

هیچکدام از جراحی های زیبایی که در این مقاله مشخص شده اند، به عنوان روش های جراحی معمول و معمول توسط کالج آمریکایی متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان (ACOG) پذیرفته می شوند.

آنها هرگز برای مجله های پزشکی بررسی شده توسط مجله های پزشکی بررسی نشده اند. در واقع، بعضی از این روشها به عنوان یک نام تجاری اختصاصی به عنوان علامت تجاری شناخته می شوند و متخصص زنان که آنها را توسعه داده است، انتشار آنها را رد می کند.

به همین علت ACOG معتقد است که آنها «غیر قابل اثبات» هستند. نگرانی اصلی آنها در مورد این مسئله این است که زنان با در نظر گرفتن یکی از این روش ها باید قبل از اینکه تصمیم خود را بیابند، به طور کامل از هیچ اطلاعات علمی اطمینان حاصل از نتایج جراحی اطالعات کامل مطلع نیستند.

گروه های زنان نگران هستند که بیشتر زنان جوان و نوجوانان جوان (زیر 18 سال) دارای جراحی لگن پاشیدگی هستند و به فشار اجتماعی برای تغییر ساختن خود به جای ارائه آموزش جنسی کمک می کنند بنابراین دختران می دانند که تغییرات آناتومی زنان طبیعی چگونه است. پسران اتاق قفسه سریع را به دیگر مردان نوجوان نشان می دهد، اما قطعات دختران همه دور از چشم دور می شوند.

بسیاری از پزشکان، مشاوران و پزشکان خانوادگی نگران این هستند که زنان جوان تحت تاثیر جراحی پلاستیک قرار می گیرند تا زمانی که نیازی به آن ندارند ناراحت و ناراحت باشند.

هنوز هم دیگران در هنگام حضور در کنفرانس های جراحی زیبایی جراحی می نگرند و پزشکان درباره نحوه دستیابی به یک دید زیباشناسی صحبت می کنند، اما در مورد حفظ احساس احساس بسیار کم می کنند، به طوری که زن همچنان در معرض تحریک جنسی بدون درد و ناراحتی قرار می گیرد.

تصمیم خود را بگیرید :

جراحی پلاستیک واژن یکبار حوزه افراد با نیازهای پزشکی برای ساخت و ساز واژن و بازسازی بود. اکنون این روش ایده آل برای زن مدرن است که بدن خود را با تمام نیازها و خواسته هایش آگاه می کند و قصد دارد تا مسائل ناخواسته را که سن و جنس فرزند در قسمت های زنانه او ایجاد کرده است، تصحیح کند.

از دست دادن احساسات و عدم تحریک در هنگام مقاربت، تجربه شریک زندگی خود را در حال گذراندن از مهبل خود را در طول صمیمیت، احساس بیش از حد آزاد "پایین وجود دارد" و عدم توانایی نگه داشتن تامپون در همه فقط برخی از مشکلات او تجربه.

او این عمل را "نیاز ندارد"، چرا که بسیاری از زنان هرگز آن را ندارند و بدون آن زندگی می کنند. او "می خواهد" این عمل جراحی را انجام دهد، زیرا کیفیت زندگی او را بهبود می بخشد و مایل است که ریسک های مربوط به دستیابی به این هدف را بپذیرد. این نامزد ایده آل برای این جراحی است.

جراحی های واژن و روش های جوان سازی به معنای درمان برای اختلال عملکرد جنسی نیستند.

آنها یک شبه زندگی جنسی افسانه ای را یک شام ایجاد نمی کنند. این روش ها می تواند کیفیت زندگی شما، راحتی تناسلی شما و رضایت شما از ظاهر صمیمانه شما و همچنین ایجاد احساسات جدید در تجربیات جنسی شما را بهبود بخشد.

اگر انتظارات شما واقع بینانه و راحت پذیرفتن خطرات جراحی درگیر باشد، می دانید که در طول عمل جراحی و بهبودی پیش بینی می کنید، و نتایج برنامه را برای «واژینوپلاستی قبل و بعد» بدانید، سپس تصمیم خود را اساسا انجام می دهید.

بهترین جراح متخصص و متخصص را که در دسترس شما است، پیدا کنید و یک قرار ملاقات مشاوره رایگان را برنامه ریزی کنید.


دلایل پزشکی ضروری جراحی زیبایی واژن و جراحی مورد نیاز

بهترین جراح زیبایی , واژینوپلاستی یک عمل جراحی واژن برای هر دو کانال واژینال و بافت غشای مخاطی است که تنگ می شود. این روش این عضلات و بافت ها را تقویت می کند در حالی که حذف پوشش بیش از حد یا آسیب دیده از کانال.

این است که به طور خاص طراحی شده برای تقویت و افزایش کار ساختار بدن وبا واژن.

این روش می تواند به عنوان یک جراحی بازسازی جراحی پزشکی یا عکس جراحی زیبایی واژن  انتخابی انجام شود. جراحی تجویزی به عنوان یک ضرورت پزشکی محسوب می شود، زیرا کانال واژن یا ساختار آن آسیب دیده و یا وجود ندارد. این معمولا به علت یک علت مادرزادی نظیر آترزی واژن (داشتن یک واژن تغییر شکل یافته، غریب یا غیر عملکرد) یا یک علت به دست آمده از جمله بیماری (سرطان) یا یک آسیب فیزیکی (آسیب) است.

هنگامی که جراحی پلاستیک واژن انجام می شود به طور خاص برای ساخت و یا بازسازی پیچ و توال واژن، به صورت جزئی یا کاملا، آن را به عنوان neovaginoplasty اشاره می شود.

هنگامی که جراحی انجام می شود به طور خاص تغییر شکل بافت و استقامت عضلات و قرار دادن کانال واژن برای ظاهر جوان تر و همچنین افزایش کانال پس از کشش آن را از طریق زایمان می گذرد، و سپس آن را کاهش واژن برای بازسازی لوازم آرایشی و بهداشتی است و یک عمل جراحی انتخابی را در نظر گرفت.

در شرایط عمومی، این اساسا یک "صورت چهره" برای جنین های زن است. گاهی اوقات آن به عنوان "جوان سازی واژن" شناخته می شود، به ویژه هنگامی که با یک روش به نام لابیاپلاستی همراه است.بسیاری از افراد درباره هزینه عمل لابیاپلاستی سوالاتی کرده اند .

دسته های جراحی واژینوپلاستی

1. اهداف پزشکی

چندین دهه پیش، روشهای جراحی جراحی واژن در ابتدا به عنوان ابزار بازسازی برای اصلاح نقایص زایمان توسعه یافت. شرایط خاصی مانند:

     آگنیزه یا آپلاسازی مولرایر
     آگنز واژن
     هیپرپلازی مادرزادی آدرنال

اینها نیاز به تعمیر و یا اصلاح دارند تا خانم های جوان با توانایی ادرار کردن به طور عادی، چرخه قاعدگی و درگیر شدن در رابطه جنسی به عنوان یک بزرگسالان رشد کنند.

جراحی مجدد برای اصلاح مشکلات عملکردی همواره توسط کالج آمریکایی متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان (ACOG) مورد توجه قرار گرفته است، زیرا این جراحی ها و نتایج از لحاظ علمی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و برای اثربخشی و ایمنی آنها برای بیماران مورد بررسی قرار گرفته است.

2. اهداف زیبایی / زیبایی

در چند دهه گذشته، آن را به مجموعه ای از روش های زیبایی جراحی تبدیل شده است که جراحان پلاستیک و متخصصین زیبایی بازاریابی به عنوان روش های جوان سازی واژن طراحی شده اند.

این رویه ها به طور خاص طراحی شده اند تا کانالی را که از سن و یا از طریق زایمان از بین رفته یا سست شده اند، تقویت کند. گاهی از هر دو. این اغلب با عمل جراحی همراه است تا ظاهر لب ها یا لگن ها را از لوزالمعده به نام لابیاپلاستی افزایش دهد.

بعضی از جراحان که این روش ها را انجام می دهند ادعا می کنند که جراحی پلاستیک واژن حتی می تواند حساسیت جنسی را بهبود بخشد. جراحی سفت کننده واژن اساسا یک روش برای تغییر زیبایی شناسی آناتومی طبیعی است تا آن را تغییر دهد تا شما را در مورد بدن خود احساس خوبی و شادتر داشته باشد.

پزشکی ضروری جراحی واژن
دلایل جراحی مورد نیاز

چندین شرایط پزشکی و مادرزادی وجود دارد که نیاز به درمان با جراحی دارد تا بیمار بتواند یک زندگی جنسی سالم را به ارمغان بیاورد.

بیماران ممکن است با این شرایط متولد شوند یا ممکن است در معرض تروما، بیماری یا حادثه باشند که نیاز به تعمیر و یا بازسازی جراحی دارند.

این شرایط و جراحی ها توسط ACOG به رسمیت شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته و تحت پوشش کامل یا جزئی توسط اکثر برنامه های بیمه درمانی.

 اتفاق می افتد زمانی که مهبل (واژن) یک زن متوقف می شود قبل از اینکه کامل شود. این ناشی از شکست ورقه واژن است تا کانال آن را تشکیل دهد. اختلال مادرزادی که در حدود 5000 تا 6000 زن را تحت تاثیر قرار می دهد، این شرایط نیاز به جراحی نواوگینوپلاستی دارد تا آن را تصحیح کند و به زن اجازه دهد که یک زندگی عادی سالم داشته باشد.

Aplasia واژینال، همچنین به عنوان سندرم Mayer-Rokitansky-Kyster-Hauser شناخته می شود، توسعه ناقص یا عدم کامل واژن و یا رحم زن است. اختلال مادرزادی، neovaginoplasty همچنین راه حل برای این وضعیت است.

Ageneris مولرایران، یکی دیگر از اختلالات مادرزادی، به دلیل شکست پروتئین Mullerian زن به درستی توسعه یافته است. نتایج این شکست این است که هیچ رحم توسعه نیافته و قسمت فوقانی واژن در حال ایجاد ناهنجاری های مختلف است.

در بلوغ، زنان نشان دهنده آمنوره (توقف یا شکست قاعدگی) و نارسایی قلب (هورمون های جنسی در سطوح بسیار پایین) است. بازسازی واژن اجازه خواهد داد زن بتواند زندگی جنسی معمولی داشته باشد، اما او قادر نخواهد بود فرزندانش را تحمل کند.

هیپرپلازی مادرزادی آدرنال اختلالی است که به ارث برده می شود و ناشی از نارسایی بالای آدرنال است. در این شکل خاص از نارسایی، آنزیم تولید برای کورتیزول و آلدسترون کمبود دارد.

این دو هورمون استروئیدی کلیدی آدرنال برای رشد جنسی بسیار مهم هستند، بنابراین وقتی تولید کورتیزول و شریک آن متوقف می شود، غدد آدرنال بیش از حد کار می کند تا آنها را با اضافه تولید آندروژن ها (هورمون های استروئیدی مردانه) جایگزین کند.

نتیجه این است که زنان مبتلا به CAH، ژنیتال های خارجی مرد را به جای یک زن و مرد، ممکن است ژنیتال کاملا توسعه نیافته یا مبهم نداشته باشند. بین سن جوانان 12 تا 3 سالگی معمولا جراحی اصلاح برای ایجاد یک clitoris و / یا واژن در دختران ضروری است.

سندرم غیر حساسیت آندروژن یک بیماری است که در آن شخص از ناتوانی کامل یا ناتوانایی کامل سلول های بدن برای پاسخ به آندروژن ها و یا هورمون های جنسی مردانه رنج می برد.

عدم پاسخگویی سلول های فرد به هورمون های آندروژنی جدی است و می تواند باعث انسداد و یا حتی کامل شدن جنین های در حال رشد جنین شود. بعد از آنکه کودک به بلوغ رسيد، بعد از آن، ويژگي هاي ثانوي جنسي را تحت تأثير قرار خواهد داد. این بزرگترین عامل ایجاد ژنیتال های مردانه است.

یک کودک مبتلا به سندرم حساسیت آندروژن، آندروژن مورد نیاز برای اتصال با گیرنده های آندروژنی ندارد و وظیفه ارائه هورمون های دی هیدراتکسترون ضروری به بدن است تا تکامل جنین های بدن را تکمیل کند.

در نتیجه، بینش جنسی، مضطرب و یا دگرجنسگرا است. درمان و مدیریت وضعیت با استفاده از درمان جایگزینی هورمون، اختصاص دادن جنس (انتخاب یک نوزاد متضاد جنسی به عنوان مرد یا زن)، مشاوره روانشناختی، جراحی مجدد جنسی (عمل جراحی تغییر جنسیت) و ژنیتوپلاستی انجام می شود.

Procedures For Necessary Surgery

 


مریض های جراحی زیبایی واژن چه سوالاتی میپرسند ؟

سلام وخسته نباشی می خواست بپرسم حدودا قیمت زیبای وتنگ کردن واژن چقدر میشه ....

ادرس یه جراح خوب رو بی زحمت برام بفرستید.ممنون

ســلــام وقــتــتــون بــخــیــر بــراے مــاه دیــگــه مــیــام مــشــاوره و گــرفــتــن نــوبــت عمل زیبایی واژن مــیــخــواســتــم آدرس و شــمــارتــونــو داشــتــه بــاشــم مــمــنــون 

سلام رفع تیرگی واژن به تنهایی هزینه اش چقدره؟  لابیاپلاستی به تنهایی هزینه اش چقدره؟

هزینه لابیا وسفیدی واژن میشه لطف کنید بگید

سلام لطفا ادرس کلینیک  جراحی زیبایی واژن را بفرمایید یا شماره بدین که باشما تماس بگیریم ممنون.

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر


من 4 ماه ازدواج کردم متاسفانه یه مشکلی دارم نمیدونم واسه همه عادیه یا فقط من اینطوریم؟؟
#واژنم حین نزدیکی خیلی هوا می گیره متاسفانه بعد از نزدیکی اون هوا خارج میشه و من خیلی خجالت میکشم جلو همسرم چکار کنم این مشکلم بر طرف بشه  میخواستم ببینم با جراحی زیبایی واژن مشکل حل میشه ؟

 پاسخ

سلام عزیزم.
شما علاوه بر اینکه پوزیشن باید مناسب باشه و بابد پوزیشن های دیگه ای هم بکار ببرین، سعی کنین هنگام نزدیکی بطور ریتمیک خودت رو سفت کنی.
شما باید حتما ورزش های کگل رو زیاد انجام بدین.

مــیــخــواســتــم بــپــرســم هزیــنــه عــمــل لــابــیــاپــلــاســتــے چــقــدرمــیــشــه


من چند روزه لابیاپلاستی کردم الان خیلی درد دارم چیکار کنم ؟؟

بهترین جراح زیبایی , عمل جراحی لگن گاستریشی یک تصمیم بسیار شخصی است، اما هنگامی که تصمیم گرفتید که این روش برای شما درست باشد، ممکن است برخی از سوالاتی در مورد چگونگی بهبودی آن از لابیاپلاستی داشته باشید. خوشبختانه، لابیاپلاستی  به عنوان یک روش سرپایی انجام می شود؛ هر دو عمل جراحی و دوره بهبودی، زمان کمتری را نسبت به جراحی های تهاجمی یا جراحی بیشتر می گیرند. برای اطمینان از هر مرحله از راه، اطمینان حاصل کنید که این لیست از 5 چیز را که باید برای بهبودی خود از عمل جراحی لابیاپلاستی چشمی انجام دهید، آماده کرده اید.

برخی از درد خفیف پس از جراحی

جراحی لابیاپلاستی  با بیهوشی انجام می شود و به هیچ وجه احساس ناراحتی را احساس نمی کنید، اما بعضی از درد های خفیف پس از عمل، به احتمال زیاد رخ خواهد داد. بعد از همه جراحی، جراحی در یک منطقه حساس مثل لگن باعث ناراحتی می شود. پس از عمل جراحی، به شما دارو داده می شود تا بعد از عمل جراحی، علائم خود را به همراه داشته باشید.
تورم و خونریزی طبیعی است

این کاملا طبیعی و تقریبا تضمین شده است - شما چند هفته پس از جراحی، تورم و یا کبودی خواهید داشت. اگر در هنگام ادرار احساس ناراحتی کنید، می توانید درد را با ادرار کردن در حمام و یا آب گرم کردن در منطقه آسیب دیده، زمانی که ادرار می کنید، کاهش دهید. علاوه بر این، سرخ کردن منطقه آسیب دیده می تواند به کاهش تورم کمک کند (به طور مستقیم به پوشش پارچه ای استفاده نمی شود). یک طرف همیشه بیشتر از دیگران متورم شده است.
لباس و بهداشت زنان

به منظور کم کردن ناراحتی، باید لباس و لباسهای شسته و رفته را بپوشانید. لباس های تنگ تر می توانند باعث ایجاد مالش شوند، که باعث صدمه و بهبودی طولانی می شود. علاوه بر این، از تامپون ها در حین بازیابی استفاده نکنید. استفاده از پد و لیزر را تا زمانی که پزشک شما را به دیگری نشان دهد استفاده کنید.
از سکس اجتناب کنید

بله، ما می دانیم، شما ویران شده اید. برای شش هفته پس از عمل جراحی، باید، باید، باید از انزال جنسی اجتناب کنید. پس از گذشت این زمان، ممکن است فعالیت جنسی را به عنوان مجوز راحتی از سر بگیرید، اما با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید.
نکات نهایی

در حالی که بیماران معمولا می توانند به مدت 2 تا 5 روز به کار خود ادامه دهند، بهبود کامل و نتایج عمل جراحی لابیاپلاستی  تا چهار تا شش ماه پس از آن کامل نخواهد شد. صبور باشید، تمام دستورالعمل های جراحت را دنبال کنید، و شما با نتایج خوشحال خواهید شد!


مراقبت‌های بعد از عمل لابیاپلاستی

یکی از جراحی های زیبایی که امروزه اکثر بانوان به آن تمایل دارند جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی است. یکی از جراحی های زیبایی که امروزه اکثر بانوان به آن تمایل دارند جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی است که زیر نظر متخصص زنان صورت می گیرد .این جراحی بر روی لبه های اطراف واژن به منظور تغییر شکل و یا اندازه ی لابیا صورت می گیرد و دربرخی مواقع به هنگامی که عدم تقارن در لبه های واژن صورت بگیرد می توان به تنهایی یا به همراه واژینوپلاستی صورت بگیرد.

بهترین جراح زیبایی ,

 
بعد از جراحی لابیاپلاستی چه مدت نیاز به استراحت می باشد ؟
معمولاً بعد از جراحی لابیاپلاستی فرد احساس درد می کند و ایجاد التهاب در آن صورت می گیرد دوره ریکاوری بعد از این جراحی در مدت زمان ۶ تا ۸ هفته است که در این مدت توصیه می شود به خوبی استراحت کنید.
 
کاندیدای مناسب برای جراحی لابیاپلاستی چه کسانی هستند ؟
این جراحی می تواند توسط همه ی خانم ها صورت بگیرد زیرا یک جراحی زیبایی به حساب می آید ولی معمولاً در افرادی که دارای عدم تقارن لبه های واژن هستند ،کسانی که زایمان طبیعی انجام داده اند ، کاهش پیدا کردن کلیتوریس، اشخاصی که لابیامینور بزرگ دارند بیشتر صورت می گیرد.
 
آیا در جراحی لابیاپلاستی جای بخیه معلوم می شود ؟
در این جراحی معمولاً جای زخم و اسکار در جراحی دیده نمی شود زیرا برش ها در داخل زده می شود و در صورتی که نیاز به بخیه باشد از بخیه های نازک استفاده می شود.
 
آیا انجام لابیاپلاستی در رابطه ی جنسی تاثیرگذار است ؟
در ۶ ماه اول اثرات این جراحی مشخص نیست اما بعد از مدت زمان کوتاهی با ترمیم زخم ها و خون رسانی بیشتر و تحریک اعصاب جدید لذت جنسی افزایش پیدا می کند .
 
آیا بعد از جراحی لابیاپلاستی از چرک خشک کن استفاده می شود ؟
بهتر است برای جلوگیری از مشکلات ناشی از جراحی از تمام داروهای تجویز شده توسط متخصص زنان استفاده شود .
 
عوارض و خطرات جراحی های زیبایی واژن چیست ؟
خطرات احتمالی از این جراحی عبارتست از عفونت ، تغییرات دائمی در احساسات ،دردهای مکرر و زخم های که در طی جراحی امکان دارد روی دهد .
 
آیا بیمه شامل این جراحی زیبایی لابیاپلاستی می شود ؟
خیر زیرا جراحی لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی محسوب می شود به همین دلیل بیمه شامل آن نمی شود .

 

 


تخفیف ویژه جراحی زیبایی واژن

برای بسیاری از ما، هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی واژن زیاد و چشمگیر است و معمولاً برای پرداخت این هزینه نیاز به تامین منابع مالی مورد نیاز وجود دارد. به خاطر این که هزینه پرداختی بابت جراحی واژن یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیماران اهمیت دارد که با عامل های احتمالی تاثیر گذار بر هزینه جراحی ... هزینه جراحی واژن یکی از سوالات مهمی است که ذهن همه بیماران را گاهی بخود مشغول می کند و همه می خواهند هزینه تمام شده جراحی خود را بدانند، در این مقاله توضح کاملی از دلایل تفاوت هزینه های برای افراد مختلف آورده شده است. زیرا بیماران همیشه به دنبال جراحی واژن با قیمت مناسب می باشند. سوالاتی از این دست: مناسب ترین قیمت جراحی واژن و زیبایی؟ ارزان ترین و گرانترین قیمت عمل جراحی واژن ; ارزان ترین جراح واژن در تهران; گرانترین جراح واژن در تهران و اطراف تهران; ارزانترین جراح زیبایی واژن در کرج; گرانترین جراح زیبایی واژن در کرج;


آیا لابیاپلاستی باعث قرینه شدن واژن میشود ؟؟

منظور از قرینه کردن واژن چیست ؟

من با لابیاهای  غیر طبیعی بزرگ متولد شده ام. در ابتدا چسبندگی لگن را داشتم اما به طور طبیعی در بلوغ جدا شدم. یک لگن نسبتا خوب بود، قطعا نسبت به هر چیز دیگری بیشتر بود، و من بسیاری از اگزما، عفونت های ادرار و غیره را داشتم. زمانی که آنها به طور طبیعی در دوران بلوغ متلاشی شدند، مشکلات من دوساعت شبانه بود - به معنای واقعی کلمه - و من خیلی زیاد رفتم همانطور که شما نوشتید.

لغزش، عدم توانایی پوشیدن لباس تنگ یا لباس با توری و غیره، در حال رفتن به اتاق خرید اتاق فقط برای تنظیم، نیاز به خم کردن جلو / چرت زدن (به عنوان اگر چیزی را برداشت) در خیابان به طوری که همه چیز به طور طبیعی دوباره به محل سقوط. گریه با درد پس از ایستادن طولانی یا نشستن، به طور مداوم با کرم ها و نرم کننده ها مرطوب می شود، سرانجام ترک خوردن و تقسیم شدن و خونریزی می شود (و در نهایت به اندازه کافی در معرض آسیب دیدن قرار می گیرند). شلوار من یک بار به لبه ها متصل شد، من فکر می کنم که پوست از طریق یک سوراخ کوچک، از آن عبور کرده و پوست بیرون از ناخن است. من در آسيب قرار گرفتم لازم است DM را برای حذف شلوار با قیچی متوقف کنید.

به اندازه کافی پس از یک شب کافی بود که وقتی تلویزیون را تماشا می کردم، ایستادم و با درد در آنجا غلبه کردم، به توالت فرار کردم و متوجه شدم که خونریزی شدم چون موی گرفتار شده بود. من به پایان نامه نوشتم که من یک صفحه دو صفحه ای برای کمک به من نوشته بودم. به تابستان گذشته یک پزشک متخصص زنان مراجعه کردم و از من خواسته شد تا هر دارو و درمان که من تا به حال سعی کرده بودم بنویسم - یک صفحه A4 ارزش دارد. یک معاینه بعد از آن و او گفت که من یک لابیاپلاستی دریافت کردم، هیچ سوال - او به وحشت افتاده است که آن را انجام نشده است دیر یا زود.

DD من فقط (دیروز) به علل مشابه به بالا (به جز مشکلات جنسیتی که او 16 سال دارد و نمی خواهد یک پسر را در نزدیکی او بگذارد)، در مورد NHS لایوپلاستی داشته است. درد، ناراحتی، مسائل لباس و مسائل لباس، اگزما ورم پستان (که ممکن است منجر به رشد بیش از حد بافت شود). به هر حال روزهای اول، تورم عظیم، اورژانس 5 ساعته اضطراری (توسط NHS به یک متخصص "سمپاتیک" اشاره شده است به عنوان یک عمل غیر معمول در نوجوانی، اما اگزما حتی عجیب و غریب غیرمعمول است و به همین ترتیب غیرمعمول نیست) برای ایجاد چسبندگی هایی که در یک شب به هم متصل شده اند .... بیایید امیدوار باشیم که او صبح کمی بهتر است. آره، حواس پرتی از نتایج Ds's A!


تخفیف%ویژه%عمل%لابیاپلاستی

در انگلستان، هزینه عمل لابیاپلاستی حدود £ 1،000- £ 3،000 هزینه می شود، به علاوه هزینه هرگونه مشاوره یا مراقبت پیگیری که ممکن است در قیمت موجود نباشد. گاهی اوقات ممکن است یک لابیاپلاستی بر روی NHS انجام شود، اگر لب های واژن به طور مشخص غیرطبیعی است و موجب ناراحتی یا آسیب زدن به سلامتی او می شود. با این حال، NHS به طور معمول این عملیات را ارائه نمی دهد.

اگر در انگلستان هستید، وب سایت مرکز کیفیت مراقبت (CQC) را برای مراکز درمانی که می توانید یک آزمایش خون انجام دهند، بررسی کنید. تمام کلینیک ها و بیمارستان های مستقل که جراحی زیبایی در انگلیس را ارائه می دهند باید با CQC ثبت شوند، که گزارش های بازرسی و رتبه بندی عملکرد را برای کمک به مردم برای مراقبت از خود می نویسد.

 

شما همچنین باید جراح را که این عملیات را انجام می دهد، تحقیق کنید. تمام پزشکان باید حداقل در شورای عمومی پزشکی (GMC) ثبت شوند. ثبت نام کنید تا ببینید که آمادگی پزشک برای تمرین در تاریخ چیست؟ همچنین ممکن است بخواهید بدانید:

 

چند عملیات انجام شده در جایی که عوارض وجود دارد
     چه اتفاقی می افتد؟
     میزان رضایت بیمار از پزشک است

چه چیزی درگیر آن است؟

یک لابیاپلاستی میتواند با استفاده از یک بیهوشی عمومی یا یک بیهوشی موضعی با آرامبخشی انجام شود.

این روش شامل کوتاه کردن یا تغییر شکل لب های واژن می شود. بافت ناخواسته با یک اسکنر یا احتمالا یک لیزر بریده می شود و لبه های شل ممکن است با بخیه های خوب و قابل جدا شدن بپوشند.

کل روند طول می کشد حدود یک تا دو ساعت.

برخی از بیماران قادر به رفتن به خانه در همان روز هستند.

بهبود

ممکن است لازم باشد کمی از کار را برای بازیابی انجام دهید. این می تواند چند ماه طول بکشد تا پوست به طور کامل بهبود یابد.

در طول این مدت شما باید:

    
نگه داشتن منطقه تمیز و آزاد از عفونت
    
لباس های شل و لباس را برای جلوگیری از مالش استفاده کنید
    
اجتناب از رابطه جنسی برای چند هفته
    
برای چند هفته استفاده از حوله های بهداشتی به جای تامپون ها استفاده کنید

جراح شما به شما توصیه های خاصی را می دهد که باید دنبال کنید.
عوارض جانبی انتظار می رود

پس از یک لابیاپلاستی معمولی، درد شدید، کبودی و تورم تا دو هفته وجود دارد.

در این دوره پهنا و نشستن احتمالا ناخوشایند خواهد بود، اگر چه شما می توانید به دردسر خود کمک کنید.
چه چیزی می تواند اشتباه باشد

گاهی اوقات لابیاپلاستی میتواند منجر به:

    
خون ریزی
    
عفونت
    
زخم بافت
    
کاهش حساسیت ناحیه تناسلی

هر گونه عملیات همچنین دارای یک خطر کوچک است:

    
ایجاد یک لخته خون در رگ
    
یک واکنش آلرژیک به بیهوشی

جراح باید توضیح دهد که این خطرات و عوارض چقدر احتمال دارد و چگونه آنها را درمان می کنند.

گاهی اوقات بیماران دریافت اثر دلخواه را به دست نمی آورند و احساس می کنند که نیاز به عمل دیگری دارند.

اگر مشکلی دارید، چه کاری انجام دهید؟

جراحی زیبایی گاهی اوقات می تواند اشتباه باشد و نتایج ممکن است چیزی که شما انتظار دارید نیست.

اگر لیپوپلاستی دارید و عوارض را تجربه کرده اید یا از نتایج ناراضی هستید، باید با جراح که با شما درمان می شود، موضوع را در نظر بگیرید.

اگر نگران مراقبت هایتان هستید، باید با CQC تماس بگیرید.

در صورت لزوم می توانید شکایت خود را از یک پزشک به GMC شکایت کنید.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره را در مورد آنچه که اگر همه چیز اشتباه باشد، بخوانید.

چه کسی نباید آن را داشته باشد؟

لابیاپلاستی نباید در دختران زیر 18 سال انجام شود. لوب های آنها ممکن است همچنان به رشد و توسعه بیش از بلوغ بلوغ، به اوایل بزرگسالی ادامه دهند.

چگونه با ختنه زدن جنسیت زن متفاوت است؟

یک لابیاپلاستی به عنوان جراحی زیبایی واژن  یا به عنوان درمان برای یک مشکل پزشکی، با رضایت کامل بیمار ارائه می شود.

خنثی شدن تناسلی زن (FGM) به روش هایی اشاره دارد که عمدا تغییر می کنند یا باعث آسیب به اندام های زنانه می شوند به دلایل غیر پزشکی. این تقریبا همیشه در کودکان بدون رضایت آنها انجام می شود و در این موارد از نظر اخلاقی و اخلاقی اشتباه است. FGM در انگلستان غیرقانونی است.


لابیاپلاستی-با-تخفیف-ویژه

تخفیف ویژه و استثنایی لابیاپلاستی برای مدت محدود


مرکز مشاوره جراحی زیبایی واژن

مشاوره ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ،مشاوره رایگان لیزر واژینال . مشاوره ازدواج,کاهش میل جنسی,ارضا شدن,مرکز مشاوره جراحی زیبایی واژن ,مشاوره جراحی زیبایی واژن ,جراحی زیبایی واژن مشاوره ... دریافت قیمت ... مراقبت‌های پس از عمل جراحی زیبایی واژن . مراقبت‌های پس از عمل جراحی زیبایی واژن . عمل جراحی زیبایی واژن ,جراحی پلاستیک واژن ، دریافت قیمت ...


جوانسازی واژن شامل موارد زیر است

تنگ کردن واژن با لیزر: ماندگاری اثر تنگ كنندگى ليزر واژن معمولا دو سال است. این عمل سرپایی بوده و نیاز به مراقبت های پس از عمل به جز عدم مقاربت تا یک هفته ندارد. لابیاپلاستی: در این روش لبه های خارجی و داخلی واژن کوچک می شوند که در شکل ظاهری ناحیه تناسلی تاثیر به سزایی دارد. اين عمل بدون خونريزى است و به صورت سرپايي انجام مي شود. برطرف کردن تیرگی پوست واژن: با استفاده از لیزر جوانسازی واژن می‌توان لبه‌های تیره و شل شده ناحیه تناسلی، پوست واژن و اطراف آن و كشاله ران را تا چند درجه روشن تر کرد. نوبت دهی و مشاوره 24 ساعته از طریق آیدی تلگرام زیر


آموزش تصویری لیزر واژینال

بسیاری از زنان میپرسند که نحوه لیزر واژینال چگونه است . در ادامه به شرح آموزش تصویری لیزر واژینال میپردازیم .


آخرین تکنیک های لیزر غیر جراحی برای تنگ کردن واژن و درمان سفت شدن واژن

آموزش تصویری لیزر تنگ کردن واژن در چند مرحله

بهترین جراح زیبایی , درمان های Er-YAG و CO2 لیزر سه گزینه بدون درد و بدون جراحی برای سفت کردن واژن ارائه می دهند که هر دو باعث بازسازی کلاژن در مخاط واژن، تقویت دیواره های واژن و تنگ کردن قطر حفره واژن می شوند. درمان طول می کشد فقط چند دقیقه و تولید فوری سفت کردن و انقباض.

در حال حاضر در دسترس است، یک راه حل قابل ملاحظه ای موثر، بدون درد و دراز مدت برای مشکل کشیدگی واژن یا سندرم آرام سازی واژن (VRS)، که در بسیاری از موارد نه تنها در بسیاری از زنان بعد از یائسگی، بلکه در اکثر زنان جوان تر زایمان را تجربه کرده اید

قبل از معرفی روشهای لیزر Er-YAG و CO2 برای کاهش علائم VRS، گزینه های درمان عبارتند از:

انواع کرم ها و اسپری های سفت و سخت تجویز شده به سایر روش های دارویی و داروهای هورمونی که همه آنها نتایج محدود و نیاز به برنامه تکراری را ارائه می دهند.

گزینه های رفتاری مانند تمرینات Kegel که اثربخشی کوتاه مدت دارند.

رویه های جراحی که در آن بافت های واژینال و بافتی درگیر و مجددا شکل می گیرند (واژینوپلاستی) نتیجه ای طولانی تر را ارائه می دهند اما با افزایش خطر ابتلا به اسکار، عفونت و آسیب عصبی همراه است.

در حال حاضر - درمان های Er-YAG و CO2 لیزر سه گزینه بدون درد و بدون جراحی را ارائه می دهند که هر دو آنها باعث بازسازی کلاژن در مخاط مخاطب، تقویت دیواره واژن و کاهش  (تنگ کردن واژن ) قطر حفره واژن می شود. درمان طول می کشد فقط چند دقیقه و تولید فوری سفت کردن و انقباض.

روند پیری عامل اصلی نیست که موجب آسیب زدن به بدن زن می شود. بارداری و زایمان، یائسگی و تغییرات در افزایش وزن، عوامل موثر بر تمام اعضای بدن و سیستم زنان است. زایمان مستلزم مهار شدن واژن در طول زایمان است، افزایش وزن نیز باعث افزایش وزن بدن در دوران بارداری و شروع یائسگی می شود، حتی در زنان سالم، روند طبیعی کشش واژن را تجربه می کند.

VRS - وقتی شروع می شود؟

این وضعیت ابتدا در زنان 30 تا 40 سالگی ظاهر می شود، که عمدتا به علت زایمان یا افزایش وزن است و همچنان بر روی تخریب تخمدان واژن تاثیر می گذارد. واژن به تدریج از یک عضو با یک پوشش مفصلی قوی، ضخیم و مرطوب تغییر می کند، قادر به بازسازی کلاژن به طور مداوم، به یک با پوشش نازک، ضعیف و خشک، که به طور فزاینده قادر به بازسازی الیاف کلاژن جدید است. کلاژن پروتئین ضروری برای تقویت بافت همبند در تمام قسمت های بدن از جمله واژن است. درست همانطور که پوست به تدریج رطوبت و کشش را از دست می دهد، دیوار واژن و مخاط نیز می باشد.

علائم VRS نیز ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تحریک واژن با خارش و سوزش
     خشکی
     درد در هنگام مقاربت (dyspareunia)
     pH پایین واژن، محیط را برای عفونت باز می کند
     درجه بی اختیاری ادرار به علت ضعیف مخاط مخاطب
     Er-YAG و درمان CO2 - دو راه حل لیزر غیر تهاجمی

VRS دیگر نیازی به شرطی نیست که زنان بتوانند در کنار علائم ناخوشایند همراه خود و همچنین تاثیر بر کیفیت زندگی را تحمل کنند.

میخواهید بیشتر در مورد درمان بدانید؟

درمان شامل سه جلسه 20 دقیقه ای است که تقریبا یک ماه فاصله دارند. این روش ها با هدف بازگرداندن تن ماهی عضلانی واژن و همچنین قدرت و ضخامت مخاط است.

لیزر Er-YAG و CO2 دارای یک زاویه حمل زاویه 360 درجه و 90 درجه است که هدف انتخابی و دقیق پرتوهای نور را بر روی دیواره واژن نشان می دهد. این انرژی لیزر باعث می شود که فیبرهای کلاژن بلافاصله قرارداد بکشند و تحریک آنها را برای تولید کلاژن بیشتر برای تعمیر خود.

هیچ پیشنهادی برای بیمار قبل یا بعد از عمل وجود ندارد.

حداقل ناراحتی و درد ناشی از واژن وجود دارد و بیماران می توانند پس از آن، بدون استناد شدن از رابطه جنسی به مدت چند روز، از خواب و بیداری خود رها شوند.

نتایج پس از چند روز با ایجاد کلاژن در مخاط مخاطب ظاهر می شوند و به طور مداوم بیش از 3-6 ماه ادامه می یابند، دیواره واژن را در روند تشدید می کنند و رطوبت و خواص تولید رطوبت موجود در واژن را حفظ می کنند. * نتایج ممکن است از فرد به فرد متفاوت باشد

هر دو شرط با توجه به قدرت و ضخامت دیواره واژن بهبود می یابند. این مقاومت ساختاری بهبود یافته نیز در حمایت از مثانه کمک می کند. * نتایج ممکن است از فرد به فرد متفاوت باشد

با پیری بیشتر، سوزش واژن ادامه خواهد یافت اما درمان نگهداری می تواند در مسیر انجام شده برای حفظ تولید کلاژن در بافت های مخاطی واژن انجام شود. * نتایج ممکن است از فرد به فرد متفاوت باشد


تغییر شکل واژن چه زمانی رخ میده ؟

بعد از زایمان: كه ماهیچه های واژنی تا ۶ ماه زمان لازم داره تا بتونه به شکل و اندازه نرمال خود برگرده . مسن شدن: كه باعث شل شدن و افتادگی واژن میشه


آقایان عاشق چه نوع اندام زنانه ای هستند؟

مردان زناني را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سايز برايشان اصلاً مهم نيست.

بهترین جراح زیبایی , ����نگران چيزهاي از بدنتان که قادر به کنترل آن نيستيد، نباشيد مثل استخوان‌بنديتان.

����روي انرژيتان براي خوش‌فرم شدن و رساندن نسبت دور کمر و دور باسنتان به 0.7 تمرکز کنيد.

����تا جاييکه مي‌توانيد شکمتان را صاف کنيد. تنها راه آن اين است که چربي‌هاي اين ناحيه را از بين ببريد.

����باسن تان را فرم داده و گردتر کنيد. اين تفاوت بين کمر و لگنتان را بيشتر نشان مي‌دهد.برای زیبا تر شدن ناحیه تناسلی از عمل زیبایی واژن بهره بگیرید . برای جوان سازی واژن از تکنولوژی لیزر واژینال استفاده کنید

����بالاتنه‌تان را باريک تر کنيد مخصوصاً در ناحيه بازوها و سرشانه. اين هم باعث مي‌شود که کمرتان باريک‌تر به نظر برسد.
ترديد نکنيد.

����اگر بدنتان را متناسب و خوش‌فرم کنيد، اندان زنانه شما خود را آشکار خواهد کرد.


ﺁﯾﺎ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﻭﺍﮊﻥ ﻣﯽﺷﻮﺩ؟

❓❓ﺁﯾﺎ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﻭﺍﮊﻥ ﻣﯽﺷﻮﺩ؟ ✳️ﺍﻏﻠﺐ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺎﻋﺚ ﮔﺸﺎﺩﯼ ﻭﺍﮊﻥ ﻣﯽﺷﻮﺩ . ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺩﻭ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﻬﻢ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻭﺍﮊﻥ ﺷﻮﺩ ﯾﮑﯽ ﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﻭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺳﻦ . ✅ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺕ ﻃﻮﻻﻧﯽ ، ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻨﮓ ﺷﺪﻥ ﻭﺍﮊﻥ ﻣﯽﺷﻮﺩ ، ﺩﺭﺳﺖ نیست ﻭﺍﮊﻥ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺍﺭﺗﺠﺎﻋﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ، ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ . ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻪ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ ، ﻭﺍﮊﻥ ﺗﻨﮓﺗﺮﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﺑﺮﻋﮑﺲ ، ﺧﺎﻧﻤﯽ ﮐﻪ ﻭﺍﮊﻥ ﮔﺸﺎﺩﯼ ﺩﺍﺭﺩ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ . ☑️ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗﻨﮕﯽ ﻭﺍﮊﻥ ﮐﻪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯽﺷﻮﺩ ، ﺍﻏﻠﺐ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺧﺸﮑﯽ ﻭﺍﮊﻥ ﻭ ﻋﺪﻡ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺁﻧﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﺳﺖ .


خصوصیات زنانه ای که مردان از آن متنفرند

1.اینکه زنها چطور میتوانند حتی ساده ترین چیزها را هم پیچیده کنند. 2.کمبود اعتماد به نفس 3.زنهایی که فکر میکنند همه چیز دارند. 4.میل شدید زنها برای تغییر دادن مردها 5.حسادت خانمها 6.زنهایی که بیش از حد وابسته اند. 7.زنانی که خصوصیات زنانه ندارند. 8.زنانی که قدرت مراقبت از خودشان را ندارند. 9.زنانی که به شدت مادی گرا هستند. 10. زنانی که در ابتدای یک رابطه سعی میکنند به جای مرد تصمیم بگیرند و انتخاب کنند.


تمایل دختران باربی خوش اندام به عمل لابیاپلاستی

یکی از جراح زنان گفت: نسخه ایده آل از مهبل (واژن) که توسط برخی از زنان جستجو می شود کمتر انسانی و بیشتر باربی عروسک است. "من شنیده ام که مردم می گویند که زیبایی یک واژن شبیه به شکاف، متقارن و صاف است که در آن لبه های لگن بیرون نمی ریزند. این نسخه پیش از نابالغ واژن است، مانند یک دختر 11 تا 12 ساله. "

در یک مطالعه، تقریبا یک سوم زنان تحت عمل جراحی زیبایی واژن گفتند که تحت تاثیر شریک زندگی خود قرار گرفته اند.

او بی اختیاری و کشش داخلی و بیرونی واژن خود را تحمل کرد، که در طول فعالیت های روزمره باعث درد و ناراحتی شد. دانشجوی 42 ساله پرستاری از تصمیم گرفت تا در مورد آن کاری انجام دهد. سال گذشته او تحت عمل جراحی لابیاپلاستی و سایر روش های شناخته شده به عنوان "جراحی.جوان.سازی.واژن" بود.

به گفته متخصصین  جراحی پلاستیک زیبایی، اولویت در میان تعداد بیشتری از زنان آمریکایی است که تحت چنین جراحی قرار می گیرند. تعداد بیماران تحت لابیاپلاستی یا عمل

جراحی برای ترمیم لبهای از واژن، 69 درصد افزایش یافته است، از 5،070 جراحی در سال 2013 به 7،535 در سال گذشته.

سایر روش های جوان سازی عبارتند از سفت کردن مهبل (واژن)، جایگزین کردن شکمبه، برداشتن پوست در اطراف کلیتوریس و رطوبت بر روی دیواره های داخلی مهبل (واژن).

محققان می گویند محبوبیت فزاینده جراحی زیبایی واژن، جامعه ای را نشان می دهد که دقیق ترین قسمت بدن یک زن را مورد بررسی قرار می دهد، و توسط یک صنعت که بر ناامنی زنان تأثیر می گذارد، تقویت می شود.

جراحان که این روش ها را پیشنهاد می کنند، استدلال می کنند که جراحی ها فقط زیبایی نیستند. این جراحی ها برای درمان بیماری های پزشکی، از جمله بی اختیاری و اختلال عملکرد جنسی استفاده می شود. برخی از زنان تحت عمل جراحی می گویند که آنها از آزادی بیشتری برخوردار هستند تا بدنهایشان را تغییر دهند.

روش های واژن یک نسبت نسبتا کوچک از جراحی زیبایی را تشکیل می دهند. بزرگ شدن پستان همچنان محبوب ترین جراحی زیبایی در زنان است. در مقایسه با افزایش شدید لابیاپلاستی، جراحی های بزرگ شدن پستان از 2013 تا 2014 به میزان 8.5 درصد کاهش یافته است.

اولیپانت می گوید مسائل بهداشتی او مانع شیوه زندگی او شده است. او گفت: "من مانند یک دیوانه بازی می کنم و تصور می کنم این را می گویم: شما به یک کلاس بالون های هوازی یا یک کلاس اسپین می روید و داخل لبه های طولانی تر از لبه های بیرونی است و بی اختیاری ادرار را به آن اضافه کنید. مالش، سوزش، خارش و کشیدن وجود دارد. "

برای پنج سال او پاسخی را جستجو کرد تا زمانی که دکتر تروی هالپارن، متخصص زنان و زایمان سان آنتونیو که از سال 2003 بیش از 700 لابیاپلاستی انجام داده بود، پاسخی پیدا کرد. او به الیپانت گفت که مسائل بهداشتی او می تواند توسط لابیاپلاستی حل شود و عضلات داخلی واژن

اولیپانت می گوید در عرض چند روز از جراحی، او در مدرسه پرستاری برگشت و مانند یک زن دیگر احساس کرد.

پایان قسمت اول.

گرچه انگیزه اولیپانت برای انجام عمل جراحی زیبایی واژن  نبود، او معتقد است که زنان تحت فشار قرار می گیرند تا به یک مدل خاص زیبایی جسمانی برسند.

دکتر شریل ایگلسیا موافق است استاد مامایی، زنان و اورولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه جورج تاون و معاون صندلی نقد و بررسی بیماران در کالج آمریکایی زنان و زایمان است. او صدها  عمل لابیاپلاستی برای مصارف پزشکی، نه لوازم آرایشی و بهداشتی را انجام داده است.

"من اشتباه نکردم او گفت: "من کاملا با زنان موافق هستم اگر بخواهند بخشی از بدن خاصی را دوست نداشته باشند." "این اهانت آنهاست. چیزی که من نگران آن هستم این است که یک نسخه آرمانی از آنچه که طبیعی است، وجود دارد. "

در طبیعت، به معنی تغییر طبیعی است. لب های داخلی واژن می توانند از 7 میلی متر تا 50 میلی متر متفاوت باشند و معمولا از لب های بیرونی خارج می شوند. قومیت، سن و زایمان ممکن است بر ظاهر آنها تاثیر بگذارد.

متخصص زنان زیبایی که لابیاپلاستی عمل می کند، معتقد است که برای بعضی از زنان، آناتومیک که با آن متولد می شوند ساده نیست.

 این متخصص زنان گفت: "زنان با لابی های بزرگ متولد شده اند که کاملا با آنها خوشحال هستند و زنان با یک چاقو در یک طرف و یک زبان بزرگ از سوی دیگر متولد شده اند." "اگر شما در بدن خود راحت نیستید، مانند آناتومی بدن شما را وزن می کند و نمیتوانید زندگی کامل را انجام دهید."

 یکی از جراح زنان گفت: نسخه ایده آل از مهبل (واژن) که توسط برخی از زنان جستجو می شود کمتر انسانی و بیشتر باربی عروسک است. "من شنیده ام که مردم می گویند که زیبایی یک واژن شبیه به شکاف، متقارن و صاف است که در آن لبه های لگن بیرون نمی ریزند. این نسخه پیش از نابالغ واژن است، مانند یک دختر 11 تا 12 ساله. "

 یکی از جراح زنان گفت: نسخه ایده آل از مهبل (واژن) که توسط برخی از زنان جستجو می شود کمتر انسانی و بیشتر باربی عروسک است. "من شنیده ام که مردم می گویند که زیبایی یک واژن شبیه به شکاف، متقارن و صاف است که در آن لبه های لگن بیرون نمی ریزند. این نسخه پیش از نابالغ واژن است، مانند یک دختر 11 تا 12 ساله. "

"اگر شما در بدن خود راحت نیستید، مانند آناتومی بدن شما را وزن می کند و نمیتوانید زندگی کامل را انجام دهید."

برخی از کارشناسان معتقدند که نرسیدن به اوج جنسی باعث افزایش جراحی زیبایی واژن می شود.

در سال 2014، دو پژوهشگر شیکاگو برای پیدا کردن اینکه آیا نرسیدن به اوج جنسی مشکل بود. جان آرکینز و دکتر اتو Placik 490 عکس مرکب مجله پلیبوی منتشر شده بین سالهای 1954 تا 2013 منتشر شده است. آنها دریافتند که در طول زمان، مهبل سینه به دست می آید تا نقطه کانونی عکس ها شود.

زنان به دنبال جراحی لوازم آرایشی واژینال، بعضی از رسانه ها را به عنوان تقویت یک ایده خاص از آنچه یک واژن طبیعی به نظر می رسد، می گویند. آنها همچنین خواسته های شرکای خود را ذکر می کنند.

 

 


هزینه -کاندید-مراقبت-بیمه-عمل-"لابیاپلاستی"

داده هایی که روز چهارشنبه توسط جراح و متخصص زنان منتشر شد، افزایش 39 درصدی جراحی های لگن و عمل لابیاپلاستی در سال 2016 را با بیش از 12000 روش انجام داد. این روش می تواند از 2500 دلار تا 6000 دلار افزایش یابد و شامل بلند کردن یا پیرایش چربی یا تزریق چربی یا پرکننده به داخل منطقه باشد.

محققین و پزشکان معتبر گزارش دادند که ،  افزایش عمل لابیاپلاستی به  این امر می تواند به دلیل تعدد تغییرات فرهنگی باشد که از اطلاعات بیشتر در مورد روش های رسانه های اجتماعی به شیوه های جدید جراحت ها می باشد.

در گذشته، یک زن که ممکن است ناخوشایند به علت چاق شدن یا مالیدن از بافت اضافی زیر کمربند، ممکن است شناخته نشده باشد، گزینه جراحی وجود دارد، اما با استفاده از اینترنت، این روش در حال توجه بیشتر است.

چگونه میتوان واژن شل و آویزان را اصلاح کرد ؟

کشیدن پوست بدن (عمل لابیاپلاستی )عمل جراحی ای است که برای اصلاح پوست بدشکل و آویزان اضافی و چربی زیر آن در هر نقطه از بالاتنه و دست و پا انجام میشود . ( مانند : عمل صاف کردن شکم هم یکی از روشهای جراحی برای بالا کشیدن است که در ناحیه شکم انجام میشود )

کشیدن پوست با جراحی روشی است برای اصلاح عارضه های ناشی از بالا رفتن سن ، کاهش وزن ، و بارداریهای متعدد ( با افزایش و کاهش وزن همراه با آنها  ). در برخی از موارد ، عارضه هایی که با کشیدن پوست رفع می شوند ممکن است ارثی باشند : ذخایر چربی خانوادگی و پوست فاقد  قوام و خاصیت ارتجاعی . کشیدن پوست با جراحی ممکن است به نتایج چشمگیری در وضعیت و ظاهر اندام و پوست شما بینجامد .

آیا هزینه عمل لابیاپلاستی تحت پوشش بیمه قرار میگیرید ؟؟

عمل لابیاپلاستی یک نوع عمل جراحی زیبایی واژن  است . شاید مواردی مستثنی شوند که در آنها با استفاده از روشهای کشیدن پوست مناطقی از بدن را ترمیم کنند که پوست آویزان اضافی در آنها مشکلات پزشکی ایجاد کرده است .

کاندیداهای مناسب

کاندیدهای مناسبی برای عمل لابیاپلاستی پوست بدن زنان سالمی هستند که هدفهای واقع بینانه دارند و آماده اند تا بپذیرند بهای داشتن بدنی شکیل تر ایجاد جوشگاه های مشهئد است .

اگر مشکلات جسمانی دارید که مانع التیام درست زخمهایتان میشود ، مثل مرض قند یا برخی از بیماریهای خود ایمنی ، ساید کاندید مناسبی برای عمل لابیاپلاستی نباشید . حتما هر چیزی را که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد بگویید .

در صورتی که مشکلات پزشکی دارید ، شاید لازم باشد که جراح پلاستیک شما با پزشک معالجتان در تماس باشند

شاید به زنانی که قصد دارند ر آینده باردار شوند ، توصیه میشود که عمل لابیاپلاستی را به تعویق بیندازند

 

 


عکس تنگی واژن / زیباترین اندام زنانه از نظر مردان

هزینه-عمل-لابیاپلاستی-عکس-تنگی-واژن

 

خانم دکتر ناحیه تناسلیم زشت و سیاه همراه خارش شدید هست . می خوام ازدواج کنم از این مشکل رنج میبرم و خجالت میکشم باید چکار کنم؟


 درمان سیاهی واژن و عفونت های قارچی و غیر قارچی زنان


جذاب‌ترین اندام‌ تناسلی زنان با انجام لابیاپلاستی << ورود آّقایان ممنوع >>

راهکاری برای داشتن واژن زیبا و خوش فرم ، چگونه می توانیم ناحیه تناسلی خود را خوش فرم، زیبا و جذاب داشته باشیم تا اندام زیبایی داشته باشیم. زنان روسی به زیبایی چهره و اندام تناسلی خود توجه زیادی دارند و رازهایی که بین آن‌ها مرسوم است، تاثیر زیادی دارد و به زیبایی صورت و اندامشان، کمک فراوانی می‌کند. این رازهای زیبایی در سبک زندگی زنان و زندگی زناشویی روسی نفوذ کرده و با تمام جوانب زندگی آن‌ها، هماهنگی پیدا کرده است.


آخرین اخبار تحقیقات پزشکی درباره لیزر واژینال

مرکز تحقیقات دانشگاه های بزرگ جهان یکی از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی در زمینه تولید و انتشار دانش میباشد ، تشخیص و درمان بیماری های زنان و به ویژه توسعه فناوری های نوین لیزر زنان و لیزر زیبایی زنان می باشد که زیر نظر اعضای هیأت علمی برجسته دانشگاه کالیفرنیا فعالیت می نماید.


روشن کردن واژن ، جوانسازی واژن ، لیزر واژن ، سفید کردن ناحیه تناسلی

رنگ تيره واژن, ترشحات تيره واژن, تيره شدن واژن, علت تيره شدن واژن, تيره شدن رنگ واژن, علت تیرگی پوست واژن, روشن شدن پوست واژن, خشکی پوست واژن, تیرگی پوست واژن, سفيد كردن پوست واژن, نازک شدن پوست واژن,جوانسازی واژن ، لیزر واژن ، سفید کردن ناحیه تناسلی ، ناحیه تناسلی، زیبایی واژن ، لیزر ، مونالیزا.


هزینه تنگ كردن واژن

 

 


علت‌های شل شدن واژن

علت‌های زیادی برای شل شدن واژن وجود دارد و شامل موارد زیر می‌شود:

– زایمان
– چاقی
– جراحی که قبلا در این ناحیه انجام داده‌اید
– زیاد بلند کردن وسایل سنگین
– ورزش سنگین به طور منظم
– ترومای لگن
– یائسگی
– درد مزمن کمر
– عطسه‌ی مکرر یا سرفه
– یبوست مکرر

شل شدن واژن یک روند طبیعی است، اما راه‌هایی برای تنگ نگه واژن وجود دارد. بسیاری از زنان برای تنگ کردن واژن انجام جراحی پلاستیک واژینال را انتخاب می‌کنند.


داستان بیماری که دچار مشکل در دستگاه تناسلی خود ( واژن ) شده بود

شکل و فرم واژن این خانم بعد از زایمان دچار مشکل شده بود و داستان خود را اینگونه بیان میکند:

بعد از زایمان دچار مشکل در ناحیه خود شده بودم ، او به من گفت که یک رکتوسل زمانی اتفاق می افتد که عضله بین رکتوم و واژن به اندازه کافی پوشیده شده و نازک باشد که نوع رکتوم به داخل مهبل واژگون می شود.

احساس کردم عصبانی هستم چرا یک متخصص بهداشت حرفه ای نبود، بسیاری از آنها به طور کامل من را مورد آزمایش قرار دادند، برای تشخیص آن نگران بودند؟ "خب، این در محدوده طبیعی است، بنابراین ما معمولا آن را ذکر نمی کنیم."

من به خانه برگشتم و اطلاعات بیشتری را جستجو کردم. موسسه ملی بهداشت و درمان می گوید: "Rectoceles شایع هستند و شامل فتق رکتوم به دیواره واژن واژینال است که منجر به بروز واژن می شود. زنان مبتلا به رکتوکسل به طور کلی از فشار پروانه و واژن، دفع انسدادی، یبوست یا نیاز به پاشیدن یا دیجیتالی کردن واژن برای تحریک حرکت روده شکایت دارند. "

حتی با بیمه بهداشتی عالی من، پس از زایمان، تنها مراقبت های پزشکی من دریافت شد سریع شش هفته بررسی شد. پس از یادگیری در مورد rectocele من، من برای دیدن یک متخصص کف لگن رفتم. او به من گفت، چون رکتوسل من کوچک بود و خطرات بالا بود، من نامزد جراحی واژن نبودم.

او تمرینات کف لگن را توضیح داد، توصیه می کنم که مقدار زیادی فیبر بخورم و پیشنهاد ادرار کردن دوبار را دارم. پی، پس از آن ایستادن و حرکت از طرف به سمت، سپس ادرار دوباره، بنابراین مثانه به طور کامل خالی است.

در فرانسه، جایی که می خواهد  ارزش های فرهنگی جنسيت را افزایش دهد، زنان ممکن است از کلاس های جوان سازی واژن و یا «ریاضی تجربی» استفاده کنند: 10 تا 20 جلسه فیزیوتراپی کف لگنی که توسط دولت پرداخت می شود. در اینجا در ایالات متحده، 10 سال پس از اینکه من ابتدا علائم داشتم، درمورد وضعیت من آموختم.

چیزی که هیچ کس حرف نمی زند - نه متخصصین پزشکی، نه مربیان، نه مادران، نه شرکای آنها - حالت های مختلف پرولاپس پس از زایمان است که زنان را پس از زایمان طاعون می کند، و همین امر از دست دادن کنترل و شأن و منزلت نسبت به کسانی که مبتلا به مبتلا شدن به فیستول شده اند . عواقب عاطفی و جنسیتی وضعیت من شامل محرمانگی، شرم و انزوا است.

صنعت پزشکی فشار خون واژینال پلاسما، لابیاپلاستی و ویاگرا را برای زنان فراهم می کند تا زنان را "جوان" و "تنگ" و به دنبال بازیگران فیلم باشند. من می دانم که فرهنگ ما برای زنان مسن تر، برای ما واجد شرایط نیست، اما ما نباید از این زمان و پول برای مراقبت از واژن پس از مادر استفاده کنیم؟

و منظور من جراحی با مش واژن نیست که اخیرا در نیوزیلند ممنوع است. ما نیاز به آموزش جنسی و احترام به واژن مادر - واژن است که از طریق بسیاری از. ما باید درباره پرولاپس و درمان های غیر جراحی مانند رژیم غذایی، هیدراتاسیون، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی و تمرینات تقویت کننده اصلی صحبت کنیم.

برای اطمینان، بعضی از واژن ها دچار مشکل شکلی هستند. من بسیاری از دوستانم را ندیده ام، کسی که زاده شده و راه زندگی سالم و سالم و سالم داشته است.

واژن من در 46 سالگی خیلی تغییر کرده است. من دوست داشتم از آن لذت ببرم به عنوان یک کودک. سپس واژن من دچار اشکال شد . بعدها من خیلی جنس عالی و جنس متوسط داشتم. من دو فرزند را از طریق این فضا به دنیا آوردم، فضا است که هنوز برای تجربه و عشق پتانسیل دارد.

 

 


"لابیاپلاستی" با ما زیباتر از همیشه

پکیج ویژه جراحی زیبایی واژن به همراه لیزر جواسازی واژینال

جراحی تخصصی زنان - پکیج ویژه خانم ها

با بهره گیری از علم روز

انجام زیباترین مدل های جراحی زیبایی واژن

قرینه سازی واژن و لابیا

 


خلاصه خوبی از عمل لابیاپلاستی ارائه شده است

جراحی زیبایی لابیا اغلب برای تغییر ظاهر فرد به منظور دستیابی به آنچه که آنها را به نظر می رسد مطلوب تر است. جراحی زیبایی / درمان به عنوان روش اولویت کم بالینی در نظر گرفته شده و بنابراین به طور معمول توسط کمیسیون CCG انجام نشده است.

Labiaplasty یک روش جراحی برای کاهش اندازه لگن منورا است - فلپ های پوست هر دو طرف باز شدن واژن است. این روش محدود است CCG این درمان را تامین می کند اگر بیمار با معیارهای واجد شرایط در زیر مقابله کند.

این به این دلیل است که کمبود تحقیق و شواهد بالینی برای تعیین این روش موثر وجود دارد. این بدان معنی است که هیچ تضمینی وجود ندارد که به یک اثر دلخواه دلخواه برسد و خطرات کوتاه مدت و طولانی مدت در نظر گرفته شود. بنابراین به جز مواردی که معیارهای زیر را در بر میگیرد، جراحی برای کاهش اندازه لگن به نظر می رسد لوازم آرایشی است و اصول مندرج در این سیاست را برآورده نمی کند.

معیارهای واجد شرایط بودن

• رضایت کاملا آگاه هنگام ارائه پیشنهاد اساسی است، همانطور که در مورد همه درمان های پزشکی است.

به علت توسعه آناتومیک در دوران بلوغ، به طور معمول نباید به افراد زیر 18 سال ارائه شود.

حتی اگر کودکان 16 سال یا بیشتر بتوانند به روش های جراحی رضایت بدهند، باید به طور معمول بر روی زنان و دختران زیر 18 سال، بدون در نظر گرفتن رضایت، انجام شود، زیرا پیشرفت کامل تناسلی معمولا قبل از سن 18 سالگی انجام نمی شود.

• در مواردی مانند لابیاپلاستی انجام می شود، بیماران باید در مورد خطرات روش و عدم شواهد معتبر در مورد اثرات مثبت آن مطلع شوند.

به منظور نشان دادن انطباق با قانون FGM و عمل جراحی خوب به عنوان تعریف شده توسط GMC به منظور تأیید اعتبار، ضروری است که تمام جراحان که FGCS را انجام می دهند، سوابق کتبی مربوط به دلایل جسمی و روانی را که در دیدگاه آنها، نیاز به روش های FGCS که آنها انجام می دهند. آنها همچنین باید فرم های رضایت بیمار و جزئیات اطلاعات مربوط به درمان ارائه شده و ارائه شده را به زن ارائه دهند.

این بدان معناست (برای بیمارانی که معیارهای فوق را رعایت نمیکنند) CCG فقط درمان را تامین می کند در صورتی که درخواست درخواست فردی (IFR) نیازمندی بالینی استثنایی را ثابت کند و توسط CCG پشتیبانی شود.

 


پاسخ آنلاین به پرسشهای عمل زیبایی واژن

آدرس، لیست هزینه های جراحی زیبایی واژن و هزینه عمل لابیاپلاستی

دوستانی که تمایل دارند با سایر افرادی که تجربه  لیزر واژینال و خدمات زیبائی زنان و جراحی زیبایی زنان  را دارند ارتباط برقرار کنند . از این طریق می توانند نظرات خود را اعلام کنند .

کسانی که جراحی زیبایی واژن انجام داده اند و  گالری عکسهای جدید کلینیک قرار داده می شود:

فیلم و  کلیپهای آموزشی جراحی زیبایی واژن و لیزر زیبایی واژن 

کانال پیامهای آموزشی جراحی زیبایی واژن و لیزر زیبایی واژن

کانال تخصصی جراحی زیبایی واژن و لیزر زیبایی واژن

تصاویر نمونه را در کلینیک و به صورت حضوری مشاهده فرمائید.

مشاوره لیزر واژینال

مشاوره جراحی زیبایی واژن

مشاوره لابیاپلاستی

مشاوره عمل لابیاپلاستی

مشاوره رایگان عمل لابیاپلاستی

مشاوره عمل زیبایی واژن

مشاوره رایگان عمل زیبایی واژن

مشاوره رایگان تنگ کردن واژن

مشاوره رایگان عمل تنگ کردن واژن

مشاوره رایگان پرینورافی

معرفی بهترین جراح زیبایی واژن

معرفی بهترین متخصص زنان جراحی زیبایی واژن

معرفی بهترین دستگاه لیزر واژینال

معرفی بهترین لیزر تنگی واژن

معرفی بهترین جراح لابیاپلاستی

بهترین قیمت لابیاپلاستی

لابیاپلاستی لازم داری ؟

کی لابیاپلاستی انجام داده؟

من جراحی زیبایی واژن لازم دارم

واژنم گشاد شده

کی لیزر سفید کننده واژن استفاده کرده

کدوم متخصص زنان بهتره

 

 

 

 


روابط جنسی زیاد باعث گشادی واژن می‌شود؟

گشادی واژن

- واژن خانم‌ها خاصیت ارتجاعی دارد و بعد از هر بار رابطه جنسی، دوباره به حالت ابتدایی خود بازمی‌گردد.

-از این رو این باور که خانم‌هایی که کمتر تجربه رابطه جنسی دارند، واژن تنگ‌ تری دارند و برعکس، خانمی که واژن گشادی دارد روابط جنسی زیادی داشته است، اشتباه است.

- دو اتفاق در زندگی خانم‌ها می‌تواند باعث تغییر در شکل و اندازه واژن شود که یکی زایمان است و دیگری افزایش_سن.


هزینه عمل لابیاپلاستی

فیلم عمل لابیاپلاستی و نحوه عمل لابیاپلاستی شرح داده میشود.

بزرگترین کلینیک لابیاپلاستی در ایران ، دارای مجوز رسمی بهداشت ، جوانسازی واژن و جراحی زیبایی واژن تخصص ماست

کلینیک تخصصی لیزر زیبایی واژن .  لیزر زیبایی زنان · مجرب ترین پزشکان · با مدرن ترین دستگاه ها

عمل لابیاپلاستی یک نوع عمل زیبایی واژن میباشد که به صورت سرپایی و اختیاری صورت میگرد و به اراده شخص هست .

تمایل زنان اسیایی به انجام عمل لابیاپلاستی بیشتر شده است . این به طوری است که هزینه عمل لابیاپلاستی در آمریکا بین 3000 هزار دلار الی

8000 دلار میباشد که این هزینه عمل لابیاپلاستی در کشورهای آسیایی و ایران بسیار کمتر است و تعرفه مشخص دارد.

فاکتور های مهم در قیمت عمل لابیاپلاستی و ليزر تنگ كننده واژن به چه عواملی بستگی دارد ؟

- مکان جراح زنان و کلینیک : ممکن است امکانات و تجهیزات کلینیک بسیار پیشرفته باشد و همین سبب شود تا در هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر داشته باشد .

- اگر چه یک جراح معتبر ممکن است لزوما قیمت بالایی برای عمل جراحی ندهد، اما مطمئنا امکان پذیر است. با این توضیح، یک قیمت با ارزش بالا همیشه بر توانایی جراحان تأکید ندارد. در حالیکه جراح زیبایی واژن با تجربه ممکن است گران تر از دیگران باشد، شما باید به اندازه هزینه مصالحه ای که می خواهید بر روی کیفیت عمل جراحی  لابیاپلاستی انجام دهید تصمیم بگیرید.

-جزییات جراحی پلاستیک  در عمل لابیاپلاستی نیز بر هزینه ها تأثیر می گذارد. انجام این روش و جراحی  در آزمایشگاه و کلینیک بزرگ، که در ساختار بسیار پیچیده است، در افزایش هزینه ها تاثیر دارد  .

- هزینه بیهوشی نیز در هنگام اضافه کردن هزینه خالص به تصویر می رسد. اگر بیهوشی موضعی در مقایسه با تکنیک های عمومی و یا سایر روش های آرام بخش، ممکن است کمتر هزینه داشته باشد، هرچند این یک عمل عادی نیست.و معمولا عمل لابیاپلاستی به صورت سرپایی هست.

-بعضی از افراد چندین نوع عمل را باهم انجام بدهند ( لیزر زیبایی واژن و لابیاپلاستی و عمل تنگی واژن ). بنابراین اگر یک عمل لابیاپلاستی و یک واژینال پلاسمید را در یک مرحله قرار دهید، احتمالا هزینه خالص آن بسیار کمتر است، از اینرو اگر شما آنها را به صورت جداگانه انجام دهید.

-هزینه جراحی زیبایی واژن ممکن است بین 3000 تا 8000 دلار باشد. در حالی که این یک حاشیه بزرگ برای شروع بودجه بندی هزینه های جراحی لوازم آرایشی خود است، باید بدانید که این فقط قیمت ها در دو انتهای طناب است. هزینه های جراحی شما احتمالا در جایی در وسط قرار می گیرد و به طور متوسط حدود 4500 دلار هزینه می شود.

-این دوباره به عوامل خاص بستگی دارد. به جاي اينكه شرايط شما چيزي باشد كه لابیا باعث ناراحتي شديد شما مي شود يا سلامتي شما را به شدت تحت تأثير قرار مي دهد، احتمال بيمه شدن آن كاملا پايين است. بحث در مورد آن با ارائه دهنده خدمات بیمه شما می تواند به شما در درک بهتر آن کمک کند. در صورتيکه هزينه هاي جراحي عمل جراحي به اندازه کافي پرداخت مي شود، از جراح پلاستيکي خود در مورد هر گونه گزينه هايي که مي توانيد آنرا ارائه دهيد بپرسيد. برخی از جراحان برنامه هایی را ارائه می دهند که به صورت توافقی میباشد .

 


مزایای استفاده از پرقدرت ترین لیزر واژینال و لیزر زیبایی زنان

���� تنگ کردن واژن بطور باورنکردني  
����افزايش لذت جنسی در بانوان
���� از بين بردن عفونتها و باکتريها، از بين بردن خارش و بوي بد واژن
���� ايحاد تعادل در ترشحات زنانه

 


جوانسازی فوق العاده با لیزر واژینال

����لیزر واژینال یکی از موثرترین روش های جوانسازی و ترمیم ناحیه ورودی واژن است که امروزه در تمام دنیا استفاده می شود. بی شک می توان گفت که یکی از موثرترین و بهترین روش های که می توانیم در در جوانسازی و ترمیم ناحیه ورودی واژن نام ببریم روش استفاده از لیزر زیبایی زنان و واژن بوده است .

���� لیزر واژینال در واقع نوعی روش تحریک مکانیکال پوست می باشد. عملکرد این روش به این صورت است که با استفاده از سوزن های بسیار ریز در این روش میلیون ها میکروکانال در پوست به وجود می آید . در روش  لیزر واژینال با تحریک کلاژن سازی ، ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته ترمیم می شود.


داستان واقعی من در استفاده از لیزر زیبایی واژن

داستان واقعی من در استفاده از لیزر زیبایی واژن و لابیاپلاستی با لیزر اینگونه است که ، خیلی از خانمها مشکلات و  تجربیاتی از قبیل واژینال و دستگاه تناسلی و یا حتی رابطه جنسی ناموفق داشته اند ، لذا در ادامه به پرداختن تجربیات میپردازیم:

مشکلاتی از قبیل مثانه نشتی ، رابطه جنسی دردآور ، میتواند جزیی از زندگی زنانگی هست ، این موضوع قابل بحث هست و میتواند قابل معالجه نیز باشد .

در ادامه به پرداختن به داستان خانمی میپردازیم که در طی سه جلسه از لیزر زیبایی واژن و لیزر زیبایی واژینال استفاده کرده و نتایج خوبی به دست آورده است .و این موضوع را با شما به اشتراک میگذاریم .

آیا این معالجه زیان بار است ؟ ایا مفید است ؟ ایا شرم آور است ؟ همه این پرسش ها در ذهن من بود .همچنین من مشکل یائسگی داشتم .

پس از مراجعه من به کلینیک زیبایی زنان و مشاوره با متخصص زنان ، دکتر به من گفت که صادقانه بهت بگم باید از لیزر سفید کننده و جوان سازی

و تنگ کننده  واژن استفاده کنید و این میتونه واستون مفید باشه . بعد از معالجه من احساس کردم که حس جنسی ام بهتر شده .

من با دکتر مشورت کردم و ازش نحوه عملکرد لیزر واژینال را پرسیدم :

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پلت فرم، توانایی آن در حفظ و پاک کردن بافت ناحیه واژن  است .فقط با این روش می تواند دمای بافت ها

زیر پوست و در سطح با دقت کنترل و با خیال راحت نظارت شود.این اجازه می دهد حداکثر مقدار حرارت تحویل داده شود که باعث افزایش تولید

کلاژن و تشدید آن می شود. انرژی رادیویی فرکانس را به طور مستقیم به منطقه مورد نظر انتقال می دهد. با استفاده از این روش تسریع هیجان

انگیز، هر دو بیحسی داخلی و داخلی واژینال درمان می شوند. درمان فرکانس رادیویی برای استفاده پوستی ثابت شده است که ایمن، موثر و راحت

است. با قراردادن بافت هدفمند به یک بسته نرم افزاری و تشویق تولید کلاژن جدید کار می کند. همچنین ممکن است در بهبودی بافت و عصب از تولد

آسیب دیده کمک کند.

از اثرات مهم لیزر زیبایی واژن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

- طراوت و زیبایی شکل واژن

-کاهش میزان خشکی واژن

- کاهش میزان عفونت واژن


جدیدترین تکنولوژی تنگ کردن واژن

رابطه ی جنسی یکی از مهم ترین اصول یک رابطه است . پس داشتن یک رابطه جنسی خوب زمینه ی داشتن یک زندگی ایده آل را فراهم می کند. اما برای داشتن یک رابطه ی جنسی خوب باید اصولی را رعایت کنیم . در این مطلب به بررسی این اصول به علاوه توضیحاتی در مورد اینکه چگونه از یک رابطه جنسی چند برابر بیشتر لذت ببریم خواهیم داد.

رابطه‌جنسی فقط برای تولید مثل نیست. رابطه جنسی باید تجربه‌ای لذت‌بخش برای هر دو طرف باشد و پیوند بین زوج‌ ها را تقویت کند. رابطه‌جنسی

عملی بسیار صمیمی و نزدیک بین دو نفر است و نیاز به تجربه و رابطه دادن و گرفتن بین شما و همسرتان دارد تا هر دو بتوانید از آن لذت ببرید.با این

وجود، واقعیت این است که اکثر افراد واقعاً از آن لذت نمی‌برند. تحقیقات و مطالعات  نشان می‌دهد که اکثر زنان در روابط‌جنسی ندرتاً به ارگاسم

می‌رسند.و این امکان وجود دارد که وقتی ندرتاً به اوج لذت جنسی برسید، احتمالاً نمی‌دانید که چطور باید ارگاسم‌هایتان را به حداکثر برسانید. یکی از

نکات بسیار مهم میزان کیفیت دستگاه تناسلی زنان میباشد که برای کمک به تقویت ارگاسم‌های زنانه و لذت بردن از رابطه جنسی تا حد امکان نیاز به

رعایت یک سری مسایل است .میزان گشادی واژن در کیفیت رابطه جنسی تاثیر می گذارد . لذا در جراحی زنان ، استفاده از روش تنگ کردن واژن

با استفاده از تکینیک های جدید و متد جدید توصیه میشود .


هزاران عمل موفقیت آمیز لابیاپلاستی توسط تیم مجرب جراحی با آخرین متد جراحی

جدیدا لابیاپلاستی با تکنیک های لیزر مخصوص واژن هم انجام میشود .

- عکس های قبل و بعد عمل لابیاپلاستی

-عکس های قبل و بعد جراحی زیبایی واژن

-عکس های قبل و بعد تنگ کردن واژن


لابیاپلاستی با لیزر

با جدیدترین دستگاه فقط در یک جلسه

تکنولوژی پیشرفته لیزر زیبایی زنان جهت انجام لابیاپلاستی با لیزر به صورت سرپایی  و توسط متخصص زنان انجام میشود و موجب زیبایی واژن میگردد.

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

برای مشاهده هزینه عمل لابیاپلاستی باید ابتدا معاینه شوید .

 


جدیدترین تکنولوژی جوان سازی واژن

جدیدترین تکنولوژی جوان سازی واژن (بدون جراحی) فقط در یک جلسه (با نتایج ماندگار)

از مزایای لیزر واژینال می توان به موارد زیر اشاره کرد :


۱- بدون جراحی می‌باشد در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و … را ندارد.
۲- فقط در یک جلسه انجام می‌شود.
۳- نتایج ماندگار دارد.
۴- درد ندارد (چون درد غیر تحملی ندارد و معمولا با بی حسی انجام میگیرد).
۵- نیاز به بستری ندارد (بصورت سرپایی انجام می‌شود).
۶- روشی بی‌خطر و ایمن برای انسان می‌باشد چون هیچ نوع اشعه‌ای ندارد کاملا بی‌خطر است.
۷- هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و … روی پوست ایجاد نمی‌کند.

لیزر واژینال  موثرترین و مدرن‌ترین تکنیک تنگ کردن واژن و لیفت و سفید کردن واژن است که به روش غیر جراحی می‌باشد.

که مکانیسم عملکردش  با روش فرکشنانل میباشد .

بنابراین کاملا ایمن و بی ضرر می‌باشد (یعنی لیزر واژینال هیچ نوع اشعه‌ای ندارد) و فقط در یک جلسه کوتاه ‌مدت (حدودا ۴۵ دقیقه ای) بدون

هیچ نوع درد غیر قابل تحملی بطور رضایت‌بخشی  آن هم با نتیجه‌ای ماندگار می‌شود، پس خیلی واضح است که چون

بدون جراحی (بدون هیچ نوع خونریزی) و آن هم فقط در یک جلسه بتوانیم ناحیه تناسلی بیمار را بطور واضح و محسوس آن هم با اثر ماندگار با

استفاده از تکنولوژی جدید لیزر واژینال جوانسازی  کنیم .


مشاوره رایگان ، هزینه عمل لابیاپلاستی رو میخواستم ؟

سلام خانم دکتر ، من میخوام عمل زیبایی لابیا انجام بدهم و چند سوال از شما داشتم :

- هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟؟

- شاغل هستم . چیکار کنم ؟ ایا سرپایی هست یا نه

- چقدر  عمل لابیاپلاستی زمان می بره ؟؟

- مشاوره جراحی زیبایی واژن و عمل لابیاپلاستی چگونه است ؟

 

 


جذابیت جنسی با انجام جراحی زیبایی واژن

با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین جراح زنان

انجام لیزر واژینال و لیزر زیبایی واژن جهت تنگ کردن واژن مستقیما توسط جراح زنان ، همراهی و مشاوره تخصصی تا پایان دوره لیزر

پذیرش : تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل

به منظور رفاه حال شما ، پذیرش روزهای تعطیل هم امکان پذیر است


پرسش و پاسخ آزاد جراحی زیبایی لابیاپلاستی

سلام انجام عمل لابیاپلاستی دخترهم باشی میتونی انجام بدی مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

ایا انجام  عمل لابیاپلاستی برای باکره ها و دختران مجرد مشکلی ندارد ؟

خیر ، انجام عمل لابیاپلاستی هیچ محدودیت سنی خاصی ندارد .

سلام .میخواستم بپرسم واسه این عمل لابیاپلاستی لبه ها برداشته میشود  ؟ 


فرصت استثنایی لیزر واژینال

زیر نظر بزرگترین مراکز زیبایی زنان

جهت گرفتن وقت لیزر واژینال زیر نظر بزرگترین مراکز زیبایی زنان اقدام فرمایید


خدمات تخصصی لیزر واژینال

مفتخریم به ارائه بهترین خدمات لیزر زیبایی واژن بدون آسیب با ماندگاری بالا

 

انواع خدمات لیزر واژینال : لیزر سفید کننده واژن ، لیزر تنگی واژن ، لیزر تنگ کردن واژن ، لیزر سفیدی واژن

انواع خدمات جراحی واژن : جراحی زیبایی واژن ، پرینورافی ، عمل تنگ کردن واژن ، عمل زیبایی واژن

با ارائه این برگه از تخفیف ویژه لیزر واژینال برخوردار شوید .


خدمات لیزر زیبایی واژن ویژه

ویژه بانوانی که به سلامت جسم و زیبایی اندام تناسلی خود می اندیشند ، توسط بهترین جراح و متخصص زنان

( صبح الی عصر )

برای تمامی بانوان ( بالای 18 سال )

لیزر زیبایی واژن مخصوص زنان با سنین مختلف


پکیج زیبایی واژن ویژه عید نوروز 97

پکیج ویژه جراحی زیبایی واژن با لیزر واژینال شامل موارد زیر میباشد

یکی از بهترین مراکز زیبایی زنان با ارایه پکیج ویژه جراحی زیبایی واژن با لیزر واژینال شامل موارد زیر میباشد :

مشاوره جراحی زیبایی واژن

دستگاه لیزر واژینال

لیزر واژینال

خدمات لیزر زنان

تنگ کردن واژن

 


تنگ کردن (جراحی) واژن با لیزر (لیزر تنگ کننده) و هزینه تنگ کردن واژن با لیزر


سورپرایز ویژه برای رفع تیرگی واژن

لیزر واژینال – جدیدترین تکنولوژی تنگی و رفع تیرگی واژن

از پیشرفته ترین تکنولوژی های قرن، میتوان به  لیزر واژینال اشاره کرد. همانطور که می دانید  لیزر واژینال  روشی است برای  تنگی و رفع تیرگی

واژن واژن بدون جراحی. لیزر واژینال  عمل تنگی و رفع تیرگی واژن را در یک جلسه انجام می دهد. همچنین برای تنگ کردن واژن ، رفع چین و

چروک واژن  هم مورد کاربرد قرار گرفته است.


مشاوره رایگان جراحی زیبایی واژن و لیزر واژینال

سایت مشاوره جراحان برتر برزگترین سایت تخصصی پزشکی در زمینه جراحی زیبایی زنان و لیزر می باشد، سایت جراحان برتر با بیش از 200 هزار مطلب مرتبط جراحی زیبایی زنان و بهره گیری از تیم مشاوران براحتی پاسخگوی نیاز و راهنمایی شما در زمینه های مرتبط با لیزر واژینال و جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی و لیزر شما خواهد بود، دنیای مدرن امروز، خانواده هایی مدرن و با فرهنگ و هویت بسیار غنی و آگاه به مسائل فردی و اجتماعی را بیشتر باور خواهد کرد.

مشاوره جراحی زیبایی واژن چیست ؟

مشاوره رایگان اینترنتی جراحی زیبایی واژن. سوال خود را در سایت جراحان برتر در خصوص جراحی زیبایی واژن بپرسید! شما می توانید از طریق فرم زیر سوالتان را مطرح نمایید و درصورت تمایل نسبت به وقت مشاوره اقدام کنید تا  ظرف مدت کوتاهی از طرف کلینیک با شما ارتباط بگیرند

مشاوره جراحی زیبایی واژن  رابطه ای است که پزشک متخصص و جراح  می کوشد تا فرد کاندید را درک و در حل مسائل سازگاری  . زمینه ی مشاوره ی  ، نحوه عمل ، دلایل عمل ، بهبود شکل عمل  و نظایر آنهاست .

در طي فرايند مشاوره جراحی زیبایی زنان ، فردي كه نياز دارد (مُراجع) و فردي كه حمايت، راهنمايي و ترغيب فراهم مي‌كند (مشاور) با يكديگر ملاقات، بحث و گفت و گو مي‌كنند به نحوي كه مُراجع نسبت به توانايي خود براي درك واقع‌بينانه و جامع تر مسئله، يافتن راه حل‌ها، و تصميم گيري براي حل مشكل اعتماد كسب مي‌كند .

 


مشاوره رایگان برای عمل لابیاپلاستی - جراحان برتر

 شما برای مشاوره در مطب جراح زیبایی زنان برای انجام لابیاپلاستی  مراجعه می کنید  اما نمی دانید که دقیقا چه سوالاتی باید از جراح زیبایی زنان انتخابی خود بپرسید .و یا خواسته های خود را در زمینه عمل لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن مطرح کنید .

در زیر ما یک سری سوالات استاندارد را به شما ارایه می دهیم تا حین مراجعه برای انجام لابیاپلاستی از جراح زیبایی زنان خود بپرسید :

- چه تعداد عمل جراحی لابیاپلاستی انجام داده اید و به مدت چند سال این کار را انجام می دادید؟

- چند درصد از جراحی های خود را به لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن ) اختصاص داده اید ؟

- چند درصد از بیماران شما از عمل لابیاپلاستی راضی بوده اند ؟

- جراحی لابیاپلاستی برای من چه ریسک ها و خطر هایی وجود دارد؟

- برای  لابیاپلاستی من از چه تکنیکی استفاده می کنید ؟

- آیا می توانم نتیجه جراحی  لابیاپلاستی  که به شکل واژن من شبیه بوده اند را ببینم ؟


لابیاپلاستی - جراحان برتر

لابیاپلاستی چیست ، عکس لابیاپلاستی ، جراحی روشن کردم واژن ,هزینه لابیاپلاستی ,بهترین سن برای لابیاپلاستی ,مزایای لابیاپلاستی ,بهترین نوع لابیاپلاستی ,جراحی زیبایی واژن با گذاشتن پروتز,لابیاپلاستی با لیزر

پیش از اینکه خود را به تیغ جراحی بسپارید در مورد پزشکی که قرار است این عمل را انجام دهد به درستی و دقیق و کامل تحقیق و پرس‌وجو کنید.

هر کدام که مدرک تحصیل بالاتر و تجربه پزشکی بیشتری داشته است را برای این امر انتخاب کنید. عکس های پیش و بعد از عمل آنها را ببینید.

پیش از جراحی لابیاپلاستی  این سوال ها را از خود بپرسید:

این وضعیت چقدر مرا آزار می دهد؟

چرا به این جراحی  واژن و عمل زیبایی لابیا نیاز دارم؟

آیا این عمل نتیجه خوشایندی برای من خواهد داشت؟

آیا می توانم کار و ورزش را مدیریت کنم؟


مراحل عمل تزریق چربی به واژن - جراحان برتر

در عمل تزریق چربی به واژن ،چربی از قسمتی از بدن شما برداشته می شود.این کار با دستگاه های بسیار پیشرفته ای صورت میگیرد .شسته شده و خالص سازی می شود و سپس با احتیاط از طریق سوزن های با دقت طراحی شده به نواحی نیازمند افزایش حجم تزریق می شود. در کل عمل تزریق چربی را می توان در ۳ مرحله خلاصه کرد که با هم آنها را مرور خواهیم کرد.

مرحله اول عمل تزریق چربی به واژن  – برداشتن چربی از محل دهنده :

شما و جراحتان محلی را که قرار است چربی از آنجا برداشته شود قبل از عمل مشخص می نمایید و سپس آن ناحیه با محلول بی حسی موضعی پر خواهد شد.

سپس جراحتان یک برش کوچک در آن ناحیه برای برداشت چربی ایجاد می کند و با استفاده از روش استریل یک لوله را که به یک سرنگ متصل است وارد ناحیه می کند تا مثل لیپوساکشن ولی با فشار منفی کمتر چربی رقیق شده با محلول بی حسی خارج شود.

مرحله دوم عمل تزریق چربی – جداسازی و خالص سازی بافت بدست آمده:

به محض اینکه چربی کافی از محل دهنده بدست آمد،جراحتان آن را طی مراحلی آماده می کند تا در سرنگ های کوچکی که برای استفاده در تزریق چربی کاربرد دارد قرار داده و آماده تزریق نماید.خالص سازی چربی معمولا بوسیله دستگاهی بوسیله سانتریفیوژانجام می شود که باعث جدا شدن چربی خالص از سرم و خون و سایر مواد موجود در نمونه اولیه شود.

مرحله سوم عمل تزریق چربی – قرار دادن چربی در محل مورد نظر:

سپس ناحیه ای که باید چربی آماده شده در آن تزریق شود،آماده می شود.جراحتان یک سوزن یا لوله(کانولا)را به برش کوچکی که در ناحیه گیرنده چربی ایجاد شده است وارد می کند.

سوزن تزریق به دفعات در محلی که باید افزایش حجم یابد وارد و خارج می شودو هر بار که سوزن یا لوله تزریق بیرون کشیده می شود در مسیر خارج شدن مقداری چربی تزریق می شود و سپس در دفعه بعد عمق و یا جهت تزریق تغییر داده شده و مجدداه این روند تکرار می شود.

این مراحل تا زمانیکه شکل و میزان لازم و مورد نظر بدست آید ادامه می یابد.

برخی از جراحان به ماساژ بعد از تزریق برای پخش شدن و صاف شدن چربی در ناحیه مورد نظرمعتقدند در حالیکه گروه دیگری تنها به دقت بیشتر در تزریق بسنده می نمایند.

در نهایت جراح ممکن است که یک پانسمان یا بانداژ را در روی ناحیه گرافت شده قرار دهد.

 

 

 


جراحان برتر / جراحی زیبایی زنان / سلام می خواستم ببین کسی تجربه این لیزر واژینال را داره؟؟

از نتیجه راضی هستین؟راسته که هیچ دردی نداره؟ لیزر واژینال یک دستگاه جوان سازی واژن میباشد که اخیرا در حوزه زنان بسیار کاربرد دارد . این لیزر بدون درد بوده و با بی حسی صورت میگیرد .


جدیدترین متد روز دنیا برای جوان سازی واژن

بهترین کیفیت جوانسازی واژن با بهترین کیفیت روز دنیا بدون درد و خونریزی


اسراری تازه درباره لیزر تنگی واژن

آخرین تکنولوژی و متد روز دنیا لیزر تنگی واژن است. با کمک دستگاه لیزر تنگی واژن فقط در یک جلسه یا در چند جلسه به مدت نیم ساعته، بدون درد و جراحی، پوست واژن شما را کشیده و باعث رفع چین و چروک و رفع تیرگی واژن میشود و کلاژن سازی در سلول های پوست شما، صورت می گیرد که این مهم، اصلی ترین دلیل جوانسازی واژن شما خواهد بود.


تجربه من درباره لابیاپلاستی

وقتی 12 ساله بودم متوجه شدم که لابیاهای من نامتقارن و بد فرم هستند . آن موقع من را آزار نمیداد . تا زمانی که لباس های تنگ می پوشیدم ، و یا فعالیت بدنی از قبیل دوچرخه سواری انجام میدادم . چون خجالت می کشیدم با کسی در این باره صحبت نمیکردم . تا زمانی که به سن 16 سالی رسیدم . وقتی با مادرم مشورت کردم . مادرم گفت که این طبیعی هست . تا زمانی که به سن 19 سالی رسیدم و همین مشکل لابیا را داشت . ما اطلاعات دقیقی درباره عمل لابیاپلاستی نداشتیم . سر همین به اینترنت سرچ کردیم و اطلاعات لازم را به دست اوردیم. و وقتی سرگذشت هزاران نفر را که مشکل شان شبیه به من بود را خوانیدم تعجب کردیم و اطلاعات بیشتری درباره جراحی زیبایی واژن کسب کردیم . و سپس به کلینیک برای مشاوره رفتیم .و پزشک به ما پیشنهاد انجام لابیاپلاستی را داد . پس از انجام عمل لابیاپلاستی احساس رضایت کردیم و حس خوبی داشتیم .

"کاهش سایز لابیا ها " شاید بهترین تعریف برای عمل جراحی لابیاپلاستی باشد . که البته اغلب برای جراحی زیبایی واژن و فرم دهی مناسب لابیا

مینور ها هم  انجام میشود . شکل ایده ال در اندام تناسلی خانها را میتوان با انجام عمل لابیاپلاستی به دست اورد . البته تجربه و مهارت پزشک هم در

این زمینه مهم است .

خیلی ها سوال می کنند که فرق بین لابیاپلاستی و واژینوپلاستی در چیست ؟ باید گفت که لابیاپلاستی برای کاهش سایز و متناسب کردن شکل اندام

تناسلی زنان تعریف میشود . اما واژینوپلاستی یک عمل زیبایی واژن است که برای تنگ کردن واژن ، رفع شلی واژن میباشد .

تعریف خلاصه تر : لابیاپلاستی برای بیرون ناحیه تناسلی و واژینوپلاستی برای داخل ناحیه تناسلی میباشد .

 

 


لیزر زیبایی واژن و جراحی زیبایی واژن

در لیزر زیبایی واژن لیفت بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراسوند ( بجای تیغ جراحی ) استفاده می شود.به نحوی که فرد پس از انجام لیزر زیبایی واژن می تواند بلافاصله در محیط کار حاضر شود و این خود یکی از مهمترین ویژگی های لیزر زیبایی واژن است . زیرا نیاز به نقاهت ندارد و حداقل درد و حداکثر اثر بخشی را دارد.


تجربه خانمی که لیزر واژینال انجام داده بود

خانمی 28 ساله که لیزر واژینال انجام داده بوده تجربه خود را اینطور بیان میکند که ، اولی فکر نمیکردم به این راحتی باشد

و فکر میکردم لیزر واژینال بسیار دردآور است و از انجام آن میترسیدم .ولی بعد از انجام نظرم عوض شد.

من هم افتادگی مثانه داشتم و هم از تیرگی واژن خود رنج میبردم . به همین دلیل تصمیم به انجام لیزر واژینال کردم و نتیجه خوبی به دست اوردم .

این خانم درباره نحوه انجام لیزر واژینال اینطور بیان میکند که مدت زمان انجام این لیزر بیست دقیقه هم طول نکشید . و اول با بی حسی انجام میشود .

این کاندید لیزر در ادامه تایید این موضوع که هیچ خونریزی به همراه لیزر واژینال نبوده افزود : هیچ گونه خونریزی حین استفاده از لیزر واژینال دیده نشد و فقط مقداری سوزناک بود که البته قابل تحمل بود .

همچنین این کاندید لیزر واژینال در مورد رضایت خود از استفاده از این لیزر گفت : نتیجه نسبی خوبی بود.

 

 


نحوه انجام لیزر واژینال چگونه است؟

روش لیزر واژینال از جدیدترین تکنولوژی جوانسازی واژن (بدون جراحی) است. که فقط در یک جلسه (یک ساعته) راحت و (بدون درد و عارضه) انجام می‌شود. و بلافاصله بعد از انجام لیزر واژینال شخص می‌تواند به سر کار روزانه خود برگردد. لیزر واژینال روشی بدون خطر و با کیفیت مناسب (کاملاً ایمن) بوده و مورد تایید FDA آمریکا است. که اثرات آن در همان جلسه (بلافاصله قابل دیدن) است. و نتایج آن بدون بازگشت (و ماندگار) است.

نحوه انجام لیزر واژینال

 لیزر واژینال به راحتی در یک جلسه کوتاه (۱ ساعته)  در سطح پوست توسط متخصص زنان انجام می‌شود و

بلافاصله بعد از آن شخص به سر کارهای روزانه خود می‌رود. (بدون هیچ آسیبی به پوست واژن)

ویژگی های  انجام لیزر واژینال به صورت زیر میباشد :


    راحت و سرپایی
    فقط در یک جلسه
    بدون درد
    با بی حسی

مهمترین ویژگی لیزر واژینال

 مهمترین ویژگی لیزر واژینال این است که سطح پوست کاملاً سالم و بدون آسیب (دست نخورده)  باقی می‌ماند. پس نیازی به استراحت نداشته و بلافاصله شخص می‌تواند به ادامه فعالیت و کارهای روزانه‌اش بپردازد.

 

 


درمان اختلال در روابط زناشویی با لیزر واژینال

ارتباطات جنسی در زندگی بسیار مهم و حیاتی است تا جایی که اگر این روابط بدرستی انجام نشود عواقب زیانباری را بوجود می آورد. پس ارتباطات زناشویی را جدی بگیرید . یکی از مهمترین عوامل در اختلال در روابط زناشویی را میتوان مشکلات واژینال نامید ، مشکلاتی از قبیل ( گشادی واژن ، تیرگی واژن ، بد فرم بودن واژن ) که امروزه با استفاده از تکنولوژی لیزر واژینال این مشکلات برطرف شده است


لابیاپلاستی با لیزر ، بهترین گزینه برای زنان

در حوزه جراحی زیبایی زنان روشها و تکنیک های مختلفی وجود دارد که لابیاپلاستی با لیزر را می توان بهترین گزینه برای جوان سازی و زیبا سازی واژن نامید .


اگر قصد انجام جوان سازی واژن و یا واژینوپلاستی را دارند، حتما بخوانید !

جوان سازی واژن یا واژینوپلاستی را میتوان یک جراحی سرپایی 1 یا 2 ساعته نامید که بیمار جهت بهبود وضعیت واژن خود اقدام میکند . اکثر خانمها بعد از زایمان دچار ریلکسیشن واژن (شلی واژن ) شده که این سبب کاهش اصطکاک سطح واژن شده ، که این خود نیز دلیل مهمی بر کاهش لذت جنسی و کیفیت جنسی در زوجین میشود . واژینوپلاستی سبب بهبود تون عضلانی ، استحکام ، کنترل ناحیه واژن میشود . در ادامه به رایج ترین پرسش و پاسخ در زمینه جوان سازی واژن و واژینوپلاستی میپردازیم

علائم معمول خانم هایی که قصد انجام جوان سازی واژن و یا واژینوپلاستی را دارند  چیست؟

خانم هایی که این عمل را دنبال میکنن و از ریلکسیشن واژن (شلی واژن ) شکایت دارند ::

- کاهش میل جنسی و کاهش سطح کیفیت جنسی

- گشادی واژن با حداقل  تون عضلانی

- خم و بد شکل شدن واژن

- لغزش و شلی بد در حین رابطه جنسی

- افتادن تامپون

-صدا دادن واژن در حین رابطه جنسی

- مشکل در حرکت عبور روده

- بافت اسکار اطراف واژن

مدت زمان جوان سازی واژن چقدر می باشد ؟

- بسته به نوع کاری و سرویسی که انجام میدهد بین یک تا دو ساعت طول میکشد

میزان هزینه لیزر جوان سازی واژن چقدر است ؟

هزینه لیزر جوان سازی واژن بسته به نوع خدمات متفاوت است ، ممکن است هزینه کلینیک هم اضافه شود و یا هزینه استراحت یک شب در کلینیک

و یا هزینه کمک پرستار و یا ....

آیا بابت مشاوره تخصصی درباره زیبا سازی واژن هزینه ای گرفته میشود ؟؟

خیر ، هزینه ای بابت مشاوره  زیبا سازی واژن گرفته نمیشود .

آیا من برای انجام زیبا سازی واژن و جوان سازی واژن باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنم یا جراحان پلاستیک ؟؟

در واقع میتوان گفت که جراح زنانی که دوره تخصصی زیبایی زیبایی و نحوه کار با دستگاه را به طور کامل یاد گرفته است میتواند مشکل شما را

حل کند و باید به این مراکز مراجعه کنید .

-آیا لیزر جوان سازی واژن LVR توصیه میشود ؟؟

بله چون تکنولوژی لیزر بسیار جدید میباشد .

ریسک های یک جراحی زیبایی واژن و یا جوان سازی واژن چیست ؟؟

ریسک های این نوع از جراحی ها زیر یک درصد میباشد . اغلب شکایات بر اساس عفونت میباشد و یا بر اساس آسیب روده ، اسکار و یا جای زخم

میباشد . البته این میزان ریسک با بارداری میتواند بالاتر برود

چه مقدار زمانی بعد از انجام زیبا سازی واژن و انجام عمل زیبایی واژن میتوانم به محل کارم بازگردم ؟

به طور معمول بعد از یک یا دو روز میتوانید به محل کار خود بازگردید .

آیا من کاندید مناسبی برای انجام زیبا سازی واژن و انجام عمل زیبایی واژن هستم اگر با وجود اینکه باردار هم نبودم ؟؟

به طور معمول افرادی که دنبال انجام زیبا سازی واژن و انجام عمل زیبایی واژن هستند :

- سن

-ژنتیک

-چاقی مفرد

-یبوست و تنش مزمن

-سرفه مزمن

 

 


جدیدترین روش عمل زیبایی واژن

جدیدترین روش عمل زیبایی واژن چیست ؟ آخرین روش عمل زیبایی واژن چیست ؟ بهترین روش عمل زیبایی واژن چیست ؟ کاملترین روش عمل زیبایی واژن چیست ؟ سوالات بالا و بسیاری از سوالات دیگر مانند آن جستجوهایی است که شما عزیزان در اینترنت و گوگل و شبکه های اجتماعی دنبال پاسخی برای آن هستید. مطمئنا دانشی که در شبکه های اجتماعی و اینترنت در حال توسعه است . و با توجه به مقالات تخصصی میتوان بهترین پزشک را انتخاب کرد


درمان اختلالات واژن با لیزر واژینال

💢اگر واژن شما بوی تند و ناخوشایندی می دهد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید 🔺👈 دوش واژینال بوی بد را پوشش می دهد (مخفی می کند) ولی مشکل بوی واژن را حل نخواهد کرد. 🔺👈 از استفاده از صابون های تند معطر یا تمیزکننده های واژن و فرج و داخل مهبل خودداری کنید. چون آنها بر تعادل PH نرمال واژن تأثیر می گذارند.


ناتوانی جنسی در خانم ها

بیش از نیمی از خانم ها دچار ناتوانی جنسی میشوند با بالا رفتن سن عملکرد بدن دستخوش تغییراتی میشود در اینجور مواقع کم شدن توانایی خانم ها امری عادیست.البته امروزه متخصصین زنان با استفاده از روش های نوین در زیبایی واژن به درمان اختلال ارگاسم پرداخته اند.


علت گشادی_واژن در زنان

🔻ضعف دیواره واژن 🔻زایمان طبیعی 🔻انجام ورزش‌های بدنسازی شدید 🔻و بلندکردن وزنه‌های سنگین است.


لیزر موهای زائد ، رفع تیرگی واژن ، جوانسازی واژن

روشن سازی، روشن کردن، سفید کردن و رفع تیرگی واژن یا ناحیه تناسلی زنان: بهترین و مؤثرترین راه با استفاده از لیزر. ... پس از انجام درمان، رشد کلاژن‌های جدید باعث افزایش جریان خون و ایجاد یک روان‌کاری طبیعی می‌شوند و در نتیجه روند جوان‌سازی واژن آغاز می‌شود. این آب‌رسانی به ناحیه واژن باعث کاهش اصطکاک نیز می‌شود .در برخی افراد با نزدیک شدن به دوران یائسگی در زنان، پوست واژن به تدریج تیره می‌شود که این موضوع، امری طبیعی است. به هر حال، با مراجعه به متخصص پوست راه‌هایی برای روشن کردن و رفع تیرگی واژن وجود دارد. رفع تیرگی واژن ... جوان‌سازی پوست ناحیه تناسلی شود، پوستی که به خاطر بالا رفتن سن یا به خاطر. تغییرات هورمونی در ...جوانسازی ناحیه تناسلی در راستای اصلاح اینگونه مشکلات می باشد . بزرگ شدگی ... در ناحیه تناسلی همچنین می توان از لیزر مو جهت رفع دائمی موهای زائد استفاده نمود . به این ترتیب از ایجاد ... جلوگیری می شود.از لیزر جهت رفع تیرگی در ناحیه کشاله ران وعانه می توان استفاده کرد وتیرگی که با دارو قابل درمان نیست را کاهش داد .


تنگ و سفید کردن واژن

روش عالی و کاربردی مخصوص تنگ کردن و سفید کردن واژن ، که نمیدانستید ، روشهای تنگ کردن واژن بدون جراحی را برایتان شرح میدهیم . نحوه استفاده از لیزر واژینال و نحوه تنگ کردن واژن با آن را شرح میدهیم . خیلی از زنان مخصوصا در سنین بالا از گشادی واژن رنج روحی میبرند. آقایان از تنگ بودن واژن همسر خود لذت جنسی بیشتری میبرند.


با استفاده از لیزر تنگ کننده واژن پیشرفت‌های خوبی در زمینه جراحی های زنان داشته ایم

خبر خوب این است که بیماری زنان ( شلی واژن ، لیفت و بالا کشیدن واژن ، درمان بی اختیاری ادرار ، افزایش میل جنسی و درمان اختلال ارگاسم در زنان ) اغلب قابل درمان است و اناتومی واژن می تواند از طریق ایجاد تغییراتی که بعد از انجام لیزر تنگ کننده واژن انجام میگیرد خود را باز یابد.


چگونه بهترین رابطۀ جنسی را تجربه کنیم

همه می دانند که رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست . پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است که درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شکست مواجه می شود . ( بعد از مسایل مالی ، مسایل جنسی دومین دلیل برای طلاق شناخته شده است ). به همین علت امروزه تکنیک ها و روشهای مختلفی برای بهبود روابط زناشویی ارائه شده است . که میتوان به استفاده از لیزر واژینال نام برد. رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد ، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند . در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم ناامید نشوید . راه های زیادی برای جلوگیری از آن وجود دارد . در اینجا سه راه برای جان بخشیدن دوباره به زندگی جنسی برای شما فراهم آمده است . پس اگر می خواهید کانون خانواده تان ، مراحل زیر را دنبال کنید


تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر واژینال روشی بسیار نوین و جدید می باشد و تا حدود بسیار زیادی می توان با استفاده از چند جلسه لیزر تنگ کردن واژن ، گشادی واژن را رفع نمود و به وضعیت قبلی باز گرداند.امروزه افراد دنبال روشهای راحت و بدون جراحی برای رفع نیازهای خود هستند استفاده از لیزر تنگ کردن واژن برای افرادی که به دلیل گشادی واژن دچار نشت ادرار شده اند، بسیار مفید می باشد.

حال این سوال پیش میاید که میزان ماندگاری لیزر واژینال برای تنگ کردن واژن چه میزان ماندگاری دارد ؟؟

چون این تکنولوژی بسیار جدید است میتوان اینطور بیان کرد که تا به حال گزارش خاصی درباره میزان ماندگاری لیزر از بیماران گزارش نشدده است . اما اغلب متخصصین زنان این نوع روش را بسیار توصیه کرده اند

خیلی ها از خانم ها دغدغه رابطه زناشویی را دارند ، یا از رابطه جنسی خود رضایت ندارند . آیا لیزر تنگ کننده واژن به این موضوع کمک میکند ؟؟

بله ، به دلیل اینکه تنگ شدن واژن به انقباض ناحیه واژن کمک میکند و این تنگی یک حس لذت در بین خانم ها ایجاد میکند . میتوان گفت که به رابطه زناشویی و داشتن ارگاسم بیشتر در خانها هم کمک می کند

اوج لذت جنسی زن و مرد بستگی به آناتومی ارگان تناسلی دو طرف دارد . در نتیجه از دست دادن الاستیسیته عضلات واژینال ، کانال واژن گشاد شده و در نتیجه میزان لذت جنسی دو طرف به طور فاحش کاهش می یابد و بتدریج باعث کاهش اعتماد به نفس و افسردگی فرد میشود .

لذا با تکنولوژی نوین لیزر تنگی واژن میتوان به بهبود این امر کمک کرد.

 


آناتومی دستگاه تناسلی زنان و واژن

دستگاه تناسلی زن از دو بخش خارجی و داخلی تشکیل شده‌است که ساختارهای داخلی دستگاه تناسلی زنانه (تخمدانها، لوله‌های حمل تخمک، رحم و مهبل) در یک سوم پایینی شکم قرار دارند.[۱] بخش خارجی فرج یا کُس نام دارد و شامل کلیتوریس، لب‌های داخلی و لب‌های خارجی و مدخل مهبل (واژن) و میزراه (مجرای دفع ادرار) است.

همگی موجودات زنده توانایی تولید مثل دارند و همین موضوع عامل بقای نسل آنهاست. دو تخمدان، حاوی فولیکول‌هایی هستند که تخمک‌ها (سلول‌هایی که با اسپرم مرد ترکیب شده، یاخته تخم و بعدتر نوزاد را ایجاد می‌کنند) را در خود نگه می‌دارند. هر ماه یک تخمک بالغ شده، از تخمدان رها می‌شود؛

شیپور (فیمبریا) تخمک را به داخل لوله حمل تخمک هدایت می‌کند و از آنجا تخمک به طرف رحم رانده می‌شود.

مهبل که مسیری با جدار عضلانی است، ارتباط رحم را با خارج بدن برقرار می‌سازد. ساختارهای خارجی که مجموعاً فرج نام دارند، شامل کلیتوریس حساس و چین‌های پوستی به نام لب هستند که ورودی مهبل و پیشابراه را محافظت می‌کنند.

غدد بارتولن که مایعی را برای لیز کردن در حین آمیزش جنسی ترشح می‌کنند، درست در داخل ورودی مهبل قرار دارند.


حس زیبایی زنانگی با لیزر زیبایی واژن

زنان در سنین مختلف زندگی به علت تغییر در شرایط دستگاه تناسلی و واژن، به طرز اجتناب ناپذیری تجربه‌های متفاوتی از رابطه جنسی را خواهند داشت. این موضوع کیفیت زندگی شان را از لحاظ فیزیکی، روانشناسی و جنسی شدیداً تحت تأثیر قرار می‌دهد. زایمان (علی الخصوص زایمان طبیعی) و یائسگی از جمله مواردی هستند که بر محیط واژن اثر گذاشته و هر کدام از آن‌ها مشکلات متفاوتی را می‌تواند بوجود آورد.

بسیاری از بانوان از صحبت کردن در مورد مشکلاتی مانند خارش، خشکی و درد هنگام نزدیکی و یا بی‌اختیاری ادرار خود حتی با پزشک زنان اجتناب می‌کنند. به همین دلیل، وسعت اینگونه بیماری‌ها دست کم گرفته شده است، در حالی که این بیماری‌ها در میان زنان در رده‌های سنی مختلف رایج بوده و در طول زمان وخیم‌تر می‌شود. این موضوع بدان معنی است که اینگونه بیماری‌ها موقتی نیستند و تا زمانی که درمان نشوند، از بین نمی‌روند.
  • درمان آتروفی واژن قبل و بعد از یائسگی
  • درمان خشکی، خارش و سوزش ناحیه واژن
  • افزایش لغزندگی ناحیه واژن
  • افزایش الاستیسیته و بهبود قوام بافت واژن
  • درمان بی‌اختیاری ادرار (Mild Stress Urinary Incontinence)
  • درمان علائم و مشکلات تناسلی و ادراری مربوط به یائسگی
  • درمان شلی و جوانسازی واژن
  • درمان درد هنگام نزدیکی
  • افزایش رضایت جنسی
  • برطرف کردن تیرگی ناحیه تناسلی

 

 


لیزر واژینال فراکشنال

این لیرز در سطح پوست کار می‌کند و برای بازسازی و برداشتن لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌شود. همیشه یک لایه سطحی روی پوست هست که شادابی پوست را می‌گیرد، یا منافذ باز پوست زیبایی آن را از بین می‌برد. برای درمان این مشکلات می‌توان از لیزر فراکشنال استفاده کرد. این لیزر علاوه بر بهبودی قابل ملاحظه اسکار‌ها و جای جوش (جوشگاه‌های پوستی) در در مان پیری پوست و شلی پوست و چروک‌ها هم موثر است. یکی از روشهای جوانسازی که در این کلینیک استفاده می‌شود میکرو نیدلینگ با دستگاه اسکارلت است. در روش میکرونیدلینگ سوراخ هایی روی پوست ایجاد می‌شود. این سوراخ‌ها بسیار ریز هستند و با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند و ظرف چند ساعت بسته شده و چند روز بعد محو شده و هیچ علامتی در موضع باقی نمی‌ماند. بر اساس ناحیه صورت عمق درمان در آن موضع متفاوت است. با ادامه جلسات درمانی نفوذ کرم‌ها و پمادهای پوستی تسهیل شده و این یکی از مزیت‌های میکرونیدلینگ است چرا که در حالت عادی پماد‌ها و کرم‌های پوستی فقط تا لایه سطحی اپیدرم نفوذ می‌کنند و به لایه‌های زیرین پوستی نمی‌رسند. حین عمل میکرونیدلینگ می‌توان مواد و سرم هایی از قبیل: اسید هیالورونیک را برای نفوذ به لایه درم استفاده کرد. هیالورونیک اسید به تحریک کلاژن سازی کمک کرده و به جوانسازی پوست کمک می‌کند. از دیگر مزایای میکرونیدلینگ این است که در انواع پوست و در تمام نقاط بدن و در چهار فصل سال قابل انجام است.


عمل ترمیمی واژن

هر خانمی دوست دارد واژن زیبا و خوش فرمی داشته باشد ، دوست دارید بدانید چطور می‌توانید شکل و تناسب اندام تناسلی مناسبی داشته باشید ؟ در این مطلب نکاتی برای‌تان داریم که به شما بهترین راه کارها را برای ترمیم واژن انجام بدهید. یکی از شایع ترین دلایل برای انجام ترمیم واژن را میتوان به رفع شل شدگی واژن نام برد . در عمل ترمیمی واژن ، تنگ کردن واژن انجام میشود .


لیزر واژینال ، ابزاری برای تنگ کردن واژن

روابط زناشویی و جنسی بخش مهمی از زندگی افراد را به خود معطوف و مشغول ساخته و اثرات بسیار بر سایر عناصر زندگی فردی و اجتماعی گذاشته است. از این رو جدی گرفتن این موضوع و تعیین کیفیت آن برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است . طی سالیان گذشته روشهای متعددی برای بهبود کیفیت زناشویی و جنسی ارایه شده بود . اما امروزه استفاده از فناوری نوین لیزر واژینال مرزها را در نور دیده و ابعاد تازه ای پیش روی جامعه زنان نهاده است.

پیشرفت ابزار و فناوری های متنوع لیزر واژینال و در نظرگرفتن نقش قدرت آن گویای این مدعا است. پیشرفت های مانند کیفیت بهتر لیزر واژینال و نوع استفاده آن میتواند بسیار کمک کننده باشد

با این حال پرسشی که ذهن ها را به خود معطوف ساخته این است که تا چه میزان این دستگاه لیزر واژینال میتوان در تنگ کردن واژن موثر واقع شود، از آن جایی که روابط زناشویی و میل جنسی بخش مهمی از زندگی افراد را به خود معطوف و مشغول ساخته، اثرات بسیار بر سایر عناصر زندگی فردی و اجتماعی گذاشته است، که این خود میتواند

بخشی از سبک زندگی و فرهنگ جوامع نیز از طریق اطلاعات و تصاویری که از طریق رسانه‌های نوین دریافت می‌کنند، متاثر می شود.
تحقیقات نشان داده است که استفاده از تکنیک لیزر واژینال برای تنگ کردن واژن  میتواند مفید باشد ، زیرا تکنولوژی لیزر واژینال از سیستم فرکشنال  بهره می گیرند که این تکنیک میتواند بسیاری از مشکلات زنان را حل کند .
 
 

 


خانم های باربی طرفدار جراحی زیبایی واژن

بسیاری از خانم ها در پی انجام جراحی های زیبایی از قبیل ( جراحی سینه ، بینی و ..) هستند .اما امروزه جراحی زیبایی واژن به شدت گسترش یافته و خانم های باربی تمایل بسیار زیادی به انجام این جراحی دارد .


منظور از Self-Care در جراحی لابیاپلاستی چیست ؟؟

به دلیل اینکه این نوع جراحی سرپایی میباشد . لذا منظور از Self-Care را میتوان اینطور بیان کرد که نیاز به همراه خاصی ندارد و این خود شخص میتواند از خودش مراقبت کند .


عمل جراحی لابیاپلاستی جز پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان در دنیا شد .

به اساس گزارشات رسیده از جامعه پزشکی زیبایی در جهان ، عمل زیبایی لابیاپلاستی ( به معنی کاهش سایز و شکل دهی واژن ) به سرعت در حال افزایش است . در سال 2016 حدود 45 درصد جراحی لابیاپلاستی افزایش داشته است . این افزایش به شکلی است که نسبت به سایر جراحی ها زیبایی قابل توجه بوده و هر سال نیز رو به افزایش است . در نظر سنجی ها مشخص شده که یکی از دلایل اصلی این افراد برای انجام این عمل لابیاپلاستی را میتوان رضایت جنسی دانست . به این ترتیب که اعتماد به نفس انها در انجام میل جنسی بالاتر میرود .


الگوهای شخصیتی جراحی زیبایی واژن

هدف: این مقاله با هدف بررسی الگوهای شخصیتی افراد داوطلب جراحی زیبایی واژن انجام شده است. یکی از مهمترین دلیل برای انجام عمل زیبایی واژن را میتوان رضایت جنسی در زنان دانست. میل جنسی که از عواطف انسان سرچشمه میگیرد و این میل بسیار زیبا و موهبت الهی که در وجود انسانها قرار گرفته ،خود نیاز به توجه کردن دارد . لذا اندام تناسلی زنان و شکل مناسب آن در افزایش اعتماد به نفس خانمها بسیار مهم بوده است. خیلی از خانمها از متقارن نبودن لابیاها و سیاهی و شلی واژن خود گله مند هستند و ممکن است در رابطه جنسی شان احساس شرم کنند. که در این موارد به کمک واژینوپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن میتوان این گونه مشکلات را برطرف نمود .


رابطه جنسی خانمها را زیباتر می کند

برانگیخته شدن حس جنسی و ارگاسم در رابطه جنسی مصادف با افزایش 25درصدی سایزپستان خانمها خواهدبود.و البته داشتن اندام تناسلی زیبا در زنان نیز به این امر کمک میکند افرادی در رابطه جنسی شان موفق هستند که : - شناخت خوبی از بدن خود و جنس مخالفشان دارند رابطه جنسی باعث افزایش تولید هورمون تستوسترون میشود، این هورمون باعث محکمتر شدن عضلات و استخوانها میگردد.


درمان اختلال ارگاسم در خانمها

اضطراب در زنان میتواند باعث شود که : 🔻واژن سفت شود و ریلکس بودن و لذت بردن از رابطه جنسی دشوار شود و به ارگاسم رسیدن بسیار سخت شود.


اوج هیجان جنسی با انجام جراحی زیبایی واژن

تحقیقات نشان داده اند هر چه خانم ها اندام تناسلی متناسب تری داشته باشند، تمایلشان به داشتن رابطه زناشویی و رضایت پس از برقراری رابطه شان هم بیشتر می شود. پس از رابطه‌جنسی، حس بویایی بهبود پیدا میکند هورمون پرولاکتین سبب میشود سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند.مغز مسئول ترشح هورمون لذت و مسئول ایجاد تفکرات و فانتزیهای جنسیست پس اگر میخواهید میل جنسی شما افزایش یابد، باید استرس و ناآرامی را از خود دور کنید.خانمی که به زیبایی اندام تناسلی و زیبایی واژن و ظاهر خود توجه میکند، همسرش از میل جنسـی بالاتری برخوردار و شانس "خیانت همسر" بسیار کمتر خواهد بود. همان طور که می دانید و ثابت شده است شهوت زن ها به نسبت مرد ها ۹ برابر بیشتر می باشد. شهوتی تر بودن زنان به این معنی است که آنها دیرتر تحریک می شوند ولی لذت و میزان تحریک آنها بسیار بیشتر از مردان می باشد. این امر که زنها دیر تر تحریک می شوند باعث می شود حیا بیشتری داشته و این امر بر تمایلات دیگرشان پیشی نمی گیرد. در واقع میل جنسی و شهوت مردان بسیار نیرومند تر از زنان است ولی در زنان کیفیت شهوت جنسی بسیار بیشتر می باشد وگر نه در بحث کمیت مردان بسیار شهوتی تر می باشند.


چگونه جراحی زیبایی واژن باعث افزایش میل جنسی میشود ؟

هرچه رابطه جنسی بیشتری داشته باشید ناتوانی جنسی كمتربه سراغ شما می‌آید. و رابطه جنسی به عواملی بستگی دارد . که یکی از این عوامل را میتوان به شکل زیبا و مناسب واژن اشاره کرد . داشتن شکل زیبایی واژن را میتوان با جراحی زیبایی واژن انجام داد . چون عروق و اعصاب دخیل در انزال قوی‌تر میشوند برقراری كمتر از 1 بار رابطه جنسی درهفته احتمال ناتوانی جنسی را 2 برابر میكند.


مایعات موجود در واژن

مایعاتی که توسط غدد موجود در واژن و دهانۀ رحم ساخته می شوند، سلول های مرده و باکتری ها را از اندام تناسلی زنان خارج می کنند. این فعالیت،از ایجاد عفونت پیشگیری می کند.


آخرین و پیشرفته ترین متد برای لابیاپلاستی

اکثر زنان که بنا به عواملی مثل افزایش سن ، زایمان و یائسگی در رابطه زناشویی خود دچار مشکلات زناشویی میشوند . و این سبب میشود رضایت جنسی و به ارگاسم رسیدن زنان کاهش پیدا کند . و در ادامه زندگی زناشویی مشکلات روحی و عواطفی برایشان بوجود بیاید . قطعا شکل و فرم مناسب واژن در افزایش اعتماد به نفس خانمها تاثیر دارد و وقتی اندام تناسلی زنان از شکل مناسبی برخوردار باشد در روحیه و عواطف خود و همسرشان تاثیر خوبی دارد و میتواند به ارگاسم زنان هم کند. از روشهای درمانی میتوان به لابیاپلاستی با لیزر نام برد . این تکنیک امروزه جر آخرین و پیشرفته ترین متد برای عمل لابیاپلاستی میباشد .


جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن در چند مرحله انجام میشود . که این مراحل به شرح زیر است : برداشت چربی - تصفیه چربی- تزریق چربی . باید در نظر داشته باشید که تزریق چربی به صورت سرپایی صورت میگیرد . لابیا یا واژن با افزایش سن خانمها دچار شلی و بد فرمی میشود . که ممکن است در رابطه زناشویی چندان خوشایند نباشد . به همین دلیل باید مورد توجه قرار بگیرد . به همین دلیل تزریق چربی به واژن یکی از راههای داشتن واژن زیبا تر است . خانمها تمایل دارند در رابطه زناشویی ارگاسم بیشتری داشته باشند که داشتن شکل واژن زیباتر به این ارگاسم کمک بیشتری میکند .


عکس تزریق چربی به واژن / زیبا و روشن کردن واژن

یکی از بهترین روشها برای فرم دهی واژن را می توان تزریق چربی به واژن نام برد . به این طریق که با این روش می توان واژن زیباتر و روشن تری داشت . تزریق چربی به واژن یا تزریق ژل به واژن به منظور بزرگ کردن، زیبا کردن ، قرینه کردن واژن و فرم دهی مناسب جهت رابطه زناشویی می باشد. خانوم هایی که دنبال رابطه زناشویی بهتر هستند می بایستی شکل و فرم واژن خود را از لحاظ ظاهری بهتر کنند و تزریق چربی یکی از این راهها حساب میشود .


دوستانی که تزریق چربی در واژن داشتند نظر بدهند

سلام دوستانی که تزریق چربی در واژن و یا تزریق ژل به واژن انجام داده اند و از کارشون راضی هستند لطفا نظر بدهند . میخوایم بهترین جراح زنان واسه تزریق چربی به واژن را معرفی کنیم .


لیفت واژن بدون جراحی و بیهوشی

لیفت واژن نهایت قدرت جوانسازی واژن ، امروزه یکی از جدیدترین روش برای زیبایی واژن است . که افراد مختلف سعی در استفاده از این تکنیک دارند . لیفت واژن میتواند با لیزر واژینال انجام شود . لیفت واژن به رفع چین و چروک واژن هم کمک میکند.


یک ماه و نیم پس از عمل جراحی زیبایی واژن

یک ماه و نیم پس از عمل زیبایی واژن سوالات مطرح میشود . اینکه شکل واژن بعد از جراحی زیبایی واژن چگونه خواهد شد ؟؟ ایا شکل واژن زیبا خواهد شد یا خیر ؟؟ ایا عمل زیبایی واژن من خوب خواهد شد ؟؟ میزان رضایت جنسی من بعد از جراحی زیبایی واژن چگونه خواهد بود ؟You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /